• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Romanai už šeimos ribų: saldu ir neišvengiama?  3 

2008-09-20 00:00:00

Romanai už šeimos ribų: saldu ir neišvengiama?
"Gamma" nuotr.

Tai įvyko! Tai, ko taip ilgai bijojome ir įtemptai laukėme. Romanas už šeimos ribų! Pasidarė aišku, kad lūpų dažų dėmės ant jo švarko – ne jūsų. O nauji auskarai – tikrai ne sidabriniai, kaip tvirtino ji, o iš balto aukso! Kokia peršasi išvada?

"Jis turi kitą moterį!" – surinkate ir užspringstate ašaromis. "Iš kur pas ją pinigai tokiems papuošalams, - kankinasi jis, kol ateina geniali mintis, - ji turi meilužį, begėdė!" Ir štai jis jau raitojasi rankoves, kad galėtų tinkamai išsiaiškinti santykius.

O tuo pačiu metu, kitame miesto gale vieniša moteris svaigsta saldžiose svajose. Ji ką tik metro susipažino su įdomiu vyru ir lyg pastebėjo, kad jis neturi vedybinio žiedo ant bevardžio piršto. Tačiau mes su jumis juk puikiai žinome, kad išeidamas iš namų jis atsargiai žiedą nusiima ir įsideda į vidinę kišenėlę. O kažkur, galbūt ir nelabai toli nuo vienišos damos – prie telefono nekantraudamas rūko vienišas vyras, laukiantis nuostabios nepažįstamosios skambučio, kuri sutiko užsirašyti jo telefono numerį. Tačiau, jūs turbūt jau supratote? – ji taip pat ištekėjusi, be to, jau pakankamai seniai ir, matyt, ilgam.


Kuo gi patrauklūs romanai už šeimos ribų?

Labai lengva atsakyti! Pirmas atsakymas – kažkas naujo. Čia ir nuostabus, nenumatytas ir betikslis bendravimas su nauju žmogumi. Nauji skonio, spalvos ir kvapo pojūčiai. Aštrūs kūniški malonumai dėl to, kad tai laikoma nuodėme, kai svetimų rankų prisilietimas priverčia drebėti iš malonumo.
Antras atsakymas – uždraustumas. Kai tu tiksliai suvoki, jog taip elgtis negalima. Kad dėl tokio tavo elgesio gali kilti problemų. Kad tavo gyvenime tai gali sukelti pokyčius – ir nebūtinai gerus. Bet! Būtent visa tai ir verčia užmiršti saugumą.

Galų gale trečias atsakymas – nes jau esančiuose santykiuose nėra išeities, viskas tapo rutina. Kai pakeisti nieko negalite, pavyzdžiui, dėl to, kad kaip tėvai jaučiatės įsipareigoję turimiems vaikams, arba dėl to, kad nemylite savo antrosios pusės, tačiau jus labai vilioja jo pinigai.
Kyla teisingas klausimas: ką gi daryti ir ar verta apskritai turėti romaną už šeimos ribų? Skeptikai atsakytų: "O kam? Jeigu iš to vis vien nieko gero neišeis!". Kritikai tiesiog sutryps meilės "šone" ir netikėtos meilės idėją, kai esi neištikimas (-a) savo teisėtam sutuoktiniui. Lyrikai pralies ašaras, palaikydami dvi puseles, atradusias vienas kitą. O apgautos puselės užpils nelaimę alkoholiu ir paliks keletą žymių kažkada mylėto ir gerbto žmogaus kūne.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
laselisxxx
2009-12-14 04:07:28
pritariu...kai ateina tam tikras laikas,butina abiems sutuoktiniams nors trumpam isbandyti save kito (os)glebyje....
meiliukas
2009-12-12 16:56:18
ROMANAS TAI PRIESKONIS GYVENIMO SRIUBAI PAGARDINTI
eldija
2008-11-11 13:51:58
teisingai pastebeta.del draugo norisi geriau ,graziau atrodyti,nes jis tai pastebi pasako komplimenta.o savas tiesiog to nepastebi ar nenori kad moteris gali ispuikti.