• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tokia nuostabi ir iki šiol viena?  4 

Autorius: eli.lt
2013-03-13 20:00:00

Tokia nuostabi ir iki šiol viena?
"Gamma" nuotr.

Jaunystėje pamėgtas anekdotas: 
Pamatė krokodilas beždžionę ir galvoja: "Tuoj pasijuoksiu iš jos. Paklausiu: "Beždžione, tu ištekėjusi?". Jei atsakys: "Ne", - pasakysiu: "Nieko keisto, kas tokią baidyklę ims į žmonas!?". Priplaukia jis prie jos gudriu snukiu ir klausia: "Beždžione, tu ištekėjusi?". O ji jam: "Kur čia ištekėsi! Vieni krokodilai aplinkui!".

... Mano pažįstamą draugas pasikvietė į kavinę. Užsisakė po puodelį arbatos ir po gabalėlį torto. Mano pažįstamai tortas nepatiko, ji nenorėjo jo valgyti. Tada vaikinas pasiūlė suvalgyti jos gabalėlį, kad gėris veltui nedingtų. Ji, be abejo, sutiko, tačiau tą patį vakarą ištrynė jo numerį iš mobilaus telefono, o jį – iš savo gyvenimo. Tai buvo prieš daugelį metų ir ji iki šiol netekėjusi...

Kita mano pažįstama praspyrė vaikiną, su kuriuo susitikinėjo pusmetį ir už kurio ruošėsi tekėti, tik todėl,  kad jis "sužydėjo" ir "pradėjo skraidyti", kai viena mergina vakarėlyje pavadino jį "saulute". Dėl šios priežasties ji praspyrė dar kelis žmones, prieš ištekėdama už mergišiaus, kuris yra jai neištikimas, bet kai būna šalia jos, nepradeda "skraidyti" vos tik pasimaišo sijonas. O kam? Jam ir taip tam laiko užtenka.. kai jos nėra...

...Trečioji mano pažįstama tvirtino,  kad niekada netekės už vyro, turinčio šviesius antakius. Jai patinka tik žaliaakiai brunetai. Ji ištekėjo už tokio vaikino, pagimdė jam vaiką, tačiau po kelių metų išsiskyrė. O po metų ištekėjo už albinoso, ir jie iki šiol gyvena kartu ir puikiai sutaria.

...O aš... Nežinau, kas dabar būtų su manim,  jei savo brangiajai antrai puselei (spuoguotam studentui susivėlusiais plaukais) nebūčiau suteikusi antros galimybės padaryti man įspūdį. Bet esmė net ne išvaizdoje: jaunatviški spuogai lengvai pagydomi, o šukuoseną visada galima pakoreguoti. Visa esmė tame,  kad už mudviejų mėgstamus čeburekus mokėti tekdavo man (tai jis pinigų neturėjo, tai pinginės nespėjo išsitraukti, o už jo didžiulė eilė). Ir ką gi normali panelė, turinti rimtų ketinimų, pagalvotų apie tokį pretendentą? Šykštuolis ir dykaduonis. Net nesitikėjau rimtų santykių, todėl šį jo keistumą buvo nesunku priimti kaip ypatumą, kuris manęs asmeniškai neliečia. Atėjo laikas ir šis "šykštuolis ir dykaduonis" nupirko man audinės kailinius, o po to auksinius auskarus su mažyčiais briliantais, o po to... Apskritai, man jis niekada negaili pinigų!

2 psl.
Puslapis 1 iš 6Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
issitryne
2014-02-24 11:45:11
issitryne visos fantazijos is mano galvos
jis man nepasakojo nieko ir nieko neprisimenu
draudziama
2014-02-24 11:44:25
draudziama sitaip elgtis su moterimis
nerealizuoti
2014-02-24 11:43:39
nerealizuotos svajos daznai varo visus i nevilti