• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pagrindinės poros nesusikalbėjimo klaidos  4 

Autorius: eli.lt
2013-03-01 00:12:00

Pagrindinės poros nesusikalbėjimo klaidos

Gerų meilės santykių ir ryšių palaikymui labai svarbus pozityvus bendravimas, kurį ne visuomet lengva sukurti ir išlaikyti. Dažnai susiduriame su nesusikalbėjimo problema, tačiau kažkodėl manome, kad tai tik partnerio problema. O gal ji vis dėlto bendra? Patobulinkite savo tarpusavio santykius vengdami pagrindinių poros bendravimo klaidų.

Konfrontacija arba užsisklendimas

Ilgalaikiuose santykiuose dažnai susiduriama su konstruktyvaus problemų sprendimo būdo trūkumu ir nereikalingais kivirčais. Vyrai konfliktinėse situacijose paprastai siekia konfrontacijos, todėl jų smegenys gauna signalą pasiruošti kovai ir pulti. Karingas nusiteikimas ne tik neišsprendžia konflikto, bet ir kenkia sveikatai, kadangi puolimo metu padažnėja širdies plakimas ir pakyla kraujospūdis, apninka stresas, o ilgainiui išryškėja ir įvairios širdies ligos.

Moterims konfliktinėse situacijose paprastai kyla noras užglaistyti kivirčą arba pabėgti, tačiau užsisklendimas savyje ir pastovus emocijų tramdymas sukelia stresą, nerimą ir depresiją. Abu elgsenos modeliai yra įgimti, tačiau jų nekontroliavimas trukdo racionaliai spręsti problemas. Tuomet, kai kyla noras kariauti ar sprukti, geriau to nedaryti, bet pasistengti giliai įkvėpti ir palaukti, kol toks noras praeis, o tuomet, žinoma, imti kalbėtis.

Vadovavimas vietoje skatinimo

Gyvenimas kartu – ne tik džiaugsmas, bet ir kasdieniniai buities darbai bei kiti rūpesčiai. Todėl partneriai neretai stengiasi vienas kitam vadovauti ir nurodinėti, ką ir kaip reikia atlikti. Sutikite, vykdyti paliepimus nėra labai malonu. Suprasdami, kad mylimasis yra komandos narys, o ne paklusnus vykdytojas, laimėsite kur kas daugiau.

Be to, pasistenkite kuo dažniau (persistengti taip pat nereikia) pagirti mylimąjį – tai jūsų santykiams suteiks pozityvumo. Netruksite pastebėti, jog pagyrimai atneša abipusę naudą: partneris jaučiasi palaikomas ir vertinamas, o jūs – gebantys sutvirtinti ir tinkamai palaikyti ryšius.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
beje
2015-01-12 00:16:24
Priligy tinka vyrams nuo 18 metų iki pat senatvės. Ir ne tik turintiems bėdų dėl priešlaikinės ejakuliacijos, bet ir norintiems geriau kontroliuoti lytinio akto trukmę.
Dalia
2015-01-12 00:15:54
lyginant su antidepresantais, priligy (nors ir sukurti jų pagrindu) yra tikrai daug geriau: jokio pripratimo ar svorio augimo, vaisto koncentracija kraujyje sumažėja jau po 4 valandų, jis greitai ir saugiai pasišalina iš organizmo.
Dalia
2015-01-12 00:15:08
taip, tiesos straipsnyje daug. Bet pagrindinė problema yra nesikalbėjimas. Blogai, kai vyras pats savęs nemyli ir yra kompleksuotas. Tarkim, manasis per greitai baigia ir labai dėl to išgyvena, nors man pačiai tai jokių problemų ir nesudaro. Nenorom, bet nuėjo pas gydytoją, tas pasiūlė išbandyt Priligy - pirmąjį ir kol kas vienintelį vaistą nuo priešlaikinės ejakuliacijos