• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gera žmona. Kokia ji? (apklausa)

Autorius: Eli.lt
2012-07-11 13:10:00

Gera žmona. Kokia ji? (apklausa)
Freedigitalphotos.net
Daugelis vis mąsto, kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti moteris, kad būtų laikoma gera žmona? Savimi pasitikinti? Atsidavusi vyrui? Pateikiame Jums pačius tradiciškiausius vertinimus apie tai, kokia turi būti žmona, kad santuokinis gyvenimas būtų laimingas ir kupinas džiaugsmo. 

Perskaitę straipsnį, būtinai sudalyvaukite ir Eli.lt paruoštoje apklausoje.


Visada pagelbėti. Kad ir kokie vyrai atrodytų stiprūs, jiems visada reikia žmogaus, kuris morališkai palaikytų ir padėtų. Dažniausiai šiuo žmogumi tampa žmona, o jei ne — ieškomasi kito atramos taško. 


Gerbti vyrą. Labai svarbu, kad vyras pagarbą justų ne tik iš kolegų, bendradarbių ir draugų, bet ir iš žmonos, kurią pasirinko savo gyvenimo kelio vedle. 


Neskaudinti. Ši taisyklė galioja ne tik žmonoms, bet ir kiekvienam iš mūsų, nes svarbiausia šeimoje ir visuose kituose santykiuose yra palaikymas ir pagarba, o atsiradus užgauliojimams, skaudinimui ir vienas kito nervinimui, ilgainiui gali iširti net ir patys tvirčiausi santykiai.


Duoti laisvę. Daugelis mano, kad po vestuvių būtina susispausti su antrąja puse ir šiukštu neleisti pabūti su draugais ar bičiuliais. Tačiau kiekviena protinga žmona patvirtins, kad karts nuo karto vyrą išleisti su draugais ir pačioms išeitčioti i pasivaikščioti su draugėmis yra nuostabus ir tik gerą lemiantis pasirinkimas. 


Mylėtis. Manai, kad ištekėjai ir seksą gali padėti į apatinę lentynėle? Šiukštu taip negalvok, nes kiekvienas vyras, nesvarbu ar jis vedęs, ar ne, nori sekso, o ypač jo nori su mylima moterimi. Tad jei myli savo vyrą, o jis myli tave, nieko nelauk ir jau šį vakarą palepink jį įsimintinu seksu. 


Būti drauge. Turėti geriausią draugą — vertybė. O tiems, kurie turi žmoną, pasisekė dar labiau, nes kaip tik jos gali tapti geriausiomis draugėmis! Tad, mieloji, nieko nelauk ir pelnyk vyro pasitikėjimą, kad kaip tik tu taptumei geriausia vyro drauge :) 

Kokiai savybei, apibūdinančiai gerą žmoną, teikiate pirmenybę?
Žmona — geriausia draugė;
275 (24.98 %)
Žmona — geriausia meilužė;
131 (11.9 %)
Žmona — guodėja ir užtarėja;
15 (1.36 %)
Žmona — padedanti ištverti sunkumus;
123 (11.17 %)
Žmona — gyvenimo auksas :)
557 (50.59 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus