• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kad šeimyninis gyvenimas neužaugintų pilvuko!  4 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-02-23 08:36:00

Kad šeimyninis gyvenimas neužaugintų pilvuko!
123rf.com

Kuri gi iš mūsų nesvajoja apie gražią ir darnią šeimą? Princas ant balto žirgo, didelis namas, šuo, lakstantis kieme, paklusnūs bei ramūs vaikai... Idilė. Tačiau tai tėra viena medalio pusė. Atvertus kitą pamatysime sergantį pirmagimį, besilaukiančią kalytę ir vyrą, nuolat pykstantį dėl ataušusios vakarienės.


Kaip bebūtų, šeima yra viena didžiausių vertybių ir ją privalome puoselėti, saugoti ir visais būdais išsaugoti meilę bei pagarbą vienas kito atžvilgiu.


Jei vieną gražią dieną Jus užklups problemos, nepasiduokite ir nepulkite panikuoti! To betrūko, kad ir Jūs imtumėte savęs neprižiūrėti, nesistengtumėte atrodyti gražia bei patrauklia vyrui. Taigi, kaip išsaugoti grožį net ir užklupus problemoms, net ir tada, kai saulėta pavasario diena Jums atrodys niūri ir pilka?


1. Nepersivalgykite vakare. Kiekvieną vakarą patiekiate vakarienę vyrui ir nė nepajuntate kaip savo lėkštę pripildote didžiule porcija? Žinoma, viskas vyksta automatiškai: didžiulė porcija vyrui, tad kodėl nepavakarieniavus ir Jums... Taip, bet nepamirškite, kad privalote rūpintis savo figūra! Juk daug paprasčiau išsaugoti dailias kūno linijas, nei vėliau bandyti jas atstatinėti sportuojant ir įtemptai plušant.


2. Valgykite sveiką maistą. Būtinai valgykite vaisius bei daržoves! Raskite laiko sau ir pasilepinkite gaiviais vaisiniais kokteiliais, maitinkitės liesais jogurtais bei daržovių asorti. Juk Jums negali pritrukti energijos!


3. Valgymas ne namie ne į naudą? „Brangioji, gal pavakarieniaukite restorane?“ Išgirdote tokį vyro pasiūlymą ir džiūgaujate galėsianti pasižmonėti? Žmonėkitės, tik pasistenkite nepersivalgyti, kad ir koks maistas bebūtų skanus. Juk visos kalorijos, gautos vakarienės metu nueis Jums tiesiai ant klubų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
karbonadas
2011-02-26 16:13:22
ne i mane reikia kreivai ziuret,bet pakelt pasturgalius nuo kompu ir daugiau judintis:)
*****
2011-02-23 21:26:14
Kazkokia nesamone parasyta... Siais laikais gyventi be buitines technikos ir skalbti rankomis? Na, nesamone!
Guga
2011-02-23 15:08:52
Kažkokie pezalai... jei jau valgai restorane, tai maistas sėda tiesiai ant klubų? Juk svarbu, ką ir kiek valgai, o ne kur...
Plius maitinant vaiką svoris kaip tik krinta.
Galiausiai, be buitinės technikos išvis negyvenčiau, gal kokiai namų šeimininkei, kuri neturi ką veikti, ir tiktų pačiai skalbti, tačiau grįžus po ilgos darbo dienos ar kursų tikrai neturiu laiko cackintis plaudama indus ar gręždama paklodes.