• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Moteriškos iliuzijos apie vyrų silpnybes  1 

2008-09-01 00:00:00

Moteriškos iliuzijos apie vyrų silpnybes
"Gamma" nuotr.

Kiekviena mūsų turi tam tikrų iliuzijų arba nusistatymų, kurie įgauna truputį kitokias reikšmes ir pavadinimus, kai kalbama apie vyro ir moters tarpusavio santykius. Kartais jie atsiranda įgavus gyvenimo patirties, kartais perskaičius knygose ar pamačius filmuose. Tačiau rezultatas visada vienas – realų vyrą paverčiame nuosavos fantazijos vaisiumi suteikdamos jam neegzistuojančių savybių.


Protinga moteris pagal savo prigimtį yra psichologė, ir nesvarbu, ar jai dvidešimt ar šešiasdešimt metų. Vadovaudamasi intuicija ji nuo pirmų pažinties minučių gali pajausti jei jau ne viską, tai bent jau pagrindinius vyro "pliusus" ir "minusus". Ir, jei kaip aksiomą priimsime, kad didesnė moterų dauguma vis gi nėra kvailos, tai iškyla klausimas: kas gi tada tampa nenaudėlių, egoistų, sadistų, alkoholikų ir t.t. žmonomis?


Jei nesiteisinsime liaudies išminties perlais, pavyzdžiui, "Meilė akla, pamilsi ir asilą" arba "Meilė akla", tai peršasi išvada, kad mums, moterims, kažkas stipriai užtemdo akis. Ir tai įvyksta taip natūraliai ir nepastebimai, kad net nespėjame apsidairyti, kaip patenkame į savo nusistatymų spąstus. O toliau visą darbą už mus daro mūsų laki vaizduotė, kuri mielai norimus dalykus pateikia kaip tikrus, piešdama idealų mylimo žmogaus vaizdą, neturintį nieko bendro su originalu.


Kokie tai nusistatymai, kurie atrodo natūralūs mūsų moteriškoje sieloje?


Pažiūrėkime įdėmiau į labiausiai paplitusius. Juk jie mus, moteris, daro aklas ir negirdinčias proto balso. O tai mus atveda tiesiai, sakykime atvirai, į niekam tikusių vyrų glėbį. Jei nors viena iš žemiau išvardintų tezių tvirtai įsitaisė Jūsų sąmonėje, būkite dėmesinga! Yra priežastis susimąstyti ir galbūt ką nors pakeisti, jei dar ne per vėlu.


"Jis labai nelaimingas, jam tiesiog nesiseka gyvenime. Jo reikia pagailėti!". Uch, tas gailestis! Būtent jis daugeliui moterų sužadina karščiausius jausmus, švelniai tariant, niekam tikusiam vyrui. Juk jis toks gražus, toks protingas, toks... Na ir kas, kad geria? Tai todėl, kad jo vaikystė buvo nelaiminga, o ir dabar gyvenimas jo nelepina. Nieko, aš jį išgelbėsiu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
i love boys
2008-09-16 19:42:20
geriau perskaitykit knygą- Ne taip jau jam ir patinki... Va ten tai daug požymių surašyta ir paanalizuota, kada gi neverta tęsti santykių, nes " ne taip jau jam ir patinki"