• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Moterys, su kuriomis mielai susitikinėja vyrai

Autorius: Moters Savaitė
2012-01-29 14:44:00

Moterys, su kuriomis mielai susitikinėja vyrai
123rf.com

Ko nori moterys, išsiaiškino Melas Gibsonas filme „Ko nori moterys“. O štai į klausimą, ko nori vyrai, dailiosios lyties atstovės dažniausiai nežino tikslaus atsakymo. Ir net jei supykę jos tarsteli, esą vyrai nori „tik vieno“, pačios suvokia: tai ne visai tiesa. Tad išsiaiškinkime, su kokio tipo moterimis jie labiausiai trokšta susitikinėti?

Saldainiukas

Tai moteris, kurios optimizmas ir pozityvus nusiteikimas yra nepalaužiami. Ji moka nuoširdžiai džiaugtis kiekviena diena, taigi niekada nesurauks nosies, kad mylimasis atėjo į pasimatymą pavėlavęs ir be gėlių – ji tiesiog bus laiminga jį matydama. Paprastai šio tipo moterys ilgai į pasimatymus nevaikšto – vyrai jas graibstyte išgraibsto ir tempiasi prie altoriaus. Taigi net ir patyrusiam Kazanovai sutikti tokią – tikrų tikriausias Fortūnos šypsnys.

Lygių galimybių kontrolierė

Dar ją būtų galima pavadinti feministe, tačiau nesuklyskite: tai anaiptol ne bjauri persona, a priori niekinanti vyrus ir pati dėvinti tik vyriškus drabužius. Tai tiesiog moteris, kuri puikiai žino savo vertę, pasitiki savo jėgomis ir visame kame siekia lygiavertės partnerystės. Ji nesupyks jei vyras jai atidarys duris ar pasisiūlys panešti sunkų krepšį, tačiau jei vieną kartą sąskaitą restorane apmokės jos mylimasis, kitą kartą ji noriai pasisiūlys apmokėti už abu. Vyrai tokias moteris dievina dėl to, kad santykiai su jomis klostosi sklandžiai, be nutylėjimų, o visi nesusipratimai išsiaiškinami tuojau pat.

Seksualioji

Tai – dar vienas perliukas, kurio joks vyras nenorėtų paleisti iš rankų. Ši moteris dievina seksą ir mėgaujasi juo, bet niekada nepainioja aistros su įsipareigojimais. Seksas su ja – tai tikras stebuklas, be jokių užuominų į manipuliacijas. Senamadiški auklėjimai apie dorovę ir moters kuklumą jos ausų tikriausiai taip niekada ir nepasiekė. Dėl to ji jaučiasi laisva ir nesuvaržyta, nesibaimina ir nesigėdija savo troškimų, noriai leidžiasi su partneriu į seksualinius eksperimentus.

Geriausia draugė

Kaip ir Saldainiukas, ji – moteris, kuri stengiasi suprasti, padrąsinti, užjausti ir džiaugiasi kiekviena bendravimo akimirka. Ji supras šalia esantį vyrą iš pusės žodžio ir nepuls jo smerkti, mokyti ar perauklėti. Tai moteris, su kuria smagu leisti laisvalaikį, ant jos peties netgi galima išsiverkti dėl nelaimingos meilės.Tiesa, neretai nutinka ir taip, kad draugystė su ja taip ir lieka tik draugyste – jei vyras pernelyg ilgai ją laikė tik geriausia drauge, ši moteris nenorės keisti savo pozicijų net ir suvokusi, kad draugas jau senokai santykius norėtų perkelti į kitą lygmenį.

Tiesioji

Ji sako tai, ką galvoja. Be jokių užuominų ir slaptų kėslų. Ir nelaukia iš vyro, kad šis spėliotų jos mintis ir norus. Ši moteris turi savo nuomonę apie daugelį dalykų, taigi su ja įdomu diskutuoti įvairiais klausimais ir neteks spėlioti, kuris gi jos atsakymas iš tikrųjų atspindi jos tikrąsias mintis. Taip, kartais jos žodžiai gali žeisti, kartais – išmušti iš pusiausvyros, tačiau pasiklydę moteriškų užuominų labirintuose vyrai vis tiek deramai įvertins jos atvirumą ir aiškumą.

Nepriklausomoji

Ši moteris nori, kad jos gyvenime būtų vyras, tačiau tam, kad jaustųsi laiminga, jai vyro nereikia. Todėl ji noriai užmezga santykius be įsipareigojimų: jai malonu eiti į pasimatymus, turėti bendrų planų su mylimu vyru. Tačiau ji turi ir savo asmeninį gyvenimą, širdžiai mielos veiklos bei erdvės svajonėms, kurios nesusiję su šiuo konkrečiu vyru. Jie niekada neužkraus kitam žmogui prievolės spręsti jos problemas, nes yra pratusi visko pasiekti savo jėgomis. Ir vargu ar mėgins kovoti už savo vyrą, rungtis dėl jo su kita moterim – toks laikymas įsikibus savo „turto“ jai atrodo beprasmiškas laiko švaistymas. Nes pagrindinis jo ginklas – jos asmeninis žavesys ir ta gundanti nepriklausomybė.

Neskubanti

Ji mėgaujasi kartu leidžiamu laiku, tačiau nė nemano daryti kokio nors spaudimo ar keisti natūralios santykių eigos. Jokių užuominų apie naują etapą, kraustymąsi vienam pas kitą ar stabčiojimo prie vitrinoje eksponuojamos nuotakos suknelės. Ši moteris gyvena esamuoju laiku ir nekuria grandiozinių ateities planų.

Pasitikinti savimi

Jai nereikia, kad partneris nuolat patvirtintų jos svyruojantį ego, drąsintų eiti pirmyn ar įtikinėtų, kad su nauja suknele ji atrodo puikiai. Tai moteris, kuri pasitiki savo jėgomis, visada žino, ką daro, ir šiuo savo pasitikėjimu užkrečia aplinkinius.

Asmenybė

Retai kada ši moteris pažadina meilę iš pirmo žvilgsnio. Tačiau iš antro ar trečio žvilgsnio gali suspinduliuoti tokia traukos jėga, kad neatsilaikys net ir užkietėjęs vienišius. Jos tikrasis žavesys atsiskleidžia tik susipažinus artimiau. Tai – moteris Asmenybė. Ji turi ją dominančią sritį, kurioje yra daug pasiekusi ar nuveikusi. Taip pat domisi visuomeniniu gyvenimu, renginiais, įvykiais, geba juos savarankiškai vertinti ir analizuoti. Ji įdomi pašnekovė ir... moteris, kurios paslaptį norsi žūtbūt įminti.

Antroji pusė

Ne paslaptis: gyvenimas turi savų dėsnių, tačiau dažnai ir papokštauja, sujungdamas į vieną visumą tai, kas iš pirmo žvilgsnio, atrodo, visai nedera, netinka, netgi neįsivaizduojama. Čia ir glūdi didžioji Meilės paslaptis, kurios taip niekas ir neįminė. Kartais tarsi du magnetai viena kitą pritraukia didžiausios priešingybės, o kartais sulipdo tai, kas panašu ir sieja... Svarbiausia – kad sutikus tą antrąją, tikrąją savo puselę, tampa akivaizdu: kaip tik su ja ir norisi ne tik susitikinėti,bet ir dalintis visą gyvenimą.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus