• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nori tapti svajonių mergina?  1 

Autorius: parengė Laura M.
2010-04-30 12:06:00

Nori tapti svajonių mergina?
Jupiterimages nuotr.
Kas gi yra ta tikroji svajonių mergina? Be abejo, tai visų pirma priklauso nuo svajonių vaikino. Vienas trokšta susipažinti su ramia ir romantiška poete, kitas naktimis sapnuoja Laros Kroft antrininkę. Ir vis dėlto esama keleto principų, kurie tave paverstų svajonių mergina... tegul ne svajonių vaikinui, o bent jau vidutiniam statistiniam „nieko sau“ vyrukui.

1.    Svarbiausia – pati tikėk, kad jau esi šauni mergina, kuri nusipelnė nuoširdžių santykių, karštų jausmų, pagarbos ir meilės. Ir nesileisk šiais klausimais į kompromisus: tau reikia visko, kas išvardyta. Jei jis negali to suteikti – tegul keliauja savais keliais.

2.    Nenaudok sekso kaip prizo, ginklo ar užmokesčio. Jei seksu imsi atsidėkoti už suplautus indus – tikrai prarasi visą šio užsiėmimo teikiamą malonumą. Nepamiršk, jog jam, kaip ir tau, patinka seksas dėl sekso, spontaniškumas, tarp jūsų liepsnojanti aistra.

3.    Atvirai sakyk, ko trokšti iš jūsų santykių, nesitikėk, kad jis viską supras be žodžių. Svajoji apie šeimą? Neslėpk to. Jei vyrukas nepasirengęs susisaistyti tokiais saitais artimiausią dešimtmetį – jau geriau tegul neša kudašių dabar, nei po kelerių metų. Tu pati nenori jaukaus šeimyninio lizdelio, ieškai nuotykių ir pašėlusio gyvenimo? Irgi būk atvira. Kuo anksčiau išsiaiškinsit, ar jums – pakeliui, tuo geriau.

4.    Sakyk, kas tau nepatinka. Ne bambėk ar priekaištauk, o konstruktyviai paaiškink, kas ir kodėl tave erzina.

5.    Būk ištikima. Tik taip galėsi reikalauti to paties iš jo. Ir sutarkite, ką laikote neištikimybe. Ar flirtuoti su kitais vyrais tau – įprasta? Tuomet pripažink, kad ir jis turi tokią pat teisę.

6.    Pagardink jūsų santykius prieskoniais. Be progos padovanotas sekso žaisliukas, netikėta romantiška iškyla, net ir vakarienė-staigmena su jo mėgstamais cepelinais – tinka viskas, kas jus kartkartėmis atitraukia nuo rutinos.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Gairės: Laros Kroft

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
NESUPRANTU
2010-10-30 13:41:00
daugelyje straipsniu tenka sutikti zodzius "sekso zisliuku", tarkim tikrai neisivaizduoju ka galeciau padovanoti savo suzadetiniui,tiksliau koki sekso zaisliuka,akd likciau deramai suprasta... tarkim padovanociau atrankius,net neisivaizduoju jo reakcijos,manau jie butu padeti i stalciuka ar spintele kokia ir nenaudojami, vibratoriaus vyrui nedovanosi,kas gi tie sekso zaisliukai yra? kazkaip persirenginet seselem ir pan kai kartu gyveni irgi nesinoris ir nesinori buti netaip suprastai