• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jei vyras netvarkingas  5 

Autorius: Lina Lelytė
2008-06-04 00:00:00

Jei vyras netvarkingas
"Gamma" nuotr.

Kaip išspręsti problemą, kai poroje vienas iš jūsų esate tvarkinguolis, o kitas - užkietėjęs tinginėlis?

Nusviesti džinsai ir marškiniai. Ant grindų. Vėl... Kad tai neišvestų iš kantrybės bei netaptų santykių krizės priežastimi, reikia ko nors imtis.

Siūlome jums 10 puikių būdų, kaip priversti tinginį imtis tvarkos. Nesvarbu, kokia bebūtų netvarkingumo priežastis, šie metodai turėtų padėti rasti išeitį.1. Negraužkite jo:

Tiesa, engimas gali laikinai suveikti, tačiau galiausiai tai duos tik priešingus rezultatus. Vyrai nemėgsta būti verčiami daryti tai, kas jiems nepatinka, būti kontroliuojami. Jo akyse atrodysite tarsi apsėsta. Bandymas graužti ir taip paveikti jo sąžinę tiktai sukels pasipiktinimą ir taip jūs tikrai nieko nepasieksite bei problemos neišspręsite.


2. Įvertinkite problemos sunkumą:


Paklauskite savęs, kiek rimta ši problema, vertinant nuo 1 iki 10. Pamąstykite, ar verta pavirsti vyro mama ir pradėti jį auklėtį lyg paauglį sūnų? (Jei išties manote tai esant būtina, nepamirškite atvirsti į mylinčią merginą, žmoną).

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
to vyras
2012-10-27 09:23:09
sutinku jei moteris visai nedirba vyras ja vaikus pilnai islaiko, tenkina visus poreikius, pastato grazu nama ir kitaip aprupina tai tebunie, bet kai moteris irgi dirba, grizta velai, tai visiska nesamone, visu rankos vienodos
to vyras
2008-08-08 14:00:38
o jus jau labai dideli ASAI kad dirbat ir gryztat ir iskarto i love tinget! galvojat lengviau mum namuose? didelis DEJA... vaiko priziurejimo atiduoda nervus ir jegas o jus dar gryze prasot ir valgyt ir skalbti kojines ir dar koki laikrasti nupirkt! Moterys ne vyru tarnaites,kartais ir patys turetumet kokia savaite pagaminti maista!!!
Daisy
2008-06-06 14:33:25
Kovoju su "SAVO KAMBARIOKU" del to kas straipsnyje aprasyta...teisingai, mes irgi tas pacias valandas dirbam, atlyginimus gaunam, tris kampus laikom, o tas ketvirtas, uz kuri vyras atsakingas, toks apsmukes, kad netekusios kantrybes dar ir ta prilaikom....ziauru...Kur vyrai, salia kuriu moterys, kaip prie sienos jaustusi..???Nyksta....islieka tik suglebe, pavarge, galvos skausmais apeje, apsileide zmogystos....liudna!