• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kai esi palikta...  6 

2007-10-31 00:00:00

Kai esi palikta...
"Gamma" nuotr.

Skyrybos turbūt niekuomet nesukelia teigiamų emocijų – ypač tuomet, kai esi palikta, išduota ar atstumta. O jei dar ši krizė užklumpa iš pasalų ir nuplėšia nuo tavęs lyg nuo medžio paskutinius šeimyninės laimės ir puoselėtos meilės lapus. Tuomet, rodos, lieki visiškai viena ir nuogut nuogutėlė.

Turbūt sunkiausia po išsiskyrimo suvokti, jog tavo buvęs mylimas žmogus ir toliau kiekvieną rytą keliasi iš lovos, geria be tavęs kavą, skuba į darbą, o savaitgaliais eina į plaukimo treniruotę – žodžiu, elgiasi taip, lyg tavęs jo gyvenime ir nebūtų buvę. Keista, visam pasauliui jis vis dar gyvas, tačiau tau kažkodėl turi būti miręs. O kaip tavo širdis? Kaip jai paaiškinti, kad meilės tavo buvusiam sutuoktiniui jau nebereikia?

"Vis dar jį myliu ir tikiuosi, kad jo širdis atsipeikės"

Normalu, kad taip galvoji, nes atidavei jam pačius gražiausius savo jausmus. Žengdama prie altoriaus tikėjaisi, kad visada būsite kartu. Dabar tu jo nepažįsti, nes tas, kurį tu mylėjai, tikrai mylėjo tave. Norėtum, kad viskas būtų taip, kaip anksčiau, tačiau susigrąžinti jo jausmų tu neturi galios.

Pamąstyk, juk nori, kad tave mylėtų už tai, kokia tu esi, o ne todėl, kad pati reikalauji sau meilės. Tik nuoširdžiai atiduodama meilė yra tikra, todėl atsakyk sau, ar tikrai norėtum meilę susigrąžinti prievarta. Greičiausiai, ne.

"Pavargau nuo to, kaip jaučiuosi"

Skyrybos – sunkus procesas, todėl nenuostabu, kad jauti skausmą ir sielvartą dėl sudaužytos širdies ir atstūmimo. Svarbu suvokti, kad skausmas – tik vienas iš tavo pasveikimo proceso etapų, todėl vieną dieną jis sumažės, o galiausiai ir pasitrauks. Žinodama, jog liūdesys tau padeda pasveikti, greičiau išmoksi jį priimti.
 
"Jaučiuosi išduota ir atstumta"

Sunku susitaikyti su mintimi, kad tave atstūmė be galo tau artimas žmogus. Bet šis faktas tikrai nekeičia to, kas ir kokia tu esi, jokiu būdu nemažina tavo kaip žmogaus vertės. Sprendimas išsiskirti gal ir buvo jo, tačiau jis negali atimti tavo pomėgių, tikslų, nuomonės ar sugebėjimų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jolanta
2016-05-11 08:27:41
Labas visoms ir visiems noriu ir as pasipasakoti savo bedas . istekejau budama labai jauna sulaukus vos 17 metu ar tai buvo meile nezinau greiciau tik noras istrukti is mamos kontroles .budama 19 metu turejau jau 2 vaikus ,kaip viena grazia diena radau savo vyra su mano pusesere lovoje .pasiemus vaikus isejau pas mama ,tada nebuvo pikcio ,nebuvo nieko tik tustuma . gyvenimas pasisuko taip kad istekejau uz Vokiecio pirmus 3 metus viskas buvo nuostabu ,veliau susilaukem dukreles bet kazkas tarp musu ivyko kazkoks luzis gyvenom po vienu stogu bet ne kartu na i menesi karta dar pamiegodavom veliau nebebuvo nieko . abu mano vyrai buvo 5 metais vyresni . pries 5 metus netycia susipazinau su 7 metais jaunesniu vyruku ,isimylejau kaip paaugle issiskyriau su savo antruoju vyru ,bet kaip tapau laisva mano mylimasis pasikeite dingo demesys ,pokalbiai isejo paliko bet po puses metu grizo ,per ta puse metu .bendravau as su juo pazinciu portale svetimu vardu ,svetima nuotrauka bendravom gal 4 menesius kol as neiskentus pasakiau kad as esu as . 2 menesiai buvo asaru ,tylos ..... grizo nusprendem pradeti is naujo bet as pati viska sugadinau prikaisiodama pazinciu portalus ,exes ir t.t . taigi nezinau kas ivyko bet mane valde baime kad jis iseis pas jaunesne ,taip ir gavosi jis grizes pas mane po 1 metu isejo . nera nei kitos nei kito .....siulo likti draugais ,o as nemoku draugauti su zmogumi kuriam turiu jausmus . taigi tiek vel skestu asaruose ......
paliktoji
2014-03-04 18:37:34
kaip jaauciaties kai su vadinama drauge bendrauji 10 metu ir vyras iseina su ja gyvent?suprantu 16 metu kartu isgyvenom o tokia padla nutaso iki galo
raudona
2011-10-22 17:19:10
galiu ji vistiek myleti,nors jis to nevertas,neišbuvo kažkodėl ir su kita moterim,nors sakė,kad ji jo gyvenimo meilė.Dabar grįžo pas mamą,bet kiek supratau-meilė norėtų susigrąžinti.Tegul,aš nežaisiu šitų žaidimų,manęs ,sakė nemyli.Reikia džiaugtis jei žmogų aplankė meilė,tik kad elgiasi labai nepagarbiai su ja,su manim taip nesielgė,keista.