• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip atsikratyti netikusių santykių  6 

Autorius: Eli.lt
2009-05-01 00:00:00

Kaip atsikratyti netikusių santykių
juoiterimages.com

Viskas klostosi tiesiog puikiai: nauja karjera, daug žadantys projektai, sutikti naudingi ir įdomūs žmonės – tai, dėl ko taip ilgai stengeisi ir dirbai. Tavo nemiegotų naktų ir užsispyrimo vaisius. Tai, kur nukreipei savo energiją po to, kai iš horizonto dingo Jis. Užtenka vieno skambučio ar susidūrimo gatvėje – ir tavo tvirtybė bei taip ilgai statyta ateitis sugriūna tarsi kortų namelis.

Po to, kai išsiskyrėte, praliejai ne vieną ašarą, ne kartą prakeikei visą vyrų giminę ir prisiekei niekada neįsimylėti. Ištuštinai telefono sąskaitą vakarais guosdamasi draugei ir išgėrei ne vieną stipraus gėrimo stiklą artimiausiame bare. Kol vieną dieną supratai, kad taip gyventi negalima.

Praeitis turi tendenciją grįžti

Nauji drabužiai, naujas darbas ir naujos galimybės – viskas, ką pataria įvairūs moteriški žurnalai. Savo negatyvią energiją nukreipei kita linkme, kuri jau pradėjo nešti pirmus vaisius – ore užuodžiamą paaukštinimą ar bent jau sėkmingą sandorį. Net įpratai vakarienę gaminti tik sau ir lovoje miegoti per vidurį. Iki tol, kol netikėtai sulauki Jo skambučio ar kaktomuša susiduri gatvėje.

Daugybė klausimų, į kuriuos atsakymų nėra. Galbūt jis specialiai pasipainiojo, kad primintų apie save, gal gailisi ir taip bando vėl grįžti į tavo gyvenimą, o gali būti ir taip, kad viskas – tik nelemtas aplinkybių derinys. Viena aišku – taip daugiau negalima. Ir baigti šitą painiavą bei kilusį chaosą reikia jau dabar – kol neprasidėjo nauji metai. Juk viskas visada prasideda nuo naujai pakabinto kalendoriaus...

Išmok pasakyti "Ne"

Juk nenori savo gyvenimo praleisti tarp ištuštintų vyno butelių, ledų dėžučių ir šokolado popierėlių? Įsivaizduoji save supamajame krėsle, mezgančią vienumoje kojines ir besiklausančią kačių kniaukimo? Tai išmok laiku pasakyti "ne". Netinkamiems vyrams, skaudinantiems santykiams ar blogoms emocijoms. Pasaulis pilnas patinų: jų sutiksi darbe, prasilenksi gatvėje, o gal susižvalgysi kokioje kavinėje per pietus. Niekada negali žinoti, kuris vėl tave privers skraidyti. Vienam išėjus, į duris ims belstis kitas, tik svarbu laiku sutvarkyti savo emocinį šiukšlyną.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
valdas
2009-05-15 20:59:20
nesvaikit :) a Jus da tikit tikra meile ?
nebukit naivus :D
prostitutais geriau but !!!
Kriste
2009-05-04 17:21:19
Tada reikia ieskoti kitos merginos.... Arba labai labai siekti norimos merginos. Ji tikrai pastebes ir ivertins pastangas, o tada.... gal ir pagalvos.
;;;
2009-05-03 13:24:12
Nu o jei vaikinas nori gero merginai ,o ji to neivertina ,ka tada ?