• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ko nori vyrai (II dalis)  7 

Autorius: Žilvinas Jogėla
2010-11-16 10:00:00

Ko nori vyrai (II dalis)
Jupiterimages.com

Praeitoje dalyje aprašėme jūsų, moterų pagrindinius poreikius bei aptarėme pirmąjį iš trijų tikrųjų vyrų poreikių - jūsų teikiamą paramą. Šioje dalyje aptarsime kitus du mums svarbius dalykus.

Remiamės nuostabia Styvo Harvėjaus parašyta knyga “Ko nori vyrai”, kurią neseniai išleido “Alma Littera” leidykla.

Tavo lojalumas

Prašau, supraskite, kad mūsų, vyrų meilė yra visiškai skirtinga nuo jūsų. Moterų meilė yra emocionali, skatinamoji, širdinga - miela ir nuoširdi. Ir tikroje meilėje, ji visuomet bus ištikima tau. Ji negali įsivaizduoti savęs su kuo nors kitu. Tokia moteriška meilė.

Bet vyrui meilė yra ištikimybė arba, kitais žodžiais tariant, lojalumas. Mes norime, kad savo meilę parodytumėte būdamos mums lojalios. Tai reiškia, kad bet kokioje situacijoje, nors ir pačioje skaudžiausioje, jūs visuomet būsite šalia mūsų.

Mes norime būti užtikrinti, kad jūs būsite su mumis, net jei šį mėnesį į namus ir neparnešime algalapio. Tu apsupta savo draugių ir tu su dideliu entuziazmu pareiški: “Štai mano vaikinas. Aš jam lojali.”

Lojalumas mums yra įrodymas, kad mus mylite. Tada mes suprantame, kad mus mylite. Jūs reikalaujate gražios meilės, bet mūsų meilė visiškai skirtinga. Ji kitokia, bet tai vis tiek meilė.

Vyro meilė yra labai galinga jėga. Neįtikėtina meilė. Jeigu jūsų lojalumas yra tikras ir nepalaižiamas, tai vyras dėl jūsų gali net nužudyti. Tai irgi meilė. Tik kitokia.

Tavo putytė

Be kalbų: mums reikia sekso. Mes tai mėgstame. Ir niekas kitas šioje planetoje taip neužveda mūsų kaip seksas. Be jo mes negalime gyventi.

Pasiimkit mūsų namus, mūsų darbus, paskutinią batų porą, bet prašau - plyz - neatimkite iš mūsų sekso. Mums daugiau niekas nerūpi. Mums reikia jūsų putyčių. Mums reikia fiziškai susijungti su moterimi, kurią mylime, kuri mums ištikima ir kuri mus remia.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
2010-11-22 23:40:42
Ačiū Dievui yra ir kitokių vyrų. Vyrai negalintys visai ištverti be sekso tolygūs gyvuliams, kuriems tik rūpi patenkinti savo instinktus, tokia tiesa. Yra visokių vyrų ir visokių moterų. :) Džiaugiuosi tuom, net labai :)) O leidinukas, tai net labai bukas ;) nesuprantu, kaip dar tokius galima įkelti ;D
tt
2010-11-21 01:55:40
"paskutinią"???
"plyz"??
Kokia čia kalba rašo?
s.
2010-11-20 01:08:28
jezus marijana koks intelektualus leidinukas, reiks sukrapscius pensija, butinai isigyti.. bus ir anukems... ir kaimynems... :) Zinosim ko nori vyrai!! :D