• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip liautis pavyduliavus?  4 

Autorius: parengė L.Mureikaitė
2012-06-29 11:19:00

Kaip liautis pavyduliavus?
Freedigitalphotos nuotr.
Sakoma, pavydas – tai meilės druska. Kai jo yra tik vos vos – meilė įgyja malonesnį skonį, nestokoja žavių virpuliukų, šiek tiek adrenalino, kitaip tariant, pavydas neleidžia užmigti ant laurų ir skatina stengtis, tobulinti savo santykius, džiaugtis kiekviena diena. Bet, kaip žinia, net ir geriausioms šeimininkėms pasitaiko persūdyti barščius. Taip ir meilėje gležnas pavydo daigelis kartkartėmis išsikeroja į tikrą piktžolių šabakštyną. Be abejo, vietos šiltiems jausmams čia lieka mažokai – kokia dar romantika, kai tiek energijos reikia nukreipti į tikrinimą, sekimą, aiškinimąsi! 24 valandas dirbti sekliu, privačiu detektyvu ir netgi slaptuoju agentu – tikrai ne pats lengviausias užsiėmimas.

Ar teko tokio agento kailyje pabuvoti ir tau? Kai krūpteli vos mylimasis ištarus kokį nors moterišką vardą, sunerimsti, jei suskambus telefonui kai judu esate drauge jis numeta ragelį, galiausiai sukeli tikrą skandalą sužinojusi, kad šį vakarą darbe jis užsibus ilgėliau nes švęs viršininko jubiliejų.

Jis verčia tave nerimauti? Tuomet taip jam ir reikia – tu turi teisę jį šiek tiek užknisti savo įtarimais ir priekaištais. Bet, sutik, šis nelemtas pavydo jausmas visų pirma gerokai pasūdo gyvenimą tau pačiai. Tad gal geriau stabtelėti ir... liautis?

1.    Kas sukelia tavo pavydą? Užuot sekusi jį kurį laiką stebėk save: kokios situacijos sukelia tau pavydo priepuolius? Kada jauti didžiausią baimę ir nerimą? Kai jas suvoksi – bus lengviau išsiaiškinti ir pavydo priežastis. Jei tu labiausiai širsti kai partneris bendrauja su kitais (kolegomis, buvusiąja, draugais ir t.t.) – tai ne kas kita, o tik baimė, kad kažkokia kita mergina ar moteris pasirodys esanti pranašesnė už tave. Ar išties tam yra pagrindo? O gal užtektų pačiai dėl savęs patobulėti kurioje nors srityje – ir pavydas praeitų?

2.    Prikąsk liežuvį. Kai tik pajusi užplūstant naują pavydo bangą, liaukis reagavusi į tai taip blogai, kaip tik gali. Nekaltink, nebausk nekalbadieniais, nerodyk jokio nepasitenkinimo. Pamėgink elgtis atvirkščiai – kaip tik taip, kaip jokiu būdu nesielgtų pavyduliaujantis žmogus. Mylimasis eina pasilinksminti su kuo nors kitu? Rekomenduok gerą filmą ar restoraną. Jis kalba su kuo nors telefonu? Išeik į kitą kambarį ir nesiklausyk. Kol nepavyks pačiai patikėti – tiesiog vaidink, veiksmais rodyk, kad visiškai juo pasitiki ir kad ši situacija nevaro tavęs iš proto. Vėliau, kai iš tikrųjų nurimsi, pamėgink ramiai, nesinervindama pakalbėti su mylimuoju apie tai, kas verčia tave nerimauti. „Ant karštųjų“ tu paprasčiausiai nevertinsi situacijos adekvačiai ir liks pernelyg daug tikimybės jog emocijos nugalės protą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
diana
2012-11-27 13:57:54
Geras straipsnis. Atsakymų gavau daugiau nei tikėjausi. Jaučiuosi stipresnė. Ačiū:)
Haha
2012-08-16 12:47:27
Durnes dvi :D va tikrai turit bėdų :)
jolanta
2012-07-07 22:21:18
Sugalvok ka nors protingiau parasyti, o nerasyk nesamoniu.
nera pavydo, yra tik nepasitikejimo vienas kitam.
pavydas yra tik vaiku darzeli, kai vaikai nepasidalina zaislais.
o, ne tarpusavio santykiuose.