• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Moterų frazės, kurios erzina vyrus  4 

Autorius: Eli.lt
2014-05-08 15:00:00

Moterų frazės, kurios erzina vyrus
Eli.lt
Žmonės tikrai nėra idealūs, tad tiek moterys, tiek ir vyrai retkarčiais lepteli tai, ko sakyti tikrai nereikėtų. Pažvelkite į frazes, kurios neretai išsprūsta moterims ir kurios labai erzina jų vyrus.

Aš tavęs negerbiu. Vyrams pagarba ir meilė dažniausiai yra lyg sinonimai. Žinoma, pasakyti būtent šitaip suformuluotą frazę tenka tikrai retai, tačiau mostelėjimas ar atsainus galvos krestelėjimas, kuomet vyras tau bando patarti ar pamokyti taip pat reiškia nepagarbą.

Koks tavo pilvukas! Moterys nevengia neva mielai papokštauti ir pašiepti vyro pilvuką, neberyškius rankų raumenis, plinkantį pakaušį ar žilstančius smilkinius. Apklausti vyrai teigia, kad juos tai žeidžia ir slopina pasitikėjimą savimi.

Man patinka, kai tu toks piktas. Panašią frazę moterys neretai ištaria, kuomet vyras susierzina vairuodamas ar žiūrėdamas krepšinį. Visiškai nesvarbu, jeigu žmogus nervinasi dėl smulkemos, tai anaiptol nereiškia, kad jo emocijos silpnesnės. Tokie pasišaipynai skatina vyrą viską laikyti savyje, nerodyti jokių emocijų.

Jis elgiasi, kaip mažas vaikas. Daugelis moterų kažką panašaus pasako savo draugėms vyrui už nugaros arba, dar blogiau, jam girdint. Taip, nervintis, nes pralaimėjo mėgstama komanda, prisvilo kiaušinienė, mašinos salone liko krūvos šuns plaukų nėra itin brandu, juk tikrai būtų galima nurimti, išspręsti problemą ir gyventi toliau. Galima būtų ramiai gyventi ir tada, kai pakeliui į vakarėlį suplyšta pėdkelnės, nagų lakas susigadina nespėjęs nudžiūti, o nauja dieta padeda numesti vos 200 gramų. Galima būtų, bet kartais nepavyksta.

Ai, daryk tu ką nori. Kultine tapusi frazė dažniausiai tampa didelio ginčo pradžia, nes padaręs, ką nori vyras tikrai turės atkentėti, jis mielai padarytų ir tai, ko nori moteris, bet dažniausiai nė nenumano, kas tai yra. Taip, galima sutikti, jog vyrų nesugebėjimas pastebėti ženklus, įsiklausyti, prisiminti yra erzinantis, tačiau atviras pokalbis ir pasakymas, ko moteris iš tiesų nori gerokai sumažintų ginčų skaičių.

Tu visai, kaip tavo tėvas. Tiesa ta, kad vyras savo tėvą, kaip taisyklė, myli, net jeigu ir žino jo trūkumus. Kylant nesutarimams nereikia į juos painioti pašalinių žmonių, pakanka vyrui pasakyti, ką jis daro netinkamai ir nebeaštrinti konflikto painiojant kitus asmenis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Lukas
2015-05-29 12:46:48
Geriausia butu derinti gydyma vaistais su psichoterapija ir visokiom technikom, pratimais - tada poveikis bus dar geresnis. Na, o jeigu kazkam idomu pasiskaityt, kas tai apskritai per daiktas ir su kuo vartojamas, nemazai naudingos info yra cia www.goo.gl/qy5bn0
Lukas
2015-05-29 12:46:31
Siaip vaistas receptinis, bet receptas nebutinas. Vis delto siulyciau su gydytoju pasikonsultuot, bus aiskiau, ar priligy jums is viso reikalingas. Jei atvirai, nemaniau, kad tiek vyru susiduria su sia problema - buvau baisiai nustebintas.
Lukas
2015-05-29 12:45:53
nereikia manyt, kad panoms seksas nesvarbus. Jeigu taip manysit - baisiai apsirinkat ir pasekmes gali buti labai liudnos. Gal seima ir neisirs (nors visko gali but), taciau nervu vienas kitam suesit tiek, kad senatves nesulauksit. Vaistais likau labai patenkintas. Zinoma, esu bandes ir kitas priemones (uzdelsejus, tepaliukus, purskaliukus ir pan), taciau jas keblu naudot, o ir efektas ne visada toks, kokio tikiesi. Vaistus naudot paprasviau: isgeri likus iki "reikalo" 2 valandoms ir viskas - nei tau alergija, nei ka. Svarbu tik nepadaugint - per diena galima ne daugiau kaip viena doze (buna po 30 ir 60 mg)