• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nesusitikinėk kaip Kerė Bredšou  4 

Autorius: Thefrisky.com
2010-06-07 11:39:00

Nesusitikinėk kaip Kerė Bredšou
Starpulse.com nuotr.
Nors iš antrojo „Sekso ir miesto“ filmo panašu, jog Kerės santykiai su Ponu Šauniuoju linksta į perspektyvą „ilgai ir laimingai“, akivaizdu, jog iki jų Kerė pridarė nemaža klaidų.

Kerė Bredšou – ne tik Manheteno ir mados ikona, bet ir žurnalistė, turinti laikraštyje savo skiltį ir rašanti meilės reikalų bei susitikinėjimo su vyrais temomis. Taigi tarsi turėtų būti laikoma dar ir santykių ikona. O kodėl? Ji egoistiška, nebrandi, linkusi manipuliuoti, impulsyvi, ir būkim atviri, šiek tiek pasichopatiška. Ji gadina moterų, netgi keistuolių, reputaciją. Nieko blogo ja žavėtis, gerti jos mėgstamus kokteilius ar pamėgdžioti jos rengimosi stilių, bet kalbant apie pasimatymus... Jau geriau nedaryti nieko, ką darė ji.

Apskritai Kerė seriale darė galybę klasikinių klaidų santykiuose, tad iš jos tikrai verta pasimokyti, ko nedaryti užmezgus romaną.

Neužmerk akių jei tave kvailina. Kai Kerė pradėjo susitikinėti su Ponu Šauniuoju, ji ūmai suvokė, kad nėra regėjusi jo su kitais žmonėmis. Taigi nesunku nuspėti, kad ji buvo šokiruota išvydusi jį vakarieniaujant su kita moterimi. Nors jie jau buvo spėję permiegoti, tebuvo nuėję į du pasimatymus. Jis niekada neminėjo, kad ji jam – vienintelė. Galbūt dėl to, kad jie apie tai apskritai nebuvo kalbėję? Taigi jei nenori, kad tavo vaikinas susitikinėtų dar su kuo nors, bent jau įsitikink, ar jis tai žino. Ir nors nėra aišku, kada išties geriausias metas pasikalbėti ir apibrėžti savo santykius tiksliau, vis dėlto apie tai pasikalbėti verta.

Per daug analizavimo – ne į naudą. Kerė dažnai patenka į užburtą ratą, kai tenka vėl ir vėl analizuoti kiekvieną jos santykių aspektą, aiškintis, ką reiškia kiekviena smulkmena. Ji ieško paslėptų prasmių net pačiuose kasdieniškiausiuose įvykiuose. Pavyzdžiui, kai Ponas Šaunusis antrą kartą ją nusiveda pavakarieniauti į tą patį restoraną – ji jau puola ieškoti slaptų motyvų. Ji vis iš naujo perklauso tą pačią jo žinutę, paliktą telefono atsakiklyje, mėgindama iššifruoti, ko jis vis dėlto nepasakė. Tiesą sakant, dažnai vyrai nė patys gerai nesuvokia, kodėl jie kažką daro būten taip, o ne kitaip, bet dažniausiu atveju tas pats restoranas tereiškia tą patį restoraną, ir nieko daugiau.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
karamele
2012-06-21 23:35:17
tikrai labai geras straipsnis, ir visai cia ne apie sovima i galva kalbama, kaip kazkas cia isivaizdavo, ir dorovingumas cia ne prie ko, o tokie pasiulymai kaip "Tad, brangiosios, praejo Veroniku laikai - megaukimes gyvenimu bukime laisvos ir zavios" sudaro ispudi kad nesuvokiama situacijos ir apie ka isvis cia straipsnis ir zmogus yra pasiryzes ir siulo kitiems paversti savo gyvenima pragaru o tuo paciu ir santykius su vyrais.
Ema
2010-07-22 20:27:40
Straipsnis religingoms merginoms, kurios ko gero apskritai viena sio serialo serija pasibaisejo ir daugiau nebeziurejo.
Bet normali siuolaikine moteris, normalu kad elgiasi taip kaip jai sauna i galva ir nera cia ko kritikuoti... Visi raso straipsnius kokie turetu buti santykiai, bet realiame gyvenime mes visos esam siek tike ir psichopatiskos, ir pavydzios ir prikreciame visokiu kvailysciu. Tad, brangiosios, praejo Veroniku laikai - megaukimes gyvenimu bukime laisvos ir zavios ;) kaip Keri Bradsou!
Ly.
2010-06-18 22:50:56
As manau, kad paskutiniais metais, kada moterys dar gali taip elgtis, tegul ir elgiasi. Kam tramdyti kazka, ir priestarauti paciam sau. Tegul taip elgiasi suauge moterys, o ne 15metes ir viskas bus gerai.