• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Susipykote? Nepamirškite susitaikyti

2008-08-15 00:00:00

Susipykote? Nepamirškite susitaikyti
"Gamma" nuotr.

Kivirčo ir skyrybų priežastimi gali tapti bet kokia smulkmena. Žinoma, nėra namų be dūmų. Kartais reikalinga psichologinė iškrova ir reikia leisti sau išlieti emocijas, tame tarpe ir negatyvias. Psichologai pataria kartais išsakyti savo norus, jausmus ir emocijas balsu.

Štai ir viskas. Patys baisiausi žodžiai išsakyti, pretenzijos priimtos ir, rodos, pyktis savaime išnyko. Ir vėl norisi normalių santykių... Tačiau juk reikia žengti pirmą žingsnį, o taip nesinori...

Šios problemos sprendimui pirmiausia reikia nuspręsti, kas jūsų manymu teisus, o kas kaltas. Pažiūrėkite į šią situaciją iš šalies. Paimkite popieriaus lapą ir raštu suformuluokite jūsų konflikto priežastį. Visų pirma, neapgaudinėkite savęs. Kairėje lapo pusėje surašykite klaidas, kurias padarėte jūs, o dešinėje surašykite jūsų partnerio klaidas. Pas ką jų daugiau? Jūs vis dar norite susitaikyti? Jei taip, tai tolimesni patarimai jums.


1 variantas. Klasikinis

Taigi, prisipažinote esanti kalta, nutarėte žengti pirmą žingsnį ir susitaikyti. Nuo ko pradėti? Žinoma, galima jam paskambinti ir pasakyti banalųjį "Atleisk, buvau neteisi. Aš daugiau taip nedarysiu...". Tačiau taip neįdomu. O kaip įdomu?

1 patarimas

Nusiųskite SMS. Tik ne paprastą, o ypatingą. Geriausia eiliuotą, bet galima ir proza, svarbiausia, kad jį sujaudintų. Tai gali būti dainos, kuri jums kelia romantiškas asociacijas, žodžiai. Arba jūsų "topinė frazė", kurią ištarus abu nusišypsote. Tai gali būti bet kas, kas jus jungia. Jūsų užduotis yra, kad jis atsakytų. O dialogo pradžia – pradžia susitaikymo.

Jei jis tyli, tačiau jūs žinote, jog pranešimą jis gavo, nusiųskite dar vieną SMS "į temą". Gal jam patiko ir jis nori dar... Suteikite jam šį malonumą.

2 patarimas

Nusiųskite atviruką elektroniniu paštu, geriausia į darbą. Ko gero, jis taip pat pergyvena ir galvoja dabar apie jus, todėl šilti žodžiai bus kaip tik vietoje. Visų pirma, jis žinos, jog jūs nežinote, ar jis perskaitė pranešimą, ir dėl to kankinatės. Be to, jam iš karto pagerės nuotaika, nes jis žinos, kad viskas gerai, ir jūs norite taikytis. Visą dieną jis bus geros nuotaikos, o vakare viskas išsispręs.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus