• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Atsiradusi varžovė. Kaip elgtis?  4 

Autorius: Pagal woman.ru, Gerda Zemenskaitė
2010-04-14 08:00:00

Atsiradusi varžovė. Kaip elgtis?
jupiterimages.com nuotr.

Sakoma, jog meilėje ir kare viskas įmanoma. Patarsime ką reikėtų daryti ir ko vengti, kuomet sužinote, jog turite varžovę. Kalbėtis su ja? O gal pradėti kryžiaus žygį, jei norite išsaugoti šeimą?

Išdavystė - nebūtinai yra netvirtos meilės požymis. Apie tai, ką daryti, jei įtariate, kad vyras neištikimas, kaip elgtis, kai žmona asmeniškai pažįstama su vyro meiluže, mums padės išsiaiškinti penkių knygų - bestselerių - autorė, Natalija Tolstoj.

Meilužė yra - įroodymų nėra

Pagal visus požymius ji vis dėlto egzistuoja, bet jus niekada nematėte. Vyras tyli kaip partizanas, dėl išdavystės neprisipažįsta. Iš vienos pusės, norisi išeiti į kovos lauką: galutinai pasekti vyro kelius ir "nutverti jį už rankos". Iš kitos pusės, kyla abejonės, ar verta. O jei bus tik blogiau? Aprašyta situacija - labiausiai paplitęs neištikimybės atvejis. Paprastai, su juo susiduria ištekėjusios moterys, pragyvenusios su savo vyru penkis - septynerius metus, jau turinčios ir vaikų. Šiuo atveju svarbiausia - neveikti pagal gautą signalą, kurio tvirtumas nepatikrintas: neklausykite "gera linkinčių vyrų" ir ypatingai "gera linkinčių moterų" patarimų, kurios trokšta "atverti jums akis". Jeigu iš savo meilužės, vyras vistiek grįžta namo ir stengiasi teisinti - koziris jūsų rankose.

Pradžioje jums abiems reikia atvirai pasikalbėti pagal tokį leitmotyvą: jūsų santykiai gali tapti laisvesniais, bet visada išlikti teisingi. Gerai išauklėtas šuo, lakstantis aplink namus, labiau ištikimas ir atsidavęs savo šeimininkui, negu bet kutis pririštas šuva, kuriam pavyko nutrukti nuo grandinės. Jis arba įpykęs ant savo šeimininko, arba gali pabėgti pas jį, karts nuo karto, pašeriantį kaimyną. Visa, kas draudžiama - saldu! Kartais neištikimybės pagrindu tampa pasimatymų adrenalinas, jausmas, kad vagi gabalėlį iš asmeninio gyvenimo. O juk suteikti kitam šiek tiek laisvės - ne taip jau ir sudėtinga.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Visarijonas Kristus Atėjo!
2010-04-21 08:12:30
Reikia moteriai žiūrėti į varžoves iš tikrųjų kaip į drauges, o ne kaip į priešus.

Taikos ir laimės!
Jekaterina
2010-04-16 11:00:26
tas meilužes reiktu pas klebonu ir t.t. nuvesti kad išplautų jų smegenys
NUOMONĖ
2010-04-14 13:55:17
na jau kautis neapsimoka.Mano patarimas, kentėk, lauk kol viskas praeis. Jeigu vyras turi meilužę, tai jus bloga žmona, arba vyras jau toks ir jus kovosite visą gyvenimą.Tik patarimas, neapsijuokite ir nenaudokite kumščių, nes priešininkei suteiksite daugiau priešingybės, ji pradės dar labIau kreipti į jūsų vyrą dėmesį ir nenusileis.