• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Svingas ir svingeriai  19 

2009-01-04 00:00:00

Svingas ir svingeriai
Eli.lt, "Gamma" nuotr.

Beveik visi tuokiasi iš didelės meilės. Beveik visi pirmaisiais vedybiniais metais patenkinti savo seksualiniais santykiais. Ir beveik visiems anksčiau ar vėliau susilpnėja lytinis potraukis savo sutuoktiniui.

Priežastys: seniai pažįstami, išbandė viską, ką tik sugalvojo, dingo jausmingumas ir noras. Taigi poros kartu gyvena iš įpročio, abipusės meilės vaikams, pareigos jausmo ir gailesčio vienas kitam. Ši problema praeito amžiaus penktajame dešimtmetyje paskatino JAV sutuoktinių poras išsigalvoti aistrą praradusiems santykiams alternatyvą, kurią pavadino svingu.

Svingas būna įvairus. Jis buvo sugalvotas susituokusių porų tam, kad galėtų "svinguoti" su kitomis šeimomis. Vėliau svingas įgijo ir kitų variantų.

Šiandien svingeriai nebūtinai turi būti susituokę ir dalyvauja nebūtinai dvi poros. Taigi, kiek žmonių, tiek nuomonių apie tai, kas yra svingas ir kaip juo reikia užsiimti. Tačiau yra klasikiniai principai, tikrojo svingo taisyklės, kurių dauguma dalyvių mėgsta prisilaikyti.

Pasikeitimas partneriais vyksta tarp porų. Jei svinge dalyvauja nesusituokę žmonės, kyla pavojus užsimegzti romanui, o tai visiškai neatitinka svingo idėjos.

Svingeriai nebūtinai turi būti biseksualai. Nors yra žmonių, mėgstančių eksperimentuoti su tos pačios lyties atstovais, tokių mažuma. Taigi turėkite omeny, kad dalyvaujant svinge, į jus gali kreiptis ir netradicinių seksualinių orientacijų atstovai.

Svingas gali būti tiek atviras, tiek uždaras. Atviras svingas – tai seksas pasikeitus partneriais kitos poros akyse. Uždaro svingo metu poros kurį laiką bendrauja tarpusavyje, tačiau apsikeitę partneriais seksu užsiiminėja skirtingose patalpose. Abi svingo formos turi savo pasekėjų ir priešininkų. Atviro svingo mėgėjai teigia, kad jis leidžia visiškai pašalinti santuokinės neištikimybės faktorių – viskas vyksta vienas kito akyse.

Be to, jūsų akyse besimylinčios kitos poros vaizdas seksui suteikia ypatingumo. Tačiau daugelis, ypač vyrai, atviro svingo metu patiria psichologinę traumą. Jie teigia, kad su kitu vyru besimylinčios partnerės ar žmonos vaizdas jų visiškai nesužadina, netgi atvirkščiai. Be to, atviras svingas nerekomenduojamas tiems, kurie abejoja savo kaip meilužio sugebėjimais. Uždarame svinge šių problemų neiškyla, tačiau nėra ir to pikantiškumo, kurį svingui suteikia "stebėjimo efektas".

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
giena37
2012-12-14 17:51:27
svingas tai poroms kurios pasitiki vienas kitu,ir suteikia nauju pojuciu.normalus dalykas.bet geriau to nedaryt poroms kurios nepasitiki vienas kitu,jiems geriau nauju pojuciu ieskot slapcia:-D.ir svingas turi but tik tarp gerai susipazinus su pora.
Atsakas Nuomunei
2012-12-10 15:34:41
Tau pas daktarus laikas galva pasitikrint, ar viskas ten tvarkoje. Spendžiant iš komentaro, kyla abejiniu.
gg
2012-12-07 19:56:58
nu šiaip tai svingeriavimas papuola į TLK 10. kas nesupranta, tai yra laikoma psichikos liga. Sergantiems psichikos ligomis Šimašius paruošė pataisas apribojant veiksnumą