• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip atsigauti po neištikimybės?  4 

Autorius: Mama.lt
2011-10-04 11:29:00

Kaip atsigauti po neištikimybės?
Dreamstime nuotr.
Savo vertės pajutimas daro įtaką įvairioms mūsų gyvenimo sritims, pradedant asmeniniais santykiais ir baigiant karjera. Kuo labiau save vertiname, tuo lengviau randame kontaktą su mus supančia aplinka. Mes pasitikime savo jėgomis ir esame atviri naujoms galimybėms.

Bet savęs vertinimas – kintamas dydis. Tereikia išgyventi nors vieną stiprų sukrėtimą, ir ta vertė negailestingai nugarma žemyn. Moteriai tokiu sukrėtimu gali tapti vyro neištikimybė. Kaip atsigauti i išmokti gerbti save po neištikimybės?

Dar vakar ji pasitikėjo savimi, jautėsi mylima, o šiandien – jau sugniuždyta vieno vienintelio fakto: ją iškeitė į kitą moterį.

Be abejo, po tokios stresinės situacijos atsigauti nėra paprasta. Nuolat atrodo, kad konkurentė dailesnė, gražesnė, jaunesnė. O savo pačios privalumai tampa tokie mažučiai, kad juos apskritai sunku net surasti.

Beviltiška tik vaidinti, kad pasitikite savimi, ir taip slėpti pažeistą savimeilę. Ją lengva atpažinti iš gestų, replikų, netgi akių. Pasitikėjimas savimi turėtų spinduliuoti iš vidaus. Patikėkite pati: jūs – niekuo ne blogesnė už kitas. Ir netrukus tuo tikės jus supantys žmonės.

Vargu ar pavyks grįžti į save – tokią, kokia buvote iki neištikimybės. Tačiau keletas sąmoningų žingsnių savo tikslo link jums tikrai bus į naudą.

10 patarimų, kaip atsigauti po neištikimybės ir vėl pasitikėti savimi

1.    Liaukitės lyginusi save su konkurente. Kai kuo esate pranašesnė, kai kuo jai nusileidžiate. Bet juk taip bus visada – nėra pasaulyje dviejų vienodų žmonių, taigi lyginti save su kitais – tik beprasmiškas laiko švaistymas.

2.    Analizuokite save. Pagalvokite apie savo stipriąsias puses ir silpnybes. Be abejo, iš pradžių tikriausiai rasite vien trūkumus – tai normalu. Kad prisimintumėte, kuo esate žavi, surašykite ant lapelio visus savo pasiekimus ir tas charakterio savybes, kurios iki jų atvedė.

3.    Liaukitės kaltinti save. Jei bent iš dalies jaučiatės kalta dėl neištikimybės – tai dar ne priežastis graužtis dėl to visą likusį gyvenimą. Visi padaro klaidų. Atleiskite sau už jas, padarykite atitinkamas išvadas, kad ateityje jų nebekartotumėte.

4.    Neužsisklęskite savyje. Apsupkite save pozityvia nuotaika, optimistiškai nusiteikusiais žmonėmis. Dažniau bendraukite su tais, su kuriais jums malonu būti, bendravimas su kuriais kelia nuotaiką. Taip pasijusite kur kas geriau.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
bla
2012-05-05 18:32:46
Spirii suubine ir varai su draugem tusint
Miau
2012-04-19 17:49:41
Zita, ka tu cia nusisneki. jei saves ant tiek nevertini, taip ir buna. reikia skirt laiko sau, o tada jau kitos problemos. nereikia vyram padu buciuot, reikia turet ir savo laiko, principu ir visa kita. kitaip ir lipa ant galvos, miega su kitom ir siaip daro ka nori. o jei viena karta nuklydo per 10 metu, tai nematau ko cia parintis. ;)
NiurZga
2012-04-07 00:34:00
nu ir ka... taip ir reikia daryt kaip parasyt, kiek gali sedet kaip vista kampe ir tik gailet saves, reikia veikti, tu verta geresnio ;)... ne tik vaikino ar vyro, bet ir gyvenimo, o kasdienybe... net ir geriausiai mokancias moteris gaminti pavercia eilinem namu seimininkem, kurios ir kepa tuos pacius kotletus ir verda ta pacia sriuba :D, taip kad, jei negalejai tokio niekam tikusio palikt patil, tai va, praga naujovems ;)