• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pagavai jį meluojant. Ką daryti toliau?  9 

Autorius: pagal iVillage.com, Pinterest com. nuotr.
2012-09-20 16:24:00

Pagavai jį meluojant. Ką daryti toliau?
Nesitikėjai, kad tau taip nutiks. Bet nutiko. Sužinojai, kad jis buvo tau neištikimas. Per vieną akimirką griuvo tavo pasaulis. Ką daryti, kad atsigautum ir galėtum gyventi toliau?

Gerai išsiverk. Skausmas patyrus artimo žmogaus išdavystę – didžiulis. Nebijok įsikniaubti į pagalvę ir kaip reikiant paverkti. Suvok, kad tai – sunkus laikas, taigi turi leisti sau išreikšti liūdesį, pyktį, gedėti.

Patylėk kol pasijusi geriau. Tau šokas, tu apstulbusi. Galima sakyti, laikinai pamišusi. Ir net jei nori šaukti, staugti ant jo bei ant savo Facebooko sienos parašyti, koks jis niekšas, susivaldyk. Nesakyk nieko nei jam, nei kitiems. Kol tavo emocijos susigulės. Kai tavo streso lygis aukštas, esi per žingsnį nuo tokių kvailysčių, kurių paskui gailėtumeisi visą gyvenimą. Todėl stenkis susilaikyti nuo komentarų ir netgi jam nieko nesakyk. Kol nenusiraminsi ir pati nesuvoksi, ką iš tikrųjų nori pasakyti.

Pasirūpink savimi. Įsiklausyk, ko tavo kūnas ir tavo siela dabar nori labiausiai. Taip, kartais net ir didelė porcija ledų ar kalnas šokolado padeda. Vienkartinė dozė. Tačiau vėliau visi malonumai, kuriais malšini stresą, vienaip ar kitaip kenkia. Todėl, net ir nejausdama malonumo, stenkis pakankamai pailsėti, pavalgyti sveiko maisto.

Sužinok detalių. Kaip jie susipažino? Kiek truko jų romanas? Ar jie tai darė ant jūsų lovos? Ar saugojosi? Nereikia aiškintis kiekvienos smulkmenos. Bet tam, kad galėtum lengviau tai pereiti, turi atsisėsti ir ramiai pasikalbėti su juo, sužinoti, kaip viskas vyko, kad galėtum susivokti, kaip tau į tai reaguoti. Svarbiausia – venk bet kokio klausimo, kuris baigiasi „... už mane?“ (pvz. „Ar ji geresnė lovoje už mane?“, „Ar ji lieknesnė už mane?“, „Ar ji gražesnė už mane?“ ir pan.). Jei jis pasakys „taip“ – tai suduos rimtą smūgį tavo savivertei, jei pasakys „ne“, kils kitas klausimas: „tuomet kodėl tu tai darei?“. Šie klausimai nepriartins tavęs prie esmės, todėl tiesiog neužduok jų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ute
2015-09-25 16:11:31
Labai geras straipsnis,deja perskaičiau kai jau viską pati praėjau,tik dar galutinio sprendimo nepriėmiau.pragyvenom daug metu ir niekada netikrinau ir visada pasitikėjau ir gražia bei darnia šeima turim,bent jau as taip galvojau.bet atsitiko taip kad teko išsikirti keliems mėnesiams o kai gryzo mano vyras buvo iš karto matyt kad kazkas pasikeite,norėjo kitaip rengtis,apibėrė dovanomis,skyrė daugiau dėmesio kas buvo nuostabu nes visoms poroms reikia truputi pasiilgti vienas kito.na o po beveik metu reikėjo išsiųsti žinute ir po ranka buvo jo telefonas tai as ir pasinaudojau o paskui pažiūrėjau ar issisiunte ir labai nustebau atradus kitu išsiųstu žinučių daug ir seksualiu ir visokiu kitu.na o kai priremiau prie sienos pasake kad tai tik flirtas nieko daugiau,bet moteris iš ten kur buvo išvažiavęs ir dar sužinojau kad buvo susitikę nes ji buvo atvažiavus .tai dabar jus man pasakykit kam viso to reikėjo ir kas kaltas,kad taip lengvai gali nubraukti visa gyvenimą ir meluoti į akis.as visada sakiau kad gali atsitikti taip kad sutiksi kažką kas bus įdomesnis ,geresnis nei as tai nereik skaudinti ir meluoti geriau jau gražiai išsikirti ,o tai dabar nei man gerai nei jam
sąžininga
2013-02-20 13:10:14
ne visi pisasi šonais.bet deja saviškį įtarinais nr prigavau daug kartų,palikt jo jis neleido,ilgai kentėjau
''BOBA''
2012-10-28 18:17:13
Kaip gerai,kad as jau nasle,o tai pasiskaitai tokiu nusipisusiu komentarus....niekada nesekiau savo vyro,galejo jis p.....tis i sveikata,kiek norejo,tik sugriesijo viena karta su geriausia mano drauge,ir pasigyre kitam draugeliui,o tas savo zmonai.O suzinojau tai gal po kokiu 2 metu.Tai kas cia per vyrai,kad liezuvio uz dantu nenulaiko,kaip ir birku savo kelnese?Taip kad nereikia cia varyti ant musu,patys oziai,ragus kilometrinius uzsiaugine esat...:))Ir is viso,tuoj per ta seksa tuoj praejimo nebebus,lygtai daugiau nieko gero ir malonaus gyvenimas nebeduoda,na bet juk seksas dalijamas nemokamai....