• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jis nuo jūsų tolsta? Imkitės priemonių!  5 

Autorius: Raimonda Mačiulytė
2008-10-27 00:00:00

Jis nuo jūsų tolsta? Imkitės priemonių!
"Gamma" nuotr.

Laukiate jo grįžtančio iš darbo, vis dažniau pasižiūrite pro langą, o jo vis dar nėra... Jis ir vėl tūno savo kabinete iki pačios vėlumos, o kai jam paskambinate, praneša, kad bus darbais užsivertęs ir visą ateinantį savaitgalį... Jūsų gyvenimas tampa panašus į vienatvę dviese... „Kodėl jis manęs nebepastebi?“ Kodėl manęs nebeišklauso, su manimi neleidžia laisvalaikio ir net netrokšta manęs lovoje?“- klausiate savęs... „Aš per daug pavargęs“- toks jo pasiteisinimas jums jau girdėtas šimtus kartų.

Vyras pradeda nuo jūsų tolti. Nejaugi nebandysite to stabdyti? Pats laikas jam priminti, kokia jūs žavi ir seksuali, pažadinkite jo pavydą, patraukite jo dėmesį ir priverskite jį vėl jus pamilti iš naujo.

Pabandykite tapti nenuspėjama

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl vyras pradeda jūsų tarsi nebepastebėti yra ta, kad jūs tampate pernelyg nuspėjama. Kai jis jus nori surasti jam netenka ilgai sukti galvos, nes puikiai žino, kur tuo metu esate. Jis daugiau nebesivargina dėl to, kaip su jumis susisiekti. Jūs jam tapote tokia pat įprasta kaip darbas ar automobilis.

Taigi pats laikas būtų atsisakyti labai nusistovėjusių įpročių. Jums kyla klausimas, kaip tai padaryti? Yra pačių įvairiausių būdų. Pavyzdžiui, ilgiau užtrukite darbe, visai netikėtai vakare susitikite su draugėmis, savaitgaliui užsirašykite į jogos treniruotes arba į sporto klubą. Svarbiausia, kad jūs nebūtumėte ten, kur jus kiekvieną vakarą yra pratęs matyti jūsų vyras. Tokiu būdu jūs priversite savo vyrą pasukti galvą, kur jūs galėtumėte būti. Jis palaipsniui pradės apie jus daugiau galvoti. Nusistovėjusių įpročių pakeitimas bus labai naudingas ir jums pačioms, nes jūs nebesijausite tokia vieniša, nekankinsite pati savęs laukimu ir tapsite dvasiškai stipresnė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Skaitytoja
2011-08-18 13:51:39
Sitas straipsnis puikus :) pasinaudosiu juo, nes tikrai dabar esu jam nuspejama ir manau jau darausi nebeidomi. Todel net atsisiusiu i pasta si straipsniuka, kaip priminima, kad reikia keistis ! super ;)
aciu
as
2008-12-11 12:02:29
man patinka sitas patarimas reikia isbandyti,nes pati galvoju kuo daugiau atitolsti to labiau pasilgsta,o jaj visada busi juo akyse jam tai atsibos ir nebeidomu bus,nes man taip yra.diekui uz patarima:)
aiste
2008-12-04 19:03:52
manau jei taip pradeciau elgtis jis pradetu itarinet kad yra kitas ir tada isvis butu prastai nes nesistengtu manes pastebeti.