• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vestuvės. Ko po jų tikimės?  1 

Autorius: Vytas Kokšta, vijolina.lt
2009-12-16 16:27:00

Vestuvės. Ko po jų tikimės?
jupiterimages nuotr.

Pagyvenusių moteriškių improvizuotuose ant suoliukų parke pasisėdėjimuose, dažnai galima nugirsti retorinį klausimą – „Ir ko gi tiems vyrams reikia? Pasižiūri aplink – moterys ir protingos, ir gražuolės, ir išsilavinusios (po du aukštuosius), ir puikios šeimininkės, ir prisižiūrinčios, ir ... vienišos. Arba, greta jos geriantis, pinigų neuždirbantis pašlemėkas... arba ištvirkaujantis į kairę ir į dešinę nesusipratimas...“.

Iš tiesų: ko jiems reikia?

Vienoje šeimoje teko girdėti maždaug tokį atsakymą:

„Monika, tu niekada neišmoksi gaminti geriau, nei tai daro gero restorano šefas. Patį skaniausią maistą aš galiu nusipirkti. Tu niekada neišmoksi geriau prižiūrėti namus, nei tai daro specializuotos kompanijos. Švarą ir tvarką namuose aš galiu nusipirkti. Ir seksą, patį kiečiausią, taip pat galima nusipirkti, tu gi žinai.

Ne to santykiuose man reikia, ne tai svarbiausia... svarbiausia kažkas kita. Net nežinau, kaip tai pavadinti. Turbūt tai pojūtis - meilės, šilumos, įkvėpimo, noras kurti, kai  šalia tavęs būnu.  Jei tai yra – visa kita mes išspręsime. Jei to nėra, tai nereikalingos nei skanios vakarienės, nei švara, nei super seksas“.

Štai taip. Pasirodo, laimingų santykių pagrindas gali būti visai ne tame, ką moteris daro, o tai, kuo ji užpildo aplink save erdvę. Kitaip kalbant  - ne tai, ką DARO, o tai kuo ji YRA. Kokioje būsenoje moteris gyvena.

Mielos moterys, pasižiūrėkite į savęs tiesiog dabar. Ką jūs spinduliuojate į aplinką? Gerumą, šviesą, meilę, džiaugsmą? Kokie nuo Jūsų sklinda impulsai?  Tų impulsų negalima paliesti, bet SĄŽININGAI įvardinti tai, kas nuo Jūsų sklinda, juk galima?

Brangūs vaikinai, o Jūs, ar kada susimąstėte, ką reikia DARYTI, kad moteris BŪTŲ meilės būsenoje? Ar prisiimate atsakomybę už savo mylimosios būseną? Ar dažnai atkreipiate deramą dėmesį į tai, kokios nuotaikos yra Jūsų moteris? Kas iš tiesų yra Jūsų poros vairininkas? Ką šiandien Jūs PADARĖTE, kad moteris iš tiesų BŪTŲ  moterimi?

Ko gi santykiuose ieško vyrai? Pirmiausia – Meilės! Moters meilė daro stebuklus. Tikrai...

Kaip paslaptį galiu pasakyti, jog moterys ieško to paties. Ne įsimylėjimo, kuris priverčia atkreipti dėmesį vienas į kitą, o Meilės  - išjudinančios, apjungiančios, pasaulio sutvėrimo eilės jėgos. Gal net ne pačios meilės, o galimybės ją KURTI.
Pasirodo, tik pora – Vyras ir Moteris gali sąmoningai KURTI MEILĘ.

Kaip  tik dėl to mes ir susitinkame, ir įsimylime! Tai ir yra  santykių prasmė ir esmė.

Poros, kurios to išmoko, kuria laimingą gyvenimą. Poros, išmokusios KURTI meilę, gyvenimas visada yra pilnatviškas ir laimingas. Laiminga šeima – tai kelias, o ne rezultatas. Kaip ir pats gyvenimas.

Deja, labai nedaugelis taip gyvena.

Bet, patikėkite, šį kelią daug smagiau ir lengviau yra įveikti kartu, vienas kitą palaikant ir sustiprinant.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
...
2009-12-16 20:55:18
butent! i bendra gyvenima turi daug investuoti abu ;) ir turi ismokti atsiprasyti ir turi ismokti atleisti ;)