• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kodėl visuomet maža to, ką turime?  3 

2009-05-10 00:00:00

Kodėl visuomet maža to, ką turime?
Eli.lt; Jupiterimages nuotr.
Dažniausiai mes užkariaujame trokštamą vaikiną ar merginą, tačiau visuomet dairomės į šalis, tikėdamiesi, jog iš už kampo išnirs princas ant balto žirgo arba sutiksime Paris Hilton ar Britni Spirs. Nereikia to neigti, mes niekuomet nepasitenkiname tuo, ką pasiekiame.


Darbe pasiekiame trokštamas aukštumas ir vis tiek stengiamės parodyti geriausias savo savybes, kad tik gautume aukštesnes pareigas ar užimtume aukštesnę padėtį visuomenėje.


Yra daugybė žmonių, kurie negali pakęsti vienatvės, kuriems nuolatos reikia vaikino ar merginos, mylimojo ar bent jau simpatiško žmogaus. Kodėl gi dauguma negali praleisti nė vienos dienos vienatvėje? Pradeda naujus santykius, nesusivokę savyje, buvusiuose santykiuose, negavę atsakymų į klausimus, kurie liko praeityje. Nėra laiko analizuoti savo ir buvusių mylimųjų poelgius. Kam gaišti laiką kvailiems aptarinėjimams, juk diskotekoje galima susirasti naują gyvenimo partnerį. Praleisti su juo laisvalaikį ir patirti didžiulį malonumą. Visas malonumas tame, kad mes vaikomės naujų santykių, ne meilės, o pramogų. Kokia gali būti meilė, jei naujo žmogaus griebiamės lyg šiaudo. Stengiamės mesti viską, ką turėjome, pamiršti senus santykius, palikti visą bagažą, kurį sukaupėme praeitame gyvenime. Šokame į išvažiuojantį traukinį ir tikimės, jog jis atveš mus į naują ir šviesų gyvenimą.


Dauguma jaunų vaikinų per daug lengvabūdiškai žiūri į rimtus santykius. Juos užmegzdami jie galvoja apie tai, jog visuomet galima išsiskirti ir susirasti naują mylimąją. Kuo blogas toks požiūris į "meilės žaidimus?" Gali būti, jog dauguma vaikinų tokiu būdu renkasi būsimą antrąją pusę. Arba bando suspėti visur ir sužinoti, kurios pasaulyje geriausios: blondinės, brunetės, Mergelės, Žuvys ar Svarstyklės. Variantų daug ir reikia pasirinkti įdomiausią ir tinkamiausią.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Gairės: Paris Hilton


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Raimis
2015-03-08 17:46:21
kas smagu, tai kad šių vaistų nereikia vartoti nuolat - tik pagal poreikį. Norit - nors ir kasdien, bet ne daugiau kaip po dozę per parą. Priligy padeda pailginti lytinio akto trukmę 2-3 kartus ir geriau save kontroliuoti, nesukelia pripratimo. Yra visose vaistinėse, ir net receptas nėra būtinas - galima įsigyti ir taip.
Raimondas
2015-03-08 17:43:55
o aš turėjau tokią problemėlę - per greitai baigdavau. Nepatenkinti dėl to buvom abu - ir aš, ir antroji pusė. Kaip sau norit, bet jeigu viskas baigiasi per pusę minutės ar greičiau, tai jau yra per mažai. Laimei, atradau vaistus Priligy - tikrai padeda daug geriau save kontroliuot.
akbj
2009-05-10 10:30:45
labas zuka