• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Neištikimybės krizę padės įveikti 10 žingsnelių  3 

2007-09-18 00:00:00

Neištikimybės krizę padės įveikti 10 žingsnelių
"Gamma" nuotr.

Kas gali būti skaudžiau už partnerio neištikimybę – tuomet, kai žemė slysta iš po kojų ir, rodos, dūžta viso gyvenimo svajonės? "Skyrybos neišvengiamos!", – kirba vienintelė mintis galvoje, nes tik tokiu būdu gali nubausti sutuoktinį ir susigrąžinti dalelę niekingai sutryptos garbės. Vis dėlto neištikimybės problemą šeimoje galima išspręsti. Kaip? Lėtai įveikiant 10 pakopų.

1 žingsnis. Nutrauk santykius su meilužiu
Su buvusiu aistros objektu būtina nutraukti ne tik seksualinius, bet ir kitokio pobūdžio santykius. Tokia auka svarbi, jei nuoširdžiai trokšti susigrąžinti šeimyninę laimę, kadangi bet koks ryšio palaikymas su buvusiu meilužiu gilins antrosios pusės žaizdas ir virs nuolatine destrukcinių santykių priežastimi.

2 žingsnis. Būk atsakinga
Jei buvai neištikima, mokėk už tai prisiimti atsakomybę. Jei tave išdavė sutuoktinis, išdavystės priežasčių pirmiausia ieškok savyje.

3 žingsnis. Nusibrėžkite bendrą tikslą
Būk tikra, kad abu siekiate išsaugoti santuoką. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol kartu įvertinsite situaciją ir nuspręsite, ar norite įveikti jūsų santykius ištikusią krizę. Svarbu nusiteikti, jog šiam žingsniui reikės paaukoti daug laiko, kantrybės ir pastangų.

4 žingsnis. Apsilankykite pas santuokos konsultantą
Ieškokite santuokos konsultanto, turinčio įgūdžių santuokinės terapijos srityje ir patirties sprendžiant problemas, susijusias su neištikimybe. Venkite specialisto, siūlančio lengviausią išeitį – skyrybas.

5 žingsnis. Ieškok neištikimybės priežasčių
Neištikimybė dažnai būna įsisenėjusių problemų šeimoje atomazga, todėl kartu pabandykite surasti priežastis, pastūmėjusias link išdavystės. Problemas išspręsite tik jas identifikavę. Be to, tai padės išvengti pakartotinės neištikimybės ateityje.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
indre
2010-04-15 20:56:02
as isdaviau savo vaikina,jis dar to nezino bet suzinos,suzinos is kazkieno kito lupu...ne is mano. As negaliu pasakyti ir pripazinti to nes padariau klaida,kaip pazvelgt vaikinui i akis kai viskas sutersta,purvina. negalima visiskai nuteisti zmogaus,viskam yra paaiskinimai,tereikai leisti kalbeti,neuzgosti savo priekaistais nusidejusio.
Vika
2009-01-27 15:45:22
Išdavystės priežasčiu ieškoti savyje?Kas čia per nesamonė parašyta.Šlykštu net skaityti.Gal lai vyrai robotes pasigamina, kurios nedarys jokių klaidų?Net jei nesi super idealybė, ką tuomet esi verta išdavystės?Vargu ar straipsnio autorius bent kiek žino ką reiškia išgyventi išdavystę.Mane išduoti sugebėjo kai žmogaus labiausiai reikėjo kai laukiausi jo vaiko.Dėl vaikelio ir atleidau.Praėjo kažkur penki mėnesiai, skausmas nesumažėjo, išdavystės pamiršti nesugebėjau ir pati visdar jaučiuosi niekam tikusi ir nieko verta.Žodžiu..
as
2008-07-26 20:43:12
antras žingsnis visiška utopija: bet kuriuo atveju atsakomybė kabinama moteriai. Idiotiška: jeigu į kairę nuėjo vyras-tai jame ir priežastys.