• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Neištikimybė – iš kur ji?  5 

Autorius: Super-lady.ru, Gerda Z.
2010-07-23 13:00:00

Neištikimybė – iš kur ji?
Jupiterimages.com nuotr.

Neištikimybė – labai nemalonus santykių išbandymas. Juk nuo jos niekas neapdraustas – nei moterys, nei vyrai, nei turtuoliai, nei įžymybės. Juk turtas ir šlovė nėra ištikimybės garantas. Labai apmaudu, bet neištikimybė – labai paplitęs reiškinys. Remiantis statistikos duomenimis, iki 80% vyrų buvo neištikimi savo draugėms ar žmonoms.


Kokios gi vyro neištikimybės priežastys?


Visų pirma, neištikimybė gali būti pirmas užgesusios meilės požymis. Jūsų partneris, galbūt, šito dar nesupranta ar, tiesiog, apie tai negali Jums pasakyti. Tačiau tokioje situacijoje geriausias sprendimas – išsiskyrimas, bet ramus, be santykių aiškinimosi.


Antra, neištikimybė gali liudyti apie tai, jog egzistuoja problema santykiuose. Santuoka, kad ir kokia ji būtų, tai dviejų žmonių sąjunga, todėl ir iškilusias problemas būtina spręsti kartu. Lengviausia vyrą apkaltinti, kad jis „mergišius“ ar „lovelasas“ . Tačiau, iš tiesų, psichologai tvirtina, kad neištikimybė atsiranda tuomet, kai santykiuose trūksta harmonijos – psichologinės, buitinės, seksualinės ir t.t.


Juk visos šios gyvenimo aplinkybės yra labai svarbios vyrui. Kai kurie vyrai, būdami neištikimi, bando išspręsti santykiuose atsiradusią problemą. Daugeliui partnerių neištikimybė tampa ne griovėja, o atvirkščiai, santykių stabilizatore.


Daugelis sako, kad po neištikimybės, mylimieji pradeda geriau suprasti savo antrąją pusę ir pasidarė vienas kitam atidesni, dosnesni ir kantresni.


Taip pat vyrai būna neištikimi, kai tarp sutuokt  inių atsiranda psichologinis susvetimėjimas.


Daugiausiai neištikimi būna žmonės, su vidinėmis psichologinėmis problemomis. Pavyzdžiui, jaunas žmogus bijo rimtų santykių ir esant mažiausiai jų atsiradimo užuominai, jo sieloje atsiranda baimė, po to atsiranda ir neištikimybė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
gintare
2011-09-18 15:21:26
isgere vare y kluba man sake kad varys ir bus ramus kaip belgas. 11h valanda vakare, paraso man drauge y tlf . mergyt tawo draugas tawe apgaudinej ir ziaurei gatavumas .. o man siandien sako nieko neprisimenu ..
Simona
2010-08-10 14:14:52
Neseniai draugavau su vaikinu, kuris man buvo tobulas: supratingas, sugebantis bendrauti, linksmas, spontaniškas. Tačiau turėjo didžiulį minusą- buvo mergišius, negalėjo praeiti neužkalbinęs merginos, klube nepašokdinęs jų.Nors širdis norėjo būti su juo visą gyvenimą, bet protas liepė bėgti nuo jo. Nenorėjau būti negerbiama, viena iš daugelio moterų jo gyvenime. Tokie vyrai labai retai kada pasikeičia, jiems reikia dėmesio iš daugelio moterų, tik tada jie jaučiasi laimingi ir pasitikintis savimi, pagavę azartą jie nebegali sustoti.
rrr
2010-07-24 17:47:25
Kazkada as istekejau uz uzkietejusio mergisiaus, blogiausia, kad zinojau tai ir niekada nemaniau, kad jis surimtes. Galiausiai, kai pavargau kankintis nuo edancio pavydo, isejau. Tiesiog yra tokia kategorija zmoniu (tiek vyru, tiek moteru), kuriu gyvenimo variklis yra neistikimybe ir plevesiskumas, zinoma jie turetu buti vieni ir neisipareigoje visa savo gyvenima, blogiausia, kad taip nera...