• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Neištikimybės kodas: tik merginos!  2 

Autorius: Ieva Baltrušaitytė
2008-03-12 00:00:00

Neištikimybės kodas: tik merginos!

Pamenate seną anekdotą? Vyras leido žmonai per atostogas 2 kartus būti neištikimai. Pareiginga žmona laikėsi šio limito ir nusidėjo tik 2 kartus: pirmąjį – su futbolo komanda, antrąjį – su vyrų simfoniniu orkestru.

Galima tik numanyti, koks šokas ištiko jos vyrą sužinojus apie tokias smagias antrosios pusės atostogas.

Nors... yra ir dar vienas būdas neištikimybe šokiruoti sutuoktinį – tai neištikimybė su kita moterim.

Kas vis dėlto stumteli iš prigimties heteroseksualias moteris į lesbietiškus eksperimentus?


1. Smalsumas.

Pasak psichologų, būtent smalsumas yra pagrindinė varomoji jėga, raginanti žmones išbandyti ką nors nauja. Taigi smalsumas – puikus pagrindas visiems eksperimentams, sekso srityje – taip pat.

Tokiu atveju meilės žaidimai su kita moterimi yra praktiškai tas pats, kas seksas neįprastoje, egzotiškoje vietoje, seksas su kitos rasės žmogumi ar vienos nakties nuotykis Amsterdamo Raudonųjų žibintų kvartale. Šis nuotykis neturi nieko bendro nei su tikru jausmu, nei su prigimitiniais polinkiais. Užtai saldžiu keršto svaiguliu leidžia pasimėgauti į valias.


2. Mada

Už vyrų padarytas nuodėmes ar nepadarytas geradarystes keršyti neištikimybe – sena kaip pasaulis moterų kovos strategija. Niekas nesako, kad ji veiksminga ar kad padeda spręsti santuokos problemas, tačiau faktas lieka faktu: jos griebiamasi gana dažnai.

Tačiau kai kurioms moterims svarbu ne tik pats neištikimybės faktas, bet ir nuotykis, kuriuo būtų galima savotiškai pasididžiuoti.

Šiuo metu lesbietiška meilė yra laikoma gana stilinga neištikimybės forma. Juk tai, kas vardan šou demonstruojama ant scenos, po kelerių metų neišvengiamai persikelia ir į gatvės madas. Taigi kadaise Madonna bučiavo Britney, viešai glebėsčiavosi visai nelesbietės "Tatu", o dabar... kodėl gi nepasiglamonėjus su simpatiška nepažįstamąja, sutikta naktiniame klube, į kurį atlėkei susipyksi su savo draugu?

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
fsadg
2013-01-15 08:33:23
man suvimdytu nuo tokio kersto
&&&
2008-05-28 23:42:37
gal ir logiskai skamba,bet as uz neistikimybe nekersiciau nei su vyru,nei juo labiau su moterim.Ar tai padarius grizti namo ir sakai ,kad stai as tau ir atsiliginau ir ne su bet kuo,o su moterim.Ir dabar lygiosios ir vel gyvenkim graziai ir laimingai:).Tipo problema isspresta