• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kodėl moterys sako „ne“  4 

Autorius: Balsas.lt
2010-09-21 18:00:00

Kodėl moterys sako „ne“
Jupiterimages

Įsivaizduokite situaciją: einate gatve ir sutinkate JĄ, jūsų žandikaulis nukara, pradedate giliai kvėpuoti, o kojos pačios veda pas JĄ. Jūs tiesiog įsitikinęs, jog JI – jūsų likimas, o ši sako jums: „Ne!“ Smūgis žemiau juostos, bet ne pasaulio pabaiga.

Jei žinosite, kodėl mergina jums sako „ne“, niekada daugiau nepatirsite fiasko.

Iš tikrųjų moterys turi daug priežasčių, bet mes atskleisime jums pačias populiariausias iš jų:

1.  Ji turi draugą. Viskas paprasta. Jūs čia nieko dėti. Labai gaila, bet jos širdis priklauso kitam.

2. Pasirinkote netinkamą momentą. Čia yra daug aspektų, pavyzdžiui, mergina kalba telefonu, o jūs lendate: „Gal susipažinkime? O gal išgerkime kavos? Čia netoliese yra miela kavinukė...“ Tiesiog palaukite, kol graži nepažįstamoji baigs pokalbį. Neerzinkite jos. Arba dar banalesnė priežastis: ji prastai jaučiasi arba tiesiog yra blogos nuotaikos. Galbūt, esant kitoms aplinkybėms ji su malonumu pasakytų jums „taip“!

3. Jūs jai nepatikote. Yra keletas variantų. Arba jums dreba kinkos, o tai rodo nepasitikėjimą savimi, arba nekaip atrodote.

4.  Neatrodote prabangiai. O ko tikėjotės? Pasitikėjimas savimi – gerai, tačiau turite atitikti svajonių damos „lygį“. Norite gauti princesę? Pats turite būti princu!

5. Ji nemyli vyrų. Ji mano, jog yra pasaulio centras ir yra jums per gera, o jūs, paprastas mirtingasis, esate jos nevertas. Ji mėgsta, kai už ją „moka“ brangiai. Jai patinka, kai vyrai gatvėje tiesiog spokso į ją, tačiau ji myli tik save.

6. Ji – patyrusi koketė. Tokio tipo moteris nėra tokia didelė egoistė. Vyrus ji tikrai myli, ir netgi taip smarkiai, jog jai svarbesnis yra kiekis, o ne kokybė. Ji mielai „pavizgins uodegą“, įsitikins, kad dėl jos keliausi į pasaulio kraštą, o tada pradės tave ignoruoti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
darija
2010-09-26 13:22:30
labai teisingai viskas parasyta,gaila kad vyrai ir vaikinai daznai neivertina saves,savo galimybiu pries kalbindami patikusia mergina. o kartais ju vadinami kabinimai sukelia net pavoju,ypac kai ikiruoliai atakuoja vairuojancia.beto man nepatinka kai vyrai nesupranta frazes "as turiu vyra" ir i rankas net akies krastelio neuzmeta,toks jausmas kad jauna panele gali buti tik vejavaike. galeciau dar daug ka papasakoti nes buna tokiu situaciju kad nei juoktis nei verkt
bella
2010-09-26 11:05:36
na aš NE sakau, tik 10 variantui :) kai koks nors nesusitupėjęs ir neapsiplunksnavęs viščiukas dedasi ereliu ir šneka apie tai, kad Hamletas parašė Šekspyrą. tik durneliams ir reikia sakyti NE!!! ir dėl to nesigailėti :)
Ineta
2010-09-22 15:02:02
O jeigu ,kaip sako likimas ,jeigu toks išviso yra ,juk visi patys nusikala sau likimą būdami savo likimo kalviais.O jeigu kliautis likimu,tai taip ir yra ,kad nevyksta ,tas kas ir netyrėjo įvykti.Jeigu duota likimo ,tai tas ir įvyksta ,kas tyrėjo įvykti.