• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Moters „vizitinė kortelė“. Kaip tinkamai parodyti save?  2 

Autorius: Edita Mikšionytė, Balsas.lt
2009-11-05 08:00:00

Moters „vizitinė kortelė“. Kaip tinkamai parodyti save?
jupiterimages nuotr.

Liaudies išmintis teigia, kad vyrai – medžiotojai, o moterys – jų trofėjai. Kuo sunkiau pasiekiamas trofėjus, tuo labiau vyras stengiasi jį užkariauti. Šiai dienai turime labai įdomią situaciją, nes moterys medžioja vyrus, tačiau jų niekas nevadina medžiotojomis. Jas vadina „barakūdomis“.

Ši populiari etiketė lipdoma praktiškai visoms, kurios yra gražios ir nenori būti vienos, o ypač tokioms, kurios išskiria šeimas ar suvilioja turtingus vyrukus. Labiausiai stebina tai, kad „barakūdomis“ daugiausiai skundžiasi nuo jų nukentėjusios moterys. Skundais, mielosios, nieko nepasieksite. Jei jūsų brangiausiasis „suka į kairę“ (ne tik akimis), pagalvokite, ką galite pasirinkti: susirasti kitą svajonių vyrą, kuris bus tik jūsų, ar stoti į kovą ir susigražinti senąjį.

Kad pasiektumėte norimo rezultato, tai yra būtumėte su trokštamu vyru, Jums reikės strategijos. Strategija turi būti susijusi tiek su norimo vyro pažinimu, tiek su savęs tobulinimu. Visų prima, siūlyčiau atkreipti dėmesį į save, į savo išvaizdą, nes mes žmones vertiname pirmiausiai pagal išvaizdą, o tik paskui pagal protą.

Pirmas žingsnis tobulos išvaizdos link – švarumas ir asmens higiena. Kiekvienas iš mūsų mieliau bendrauja su žmogumi, kuris atrodo gaiviai, tarsi būtų ką tik išlipęs iš kvepiančios vonios ir tikrai nenorime turėti ryšių su tokiu, kuris „kvepia“ tarsi po treniruotės sporto salėje. Taigi nepamirškite praustis, o po prausimosi – subtiliai pasikvėpinti. Jokiais būdais neprisikvėpinkite per daug. Nors ir saldūs, bet aštrūs kvapai taip pat gali atbaidyti.

Taip pat būtina prižiūrėti savo dantis, nes moters šypsena yra galingas ginklas. Dantys gali būti plombuoti, gali būti dirbtiniai, svarbu, kad jie būtų visi ir atrodytų kuo natūraliau. Bedantė šypsena mažai ką žavi. Taip pat reikėtų vengti aukso ir sidabro. Jūsų burna nėra seifas šiems brangiesiems metalams laikyti. Nepamirškite gero burnos kvapo ir niekada nerakinėkite dantų viešai.

Sakoma, jog rankos yra moters vizitinė kortelė. Svarbu, kad jos būtų švarios ir švelnios. Taip pat svarbu tinkamai susitvarkyti nagus. Kaip teigia psichologai, ilgi nagai atrodo agresyviai, asocijuojasi su žvėries „letena“. Taigi savo ilgais priaugintais nagais įspūdį paliksite moterims, tačiau vyrai manys, kad jūs nesitvarkote namie ir nemėgstate sporto, taip pat gali nenorėti, kad jūs liestumėte su tokiais nagais jų kūną. Geriausia, kai rankas puošia natūralūs, neaštrių kampų, nepavojingo gyvybei ilgio nagai. Nagų lakas turi atrodyti estetiškai – jis negali būti nukramtytas ir jo neturi būti ant pirštų aplink nagus.

Manoma, kad veidas seksualiausia kūno vieta. Kad taip išties būtų, svarbu tinkamas makiažas ir tinkanti šukuosena. Nereikia praleisti begalės valandų vonioje ar prie veidrodžio, kad plaukai būtų patrauklūs. Svarbiausia, kad jie būtų švarūs ir švelnūs, kad juos norėtųsi liesti ir glostyti. Plaukai turi atrodyti lengvai, todėl geriau vengti plaukų formavimo priemonių, kurios juos sulipina.

Šukuosena neturi būti įmantri, geriau jei ji neatrodys kaip bokštas ar labirintas. Nepamirškite pakirpti išsišakojusių galiukų, dažyti blukti pradėjusius plaukus. Plaukų spalva turi būti aiški ir jums tikti. Ataugusios tamsios plaukų šaknys taip pat atrodo nelabai patraukliai. Venkite labai smulkių garbanėlių ir nevelkite plaukų – niekas nenori liestis prie šukuosenos, kuri primena varnos lizdą.

Tobulas dieninis makiažas yra tas, kurio vyras nepastebi. Jeigu jums norisi kažką pabrėžti, jauskite saiką, nieko nesužavėsite spalvotais burbulais aplink akis ir kraujo spalvos lūpomis. Ypač atidžiai rinkitės pudrą ir makiažo pagrindą, nes dirbtinai, tarsi su kauke atrodantis veidas neatrodo žavingas. Taigi, nepersistenkite su makiažo gausumu ir ryškumu, ir jūsų veidas atrodys patrauklus.

