• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pagerink poravimosi reitingą (moterims)  1 

Autorius: Vitalija Čižauskaitė
2010-11-07 09:00:00

Pagerink poravimosi reitingą (moterims)
Jupiterimages.com

Psichologai, populiarių knygų autoriai Alanas ir Barbara Pyzai (Pease) savo naujoje knygoje “Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims meilės” apklausė 20 tūkst. vyrų, kurie nurodė kokiais būdais moterys gali pagerinti savo poravimosi “reitingą”.

Šiame straipsnyje, remdamiesi atlikta apklausa pateiksime penkis paprastus būdus, kaip moterys galėtų pakelti savo “rinkos vertę” ir labiau patikti vyrams. Taip pat trumpai aptarsime kaip moterys kritikuoja savo varžoves - kitas moteris.

Pabrėžk ir pagerink išvaizdą

Kadangi vyrams tokia svarbi moters išvaizda, moterys stengiasi atrodyti kuo vaisingesnės demonstruodamos jaunystę, sveikatą ir fizinį patrauklumą. Savo fizinei išvaizdai moterys skiria triskart daugiau laiko negu vyrai ir išleidžia penkiolika kartų daugiau pinigų grožio produktams.

Nesirūpinančios savo išvaizda moterys praranda pranašumą poravimosi žaidime. Nors dabar ir kai kurie vyrai vartoja įvairią kosmetiką, jie dažniausiai tenkinasi priemonėmis po skutimosi, odos ir plaukų priežiūros produktais.

Beveik visas apgaulingą išvaizdą padedančias susikurti priemones moterys vartoja vyrų dėmesiui patraukti. Jos avi aukštakulnius, kad kojos atrodytų ilgesnės, prisiaugina dirbtinius nagus, kad rankos atrodytų ilgesnės, implantais pakelia krūtis, kad atrodytų jaunatviškesnės, vilki tamsius ar vertikaliai dryžuotus drabužius, kad atrodytų lieknesnės.

Šios priemonės daro poveikį, nes jos atitinka prioritetus, užprogramuotus vyrų smegenyse. Nebūtinai pačioms moterims norisi tai daryti, šių priemonių jos imasi dėl to, kad to nori vyrai, o moterys tai žino.

Pabrėžk ištikimybę

Štai trys pagrindiniai dalykai, kurių pasak mokslininko, vyrai nori iš moterų: ištikimybė, sekso su kitais vyrais vengimas, atsidavimo rodymas.

Vyrai skiria 93 proc. reikšmingumo šiems moters bruožams, nes jie sustiprina vyro tėvystės galimybę. Senovėje vyras neturėjo būdų sužinoti, ar vaikas iš tikrųjų jo, bet jis turėjo moterų haremą, taigi vyro šansai turėti savo vaikų buvo dideli.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
audrius
2010-11-16 20:09:11
Nesutinku kad vyrai teikia pirmenybe toms moterims kurios labai puosnios ir avi aukstakulnius , juk vyrai puikiai supranta kad tai tik yvaizdis .