• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pabaiga? "Netempk gumos"  4 

2008-08-24 00:00:00

Pabaiga?
"Gamma" nuotr.

Nesvarbu, kuris iš judviejų – tu ar vaikinas, nusprendėt, jog atėjo laikas skirtis, lengva nebus nei vienam, todėl keli patarimai, kaip nutraukti santykius taip, kad jaustumeisi nors truputėlį geriau, manau, praverstų.


"Netempk gumos"
Tuomet, kai jauti, kad jūsų daugystei atėjo galas, nesistenk atidėlioti išsiskyrimo dienos – kuo greičiau viską užbaigsi, tuo mažiau teks kankintis.


Būk sąžininga
Patogiausia manyti, jog dėl judviejų žlugusios meilės kaltas tik partneris, tačiau į situaciją pažvelgusi jo akimis, galbūt atrasi ir savo klaidų.


Nesusitikinėk su kitais
Jei dar nepasakei savo vaikinui, kad tarp judviejų viskas baigta, neskubėk eiti į pasimatymą su naujuoju pažįstamu. Įsižeis ne tik vaikinas, kurį planuoji palikti, bet ir naujas kandidatas į tavo širdį, kurio galvoje suksis mintis, jog taip pasielgti gali ir su juo.


Gal likime draugais?
Nesiūlyk savo eks likti draugais, net jei prieš jūsų santykių pradžią buvote itin geri bičiuliai, kadangi tai dar nereiškia, jog tokiais liksite ir po išsiskyrimo.


Leisk jam pasisakyti
Išsiskirdama su vaikinu, nepalik jo nežinioje. Pabandyk jį išklausyti ar atsakyti į jam rūpimus klausimus. Paaiškink, kodėl tu sieki santykius nutraukti. Jei būtum vaikino vietoje, tikrai norėtum išsamesnio atsisveikinimo nei vieno lakoniško "sudie".


Nedaryk to viešoje vietoje
Net jei tavo vaikinas yra pats blogiausias pasaulyje, jis tikrai nenusipelnė tavo keršto – žeminančio išsiskyrimo viešoje vietoje.


Išliek savo jausmus raštu
Išsakyti viską, kam esi pribrendusi, akis į akį gali būti sunkoka, todėl parašyk jam laišką, kuriame ramiai išdėstysi savo mintis. Gražu, jei laišką įteiksi asmeniškai ir būsi pasirengusi atsakyti į jo papildomus klausimus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
taip yra
2008-09-18 17:50:27
Apskritai skaudi tema, ar palieki tu ar tave palieka, nesvarbu ar draugauji 5 metus ar 5 menesius...ir t.t. vistiek skauda, kol apsipranti ir gyveni toliau. Bet yra ir geru pusiu, surandi atrodo labiau tinkama sau zmogu, jei ne vel skiriesi....
Martis
2008-09-16 19:39:47
bet jus ir pacios kartais pasielget kaip su siukslem...
grazuole vasara
2008-08-29 13:25:18
as tai del visu sutinku. mane taip slyksciai buvo pamete, visus punktus paliete ;( nekenciu tokiu asilu, kurie nesupranta, kad zmones skaudina