• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksas tapo rutina? Keisk taktiką!

Autorius: parengė L.Mureikaitė
2012-07-09 11:15:00

Seksas tapo rutina? Keisk taktiką!
Freedigitalphotos nuotr.
Seksas kasdien, seksas kelis kartus per dieną - santykių pradžioje tai jaudina, vėliau tampa įprasta, galiausiai virsta rutina, nuo kurios norisi bėgti. Pavargai būti pavargusi ir skųstis galvos skausmais? Išbandyk, tai, kas įkaitintų jūsų intymų gyvenimą iš naujo!

Įsivaizduok, kad mylimąjį ką tik sutikai. Apie savo "žaidimą" gali jam nė nepasakoti. Tiesiog pamėgink pažvelgti į jį tarsi į vyrą, kurį žūtbūt privalai suvilioti. Ką darytum, jei manytum, kad jis tau dar nieko nejaučia, o tau reikia nusitempti jį į lovą? Flirtas, seksualūs apatiniai, "netyčia" nuo peties nusmukusi palaidinė. Nepatingėk vėl, kaip kadaise, atsikelti kiek anksčiau, kad prisijungtum prie jo duše, atnešti kavos į lovą apsirengusi ne savo patogiuosius marškinėlius, o jo marškinius... Tai įkaitins ne tik jį, bet ir tave pačią.

Erzink ir gundyk. Jei seksas tapo rutina - veikiausiai jis vyksta įprastu laiku, įprastoje vietoje. Na kam tie aistringi bučiniai per filmo reklamą, jei vis tiek jie nesibaigs seksu, nes kitame kambaryje žaidžia vis dar nesumigę vaikai? Netiesa! Jei visą dieną pamėgintum gaudyti mažas akimirkas, tinkamas erotinėms užuominoms, vakare abu būtumėt įkaitę taip, kad visa rutina ištirptų it ledai limonado stiklinėje.

Išnaudok nuotaiką. Kaip susikurti erotinę nuotaiką vakare, jei žaismingiausia jautiesi dieną, o tuo metu ir tu, ir jis kiūtote kiekvienas savo biure ir neturite progų ištrūkti romantiškai pietų pertraukėlei? Išnaudok savo nuotaiką ir siuntinėk jam erotines užuominas. Trumpąja žinute, elektroniniu paštu, arba tiesiog parašyk laišką ranka ir palik jam po pagalve. Vakare tu būsi jau įkaitusi nuo minties, kaip jis reaguos radęs tavo staigmenas.

Žvilgtelk į porno naujai. Filmai suaugusiesiems įkaitina. Bet šį kartą pamėgink ne tik kaisti, bet ir mokytis: kurie veiksmai, regimi ekrane, tave iš tikrųjų užvestų realybėje? Ką verta išbandyti? Kaip būtent tai daro aktoriai? Kopijuok ne tik esmę, bet ir detales - ir stebėk partnerio reakciją. Ir nepamiršk pati atkreipti jo dėmesį į triukus, kurie, tau atrodo, tave nuskraidintų tiesiai į meilės dausas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus