• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Būsimoji anyta: draugas ar priešas?

Autorius: eli.lt
2013-03-12 01:00:00

Būsimoji anyta: draugas ar priešas?
"Gamma" nuotr.

Ankščiau ar vėliau ateina ta lemtinga diena, kai tenka susipažinti su moterimi, kuri pagimdė jums mylimą vyrą. Tikriausiai ne vieną merginą prieš susitikimą su būsima anyta kamuoja lengvas nerimas ir kyla pačių įvairiausių klausimų: „Ar aš gerai apsirengiau?“, „Ar ne per daug pasidažiau?“, „Kaip į ją kreiptis“? ir kt. Gali būti, kad vyro mama į jus iš karto žiūrės kaip į draugę, dukrą, tačiau būna ir taip, kad į jus gali būti žvelgiama tarsi kaip į marčią konkurentę. Taigi kaip elgtis konkrečiu atveju?

Jūs – anytos „dukrelė“

 

Pirmo susitikimo metu dažniausiai tokios būsimos anytos iš karto jus apkabins, išbučiuos, lieps sūnui jumis kuo geriau pasirūpinti ir pati jus vadins tik dukrele. Jūs iš karto pajusite šilumą ir meilę. Ji nebijos išreikšti džiaugsmo, kad jūs kursite šeimą ir skatins kuo greičiau susilaukti vaikų. Tokia moteris tarsi iš anksto jus myli, nes ji jau seniai sau pasakė, kad jos sūnus turi priklausyti kitai moteriai.

Tokioje situacijoje jūs turėtumėte priimti anytos siūlomą vaidmenį. Jeigu ji jūsų paprašo vadinti ją „mama“, tai taip ir turėtumėte ir elgtis. Tokia anyta nelabai suprastų, jeigu jūs norėtumėte išlaikyti tam tikrą distanciją. Todėl pasistenkite jai parodyti dėkingumą ir šiek tiek prieš ją nulenkite galvą. Tokia anyta visada stengsis jums padėti ir visada į jus abu žiūrės, kaip į savo vaikus. Kartais jums gali pasirodyti, kad ji per daug kišasi į jūsų gyvenimą, tačiau supraskite ir tai, kad ji jums trokšta tik laimės.

Jūs – anytos konkurentė

 

Tokio anytos tipo tikriausiai visos labiausiai ir prisibijome. Įsivaizduokite, ateinate su vyru į jo namus, o būsimoji anyta net nepasitinka jūsų. Ji visiškai nerodo jums dėmesio, tik išlemena trumpą pasisveikinimą ir keletą minučių spengia tyla. Į jus ji pažvelgia porą kartų ir jūs pajuntate neapykantos kupiną žvilgsnį. Susidaro labai įtempta atmosfera ir tokios tampos jūs paprasčiausiai galite nebeišlaikyti. Tokioje situacijoje reiktų stengtis save suvaldyti ir pabandyti suprasti anytą, kodėl ji taip su jumis elgiasi. Tikriausiai ji galvoja, kad jūs atimsite iš jos patį brangiausią turtą – sūnų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus