• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tapti deive labai paprasta!  3 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-03-06 10:32:00

Tapti deive labai paprasta!
Lady.mail.ru

Svajoji apie vyro pagyras bei pagarbą? Nori, kad jis kraustytųsi iš proto dėl Tavęs, bet tau vis kažko pritrūksta? Neatsipalaiduoji drauge su vyru ir jautiesi susikausčiusi? Mes Tau padėsime pasijusti tikra deive. Tik prieš tai turi įsiklausyti į profesionalų teikiamus patarimus Tau!

1. Turi žinoti savo vertę. Taip, SAVO vertę. Tu gali įsigyti gundantį apatinį trikotažą, pasidaryti nuostabų makiažą, bet jei nejusi pasitikėjimo savimi, negalėsi žengti į priekį ir Tau nepavyks tobulėti. Todėl privalai pamiršti visus savo kompleksus ir atminti, jog svarbiausia - vidinė harmonija.

2. Nesibaimink moteriškumo. Tau vis dar idealiai atrodo per pusę linkstančios podiumu žygiuojančios manekenės, kurių kojos primena degtukus? Tu svaigsti nuo jų liekno liemens ir ilgo kaklo? Mieloji, pats metas apžiūrėti save veidrodyje ir susimąstyti apie tikrąjį moteriškumą. Jis slypi ne kauluose ir XS drabužių dydyje, bet apvaliose formose bei žmogaus viduje! Visi tavo apvalumai - tai Tavo šansas užkariauti vyrus. Standi krūtinė ir apvalūs klubai - ar ne dėl jų nuo senų laikų eina iš proto garsiausi pasaulio vyrai?

3. Būk panaši į katę. Gundantis ir palaptingas žvilgsnis, meilūs prisiglaudimai, saldūs bučiniai ir švelnus vyro apsikabinimas lovoje. Jūs esate nugalėtoja!

4. Renkis taip, kad Tave norėtų nurengti. Nutysusiais džinsais ir megztiniu nesugundysi, tačiau jei Tavo palaidinės saga "netyčia" prasisegs arba sijono skeltukas atidengs koją aukščiau kelio - Tau pavyko jį suvilioti ir Jūsų laukia smagus vakaras su pusryčiais lovoje.

5. Atrask aukso viduriuką bendravime. Moterimi-deive tapsi tik mokėdama bendrauti. Nepamiršk, kad jei turi du diplomus ir esi apsigynusi disertaciją, pokalbio metu neturėtumei rodytis esančia pranašesne už vyrą bei visus kitus. Išmok pateikti savo žinias, tačiau nepervertink savęs.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
aaa
2011-05-09 18:26:56
panele ,,Esu" saunuole! daugiau tokiu paneliu
as
2011-03-06 22:46:48
gana daug naudingų patarimų, įsiklausius į juos tikrai būtų naudos.
Esu
2011-03-06 11:36:41
myliu save, kad ir su isberta oda, moku pasidazyti, apsirengti ir sulaukiu daug demesio...o mano mielasis mane tiesiog dievina, nors zino, kad ryte be makiazo, bunu isbalusi su raudonais spuogais, uztinusiomis akimis ar riebaluotais plaukais...reikia myleti save net jei esi netobula, va kita sav eisiu sportuoti, jau saules bus, pradings beveik spuogai ir vel busiu grazi...ech myliu pavasari...