• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Antroji santuoka: nekartokite klaidų  8 

Autorius: Darnipora.lt
2011-10-23 14:34:00

Antroji santuoka: nekartokite klaidų
123rf

Antroji santuoka yra ne ką lengvesnė nei pirmoji. Be to, susituokus antrąkart reikia susidoroti su sunkumais, kurių nebuvo pirmojoje santuokoje. Pavyzdžiui, jei yra vaikų, reikia palaikyti santykius su buvusiu sutuoktiniu ar sukurti harmoningus santykius su antrojo sutuoktinio vaikais.

 Pirmasis ir, ko gero, pats svarbiausias patarimas – pamirškite praeitį. Visai nesvarbu, kokia buvo jūsų pirmoji santuoka, nekartokite tų pačių klaidų. Atleiskite savo buvusiam sutuoktiniui už visas skriaudas, tik taip galėsite pradėti gyvenimą iš naujo. Suteikite kitam žmogui šansą ir nustokite nerimauti dėl to, kad jūsų antrosios santuokos neištiktų toks pat likimas, kaip pirmosios. Normalu, jei turite tokių baimių, pasikalbėkite apie jas su savo naujuoju vyru (ar žmona) arba kitu artimu žmogumi.

 Parodykite, kad jis (ar ji) jums yra svarbiausias gyvenime žmogus. Visada klauskite savo sutuoktinio nuomonės, ir ne tik klauskite, bet ir atsižvelkite į ją, visas problemas spręskite kartu bei praleiskite daugiau laiko kartu. Būtų gerai, jei galėtumėte bent kartą per savaitę ką nors nuveikti tik dviese, be vaikų.

 Stenkitės, kad jūsų sutuoktinis nesijaustų „antras“ ir mažiau svarbus nei kiti artimi žmonės jūsų gyvenime. Tai, kad jūsų vyras ar žmona taps svarbiausiu gyvenime, dar nereiškia, kad vaikai liks nuošaly. Be to, juk vaikai yra laimingesni ir jaučiasi saugūs gyvendami darnioje šeimoje, kai mama ir tėtis (šiuo atveju mama ir patėvis arba pamotė ir tėtis) yra komanda.

 Jums reikės sukurti šeimą iš naujo – susitarti, kaip elgsitės su finansais, kaip dalinsitės buities darbus ir aptarti kitus svarbius dalykus, todėl turite būti kantrūs. Stebėkite, ko jūsų sutuoktiniui reikia iš šios santuokos (meilės, sekso, palaikymo, pagarbos...), ir stenkitės jam tai suteikti. Bent kartą per dieną išsakykite savo jausmus. Nebijokite pasakyti, kad mylite, kitų žmonių akivaizdoje.

 Tačiau, nepaisant visų šių dalykų, nepamirškite būti savimi. Lankykite aerobiką, krepšinį, susitikinėkite su draugėmis ar draugais, susiraskite kitos veiklos. Mėgstamos veiklos turėjimas padės jums pajausti savo vertę, o pasitikėjimas savimi padės išgyventi sunkiu metu.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
virgius
2012-02-07 00:27:16
kai myli zmogu,tai tau nebus svarbu jo praeitis,man buvo,susipazinom ji buvo issikyrus,bet kad kazkas buvo anksciau taves nebuvo bedu,visi esam tureja kazka...
mmm
2011-11-30 11:59:07
Antroji santuoka is principo NEIMANOMA .Moraliskai visada grausies ,kad tavo zmona jau buvo kazkieno zmona ir tu ne pirmas ....
jEI po pirmosios santuokos issiskiria puse poru ,tai po antrosios issiskiria is 10 -8,9 poros .
Galiu atsakyti kodel tiek daug isskiria po 1 santuokos .Jei yra meile ,jei yra pagarba ir tt ,tai niekas ir nesiskiria ,nebent retai ,o issiskiria dazniausiai susituoke del turto ,is reikalo ,is durnumo ,- va tokie veliau ir skiriasi .
svarbiausi
2011-11-11 15:31:13
visada -pirmieji, o antrosios santuokos , tik repeticija , kaip buvo . Niekur nuo saves nepabegsi:):)