Dar vienas galingas moters ginklas – rūbai. Psichologų teigimu, seksualumas nepriklauso nuo to, kiek mažai būsite apsirengusi. Seksualumas – vidinė žmogaus būsena, kada jo vaizduotę kaitina kitas žmogus. Taigi, norint būti pastebėtai, drabužiai turi žadinti smalsumą, o ne provokuoti. Jei neturite tobulos figūros, nepergyvenkite – šioks toks viršsvoris nekenkia rimtiems santykiams, na o jei viršsvoris gerokai didelis – pirmiausia verta susirūpinti savo sveikata.

Drabužis turi tikti pagal jūsų figūrą ir amžių. Rinkitės drabužius, kurie paryškina jūsų natūralų kūno linijų grožį. Venkite labai ekstravagantiškų modelių, nebent norite atkreipti ekstravagantiško vyro dėmesį. Dauguma vyrų nenusimano nei apie drabužių kirpimą, nei apie madą, nei apie medžiagą. Jiems svarbu tai, kaip jūs atrodote. Vertėtų vengti drabužių, kurie iškraipo kūno formą.

Svarbu atkreipti dėmesį į drabužių spalvą. Derinkite savo drabužių spalvas, rinkitės tas, kurios jums tinka prie veido, venkite rausvos, jei nesate jauna mergaitė. Drabužiai neturi būti labai margi, nes nuo jų raibsta akys.

Apatiniai ir pėdkelnės. Apatiniai turi jums tikti ir būti patogūs. Jie neturi jums spausti, kristi ar atsisegti tada, kada jiems „norisi“ atsisegti. Pėdkelnės turi būti nepastebimos, kūno spalvos arba suderintos su apranga ir geros kokybės. Svarbiausia, kad jos būtų nesuplyšusios.

Tinkami batai yra labai svarbi detalė. Dauguma vyrų pritaria, kad moters kojos atrodo dailesnės su batais, kurie turi nors ir mažą pakulnę. Neverta rinktis batų su labai aukšta pakulne – jie dažnai būna nepatogūs, jūsų eisena bus nerangi, o išėjusi į gatvę su batais, kurie primena striptizo šokėjos apavą, nesusilauksite rimtų vyrų pasiūlymų. Svarbiausia, kad batai nespaustų ir būtų patogūs.

Taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamus aksesuarus. Jie turi pabrėžti jūsų individualumą ir patrauklumą, bet neužgožti jūsų. Taigi jeigu neskubate į paskaitas ar verslininkų susirinkimą ir neturite nešiojamo kompiuterio, tai nesirinkite ypatingai didelės rankinės. Diržai, segės, auskarai ir apyrankės neturi būti aštrių formų. Kaip ir makiažo, taip ir aksesuarų neverta padauginti. Žiedų geriau nemūvėkite visai. Žiedas yra pasižadėjimo simbolis, jis parodo, kad mergina ar moteris yra nelaisva. Taip pat venkite pigių blizgučių – geriau vienas brangesnis papuošalas, nei daug pigių.

Jeigu galvojate, kad visi išvardinti dalykai yra manipuliacijos ir jūsų sąžinė neleidžia jais naudotis, susimąstykite, pačios rinktumėtės apsileidusį vyrą ar tą, kuris patrauktų žvilgsnį apranga ir gundytų subtiliu kvepalų dvelksmu? Tiesa yra viena: moterų yra daugiau nei vyrų ir jos gyvena ilgiau nei vyrai. Jeigu norite rasti savąjį vienintelį, o toks gali pasitaikyti vienas iš šimto ar vienas iš tūkstančio, ar susigrąžinti „paklydusį“ mylimąjį, jums teks atlaikyti konkurenciją prieš kitas moterimis ir patraukti vyro dėmesį. Gyvename tik kartą, tad kodėl tinkamai neišnaudojus to, ką davė gamta vardan tokio tikslo, kaip savo svajonių vyras.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ironiska pupa
2009-12-10 20:44:24
nezinau ar pritarti ankstesniam komentarui, bet noreciau pazymeti, jog dideliu pastangu vadovautis siais patarimais nereikia. tiesiog paprastai, neissaukianciai rengtis ir dazytis. tik viena beda: taip atrodo visos. vis gi reiketu kuo nors pabrezti savo individualuma.
taigi lauksime straipsnio, kuriame bus patarimu, kaip islaikant neagresyvu ir tvarkinga stiliu, atrasti savirtumo akcentu
tdtfyt7uyy86
2009-11-05 12:39:03
fygijufrsexggiun ftfboudrrd hyydxdsggiyufd gfddjhzrdggfvhutzdsrxtfrgughih ghfyfgf vfcfzstvcvdetg dtdcfzedfujhyts ctfuyuijygggrd iuuytrsfgkllgc bn, hgdsdftedh hygdsasdhuyr utrdfytgn yugho7uhb uyfibn uyttyukm ygvi v6yn vrtn mk9uv vbhju0p vf67ujm?l9yg