• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kokią klaidą daro neištikimi vyrai?  3 

Autorius: Balsas.lt
2013-03-09 11:00:00

Kokią klaidą daro neištikimi vyrai?
"News Bridgepix" nuotr.

Daugelis neištikimų vyrų nepasižymi turtinga vaizduote.

Tai suteikia galimybę įtarioms partnerėms lengvai įsibrauti į jų telefonus ir elektroninį paštą, sako advokatų kontoros „Lloyd Platt and Co“ advokatė Vanessa Lloyd Platt.

Šios britų kontoros darbuotojai apklausė 100 porų ir išsiaiškino, kad 25 proc. vyrų naudoja slaptažodžius „Dievas“ ir „seksas“, o 15 proc. kaip slaptažodį naudoja skaičius „1966“ - tai metai, kai Anglijos komanda laimėjo Pasaulio futbolo čempionatą.

Dėl skurdžios vaizduotės 22 proc. vyrų kaip slaptažodį naudoja savo motinos vardą, o dar 2 proc. tiesiog žodį „slaptažodis“.

„Svarbiausia klaida, kurią daro neištikimi vyrai - jie neištrina savo meilužių laiškų, o taip pat pamiršta, kad jų elektroninis paštas dubliuojasi jų „Blackberry“ telefone, ir nelieka tik darbo kompiuteryje, - pasakoja advokatė.

Be to, vyrai nenutuokia, kad žmonos internete stebi jų banko sąskaitos piniginius srautus, todėl gali pamatyti, ar jie perka dovanas meilužėms.

„70 proc. moterų, kurios ateina pas mane įtardamos, kad vyras joms yra neištikimas, turi įrodymų“, - tvirtina advokatė.

Jei anksčiau tik turtingos moterys galėdavo nusamdyti privatų detektyvą, dabar beveik kiekviena moteris detektyvo darbą gali atlikti pati.

Įdomu, kad neištikimos moterys naudoja kur kas sudėtingesnius slaptažodžius, kuriuos vyrams gana sunku atspėti - pavyzdžiui, mėgstamų televizijos serialų ( „Seksas ir miestas“ ar „Nusivylusios namų šeimininkės“) herojų vardus.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Rita
2013-05-03 13:16:40
Tai cia Lt mados reikalas skirtis ir tuoktis po keleta kartu. Britus surisa ne tik santuoka, bet ir nekilnojamas turtas. Per skyrybas, jei zmona nekalta, jai su vaikais liks visas kilnojamas ir nekilnojamas turtas, plius tokio dydzio elimentai, kad vyriokui saldu nebus. Be to cia labiau ugdomas pareigos jausmas, todel jei neturi gero sekso su zmona, tai susiranda meiluze, bet tai tikrai ne priezastis palikti vaikus - britai rupinasi savo vaikais ir gyvena del ju. Bet tai nereiskia, kad turi gyventi be sekso, jei poroje siuo klausimu nera sutarimo. Manau kad Lt vyksta daug blogiau, kai palieka vaikus vien del to, kad alia kita isimylejo. O issilakstyt siais laikais nelabai imanoma - seksa paaugliai pradeda beveik nuo 14 metu, pastoja ir tuokiasi - todel ir tenka lakstytis veliau.
To klaida
2013-05-02 16:14:29
Būtent. Išsilakstykit. O jei jau vis tiek išėjo kitaip, tai bent vyriškumo turėkit žmonai pasakyt, nes tokioje situacijoje santykių jau nebėra. Yra tik muilo burbulas, kuris vieną dieną sprogs. Nejaugi norėtumėt patys būti apgaudinėjami? Geriau karti tiesa, nei saldus melas.
klaida
2013-03-11 22:00:40
klaidą, jie daro vieną ir vienintelę - jie yra neištikimi. Aš sakyčiau taip, išsilakstot, išsikrušat į visas puses, tada susirandant vieną, su kuria kuriat gyvenimą, tokią, kuriai būti neištikiamam net nešautų į galvą