• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Penki draugystės su gėjumi privalumai  3 

Autorius: Balsas.lt
2009-06-16 16:00:00

Penki draugystės su gėjumi privalumai
Jupiterimages nuotr.

Jei užmezgei draugystę su vyruku, kuris, pasirodo, yra homoseksualas, galima sakyti, kad tau pasisekė. Vakarų pasaulyje toks draugystės tipas jau tapo klasika, įamžinta kad ir seriale "Seksas ir miestas".

Taigi, kokie yra pagrindiniai draugystės su gėjumi privalumai?

1. Tu geriau pažinsi vyrišką psichologiją

Ne moterys ir ne gyvenimo būdo žurnalai, o tik patys vyrai gali atskleisti, ką jie iš tiesų galvoja. Taigi, draugaujant su gėjumi vyriška psichologija tau taps daug lengviau "įkandama".

2. Kai reikia vyriškio draugijos...

Kartais būna taip, jog norisi pasirodyti viešumoje lydimai vyriškio, o mylimojo neturi. Dabar šios problemos nebeliks. Draugas gėjus mielai palaikys tau kompaniją einant į kiną, teatrą ar kavinę.

3. Nebus pykčių dėl vaikinų ir drabužių

O tai reiškia, kad dviem problemom jūsų santykiuose bus mažiau. Net ir tuo atveju, jei jums abiems patiks tas pats vyriškis, jūsų ginčas išsispręs natūraliai. O drabužiai, kaip ten bebūtų, yra skirstomi į vyriškus ir moteriškus.

4. Tu būsi išlaisvinta nuo dviprasmybių

Draugystė tarp vyro ir moters, žinoma, egzistuoja. Tą laiko tarpą iki sekso. Ir, kas būna kur kas rečiau, pasibaigus aistringam romanui. Tuo tarpu jeigu tavo draugas - homoseksualas, tavęs nebekamuos klausimas: jis būna su tavimi, nes tikisi kažko daugiau, ar todėl, jog bendrauti su tavimi jam išties įdomu.

5. Turėsi su kuo aptarti mados naujoves

Tradicinės orientacijos vyriškis, su retomis išimtimis, retai kada bus tinkamas pasivaikščiojimų po parduotuves palydovas. Tuo tarpu netradicinės orientacijos draugas apsipirkinėjimo proceso tikrai nesugadins. Be to, draugaudama su homoseksualu galėsi susipažinti ne tik su moteriškos, bet ir su vyriškos mados subtilybėmis.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
mantasb
2010-04-06 00:32:10
Ideja gera, bet pats straipsnis tai visiskas sh. nu kaip visad, ideja yra, o jos pateikimas totalus fiasko
Kati
2009-06-26 18:11:35
turiu kelis draugus gejukus, su jais visada linksma, jie pataria kai nezinau ka apsirengti :D.net ir gatveje pradejau juos atskirti
u
2009-06-17 12:15:48
nuostabu turet drauga geju bet nevisi tokie meilus kaip gali tai atrodyti, kai kurie labai jau grubus ir nemalonus gejai....