• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Susitikinėji su mergišiumi?  5 

Autorius: Parengė Gerda Zemenskaitė
2012-12-02 16:55:00

Susitikinėji su mergišiumi?
123rf.com

Susitikinėji su žavingu vaikinu, kuris negaili Tau dėmesio, maloniai bendrauja, sako komplimentus ir Tave žavi bene visi jo būdo bruožai? Kaip žinoti, ar jis Tau nuoširdus ir kaip nepasiklysti tarp saldžių vaikino žodelių? Juk niekada negali žinoti su keliomis merginomis be Tavęs, jis susitikinėja. Mes padėsime Tau išsiaiškinti, meluoja jis Tau ar ne!


1. Be emocijų. Tu nerviniesi prieš pirmąjį savo pasimatymą, stengiesi padaryti viską, kad kuo labiau Jam patiktumei, o jis jaučiasi visiškai atsipalaidavęs, nesinervina, neieško žodžio kišenėje – panašu, kad šis pasimatymas jam - tūkstantasis.


2. Savas bare. Apsilankei su Juo bare arba naktiniame klube? Čia į jį barmenai kreipiasi vardu, puikiai žino, ką jis žada užsisakyti, o jis čia plaukioja kaip žuvis vandenyje? Ar nebus taip, kad naktiniuose klubuose bei kitokiose kavinėse jis lankosi kiekvieną laisvą vakarą tik...su skirtingomis merginomis?


3. Susitikimo laiko pakeisti negalima. Užkietėję mergišiai dažniausiai savo laisvus vakarus paskirsto skirtingoms merginoms. Jei Tau siūlo susitikti tik antradieniais arba tik šeštadieniais, susimąstyk – gal kitus vakarus jis leidžia su kitomis? Pasiūlyk pati netikėtai susitikti kurį nors vakarą po darbo ir žiūrėk, kokia bus jo reakcija: jei vaikinas nesusinervino ir gali susitikti su Tavimi bet kada, tai jis Tau ištikimas, tačiau jei ima ieškoti priežasčių, kodėl susitikti negali, pradėk įtarinėti.

4. Per daug informacijos. Jeigu Tavo vaikinas paminėjo, kad Tau patinka dekupažas, nors iš tiesų neturi nė žalio supratimo, nuo ko pradėti dekupažuoti, tikriausiai Tave jis supainiojo su kita. O ką jau bekalbėti, jei Tavo tėtį jis pavadino Antanu, nors jo vardas Juozapas. Viskas labai logiškai paaiškinama – kuo daugiau merginų, tuo daugiau informacijos reikia prisiminti, o kuo daugiau informacijos, tuo lengviau suklysti. Ak, tas melas – anksčiau ar vėliau, išaiškės!

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Mergisius
2012-12-03 16:47:25
jei tuo momentu panelems yra gerai, kokio velnio jos turi daryt taip, kad butu blogai? ieskot kazko negero manyje, ar panasiai, telefonas yra asmeniskas dalykas, prie jo niekam apart seimininko negalima lyst, nelendu ir prie svetimu telefonu, jei gyveni mazame mieste, tai su kaviniu ar klubu personalu nera sunku susipazint :) siek tiek tiesos yra sitam straipsnyje, bet ne per daugiausiai :)
Rimas
2011-04-21 09:29:08
Absurdas prašinėt slaptažodžių ir šnipinėt. Kokios ištikimybės gali tikėtis iš vyro jei pati juo nepasitiki, seki kur su kuo vaikšto, ką kam rašo... yra toks posakis: ko tikėsies - tas ir bus.
ffff
2011-04-11 08:30:34
nu bet koks idiotizmas susirinkt jo gmailu, skype slaptazodzius. Niekada nei klausiau, nei slapta tikejausi pamatyt, koks man skirtumas, ka jis ten veikia. Jei kazka blogo ir darys, as tikrai suzinosiu, o tada iseisiu, kol kas nesuku galvos visokiais snipinejimais. As savim pasitikiu pirmiausia, o ne ieskau kazkokiu neistikimybes apraisku. Mergisiu is toli atpazint galiu, jie savaip idomus buna :)