• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ne "Aš pati", bet "Mes kartu!"  4 

Autorius: Pagal užs.spaudą, Gerda Z.
2010-06-04 13:00:00

Ne
jupiterimages.com nuotr.

Be abejonės, pasiutusiame šiuolaikiniame moters gyvenimo ritme, kartais norisi sulaužyti įprastą tvarką ir truputį pailsėti nuo namų ūkio reikalų, pasijusti moterimi, o ne skalbimo mašina. Ar visą laiką galima tikėtis vyro pagalbos? Ir kaip lengvai įtraukti jį į dalyvavimą namų ruošoje? Tad kaip vyrą pakelti nuo sofos?


Susiraskite darbą

 

Jei Jūs esate namų šeimininkė, tai paprasčiausias ir efektyviausias būdas — susirasti darbą. Tuščias šaldytuvas ir žmonos nebuvimas namuose, privers vyrą pakilti nuo sofos ir nueiti iki viryklės ar netgi iki artimiausios parduotuvės. Nebus per daug, jei jam paskambinsite ir priminsite, kad parvestų dukrytę iš darželio, o sūnų — iš sporto varžybų. Iš pradžių kantriai išklausykite priekaištų, kad, štai, draugo žmona kantriai skalbia, gamina valgyti, tvarko butą, be to dar ir dirba parduotuvėje nuo 5h ryto. Tačiau kad ir kaip norėtųsi į tai atsakyti priekaištais, riksmais ar grasinimais  — sustokite! Nieko, išskyrus santykių paaštrėjimą, tai neduos. Bus tik laikinas efektas. Reikia veikti protingiau, diplomatiškiau.

Pabandykite vyrą įtikinti apie pareigų paskirstymo namuose būtinybę: Stop! O ką daryti, jei Jūs sėdite namuose, būdama dekretinėse atostogose ir su kūdikėliu ant rankų? Čia jau reikia panaudoti kitą šeimyninio gyvenimo keitimo būdą. Jis pareikalaus daugiau laiko ir jėgų, bet rezultatas to vertas.

Jūs visą dieną būnate namuose, todėl vyras nuoširdžiai tiki, jog Jums nesunku sutvarkyti namus, išskalbti drabužius, išlyginti, pagaminti valgyti, supirkti produktus vakarienei, pasivaikščioti su jaunėliu, nuvesti į mokyklą vyresnį bei išspręsti klausimus dėl buto remonto. Ir, atlikusi visus šiuos reikalus, Jūs kažkodėl vakare griūnate į lovą, kaip pakirstas medis. O vyras dar ir pyksta, jog Jūs nenorite atlikti santuokinės pareigos. Jumis manipuliuoja? Pamėginkite ir Jūs! Kitą kartą, po sočios vakarienės, pažeiskite stebuklingą trio: "vyras-sofa-vakarienė". Atsisėskite šalia, reklamos metu, ir pasakykite jam, jog norite rimtai pasikalbėti: Tuo pačiu metu paminėkite, jog galite ir luktelti valandėlę, kol vyras atsilaisvins. Jis protu suvoks, kad po pusvalandžio prasidės futbolas, todėl sutiks pasikalbėti nedvejodamas. Būtina įsidėmėti, jog nevisi vyrai pakenčia ultimatumus. Jeigu jį, kaip žvėrį įvarysi į kampą, jis pradės ginti laisvę. Tai neduos gero rezultato.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Migle
2015-08-01 23:14:44
tiems, kas galbut susiduria su tokia pat problema, butu aktualu placiau pskaitineti cia: www .goo. gl/qy5bn0
Migle
2015-08-01 23:14:26
vyras eme daug geriau save kontroliuot, labiau pasitiket savimi. Pokyciai buvo matyti labai greitai. Is visu bandytu priemoniu sita mums tiko labiausiai - ja paprasta dozuot, ji gerai toleruojama, nesukelia pripratimo, o isigyt galima bet kurioje vaistineje.
Migle
2015-08-01 23:14:08
ta pati galima pasakyti ir apie vyrus: turi buti ne "as pats", o "mes kartu". Mano vyras turi problema, vadinama priesliakine ejakuliacija - paprasciau tariant, greitas baigimas. Labai del to kompleksavo, eme uzsisklesti savyje. Bet kartu sia problema issprendeme - ikalbejau kreiptis i gydytoja, tas israse vaistu (priligy). Ir jie padejo!