• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip pasitikti vyrą iš komandiruotės?  3 

Autorius: Parengė Gerda Zemenskaitė
2011-05-30 10:00:00

Kaip pasitikti vyrą iš komandiruotės?
123rf.com

Kiekvieną vyro sugrįžimą iš ilgesnės ar trumpesnės komandiruotės norisi paversti ypatingu. Labai svarbu nuspėti mylimojo nuotaiką – ar pasiruošęs jis atsiduoti astrai ar bus laimingas tiesiog tuo, kad šalia jo žmona. Ar apsidžiaugs Jūsų žaismingumu ir eksperimentais, ar jam norėsis kuo greičiau palįsti po dušu ir vakarą praleisti prie televizoriaus. Kaip gi pasitikti vyrą? Vienodų šeimų nebūna, todėl siūlome kelis variantus.


Pavargęs...piktas...koks? Besiruošdama pasitikti vyrą iš komandiruotės, būtinai prisiminkite jos aplinkybes. Kiek laiko jis praleido už namų ribų (vieną dieną ar mėnesį)? Kokia varginanti ir ilga kelionė buvo į namus (lėktuvu ar traukiniu)? Sunku įsivaizduoti, kad vyras, kuris pastarąsias paras praleido kelionėje, o prieš tai savaitę įtemptai dirbo, pajėgtų nuo slenksčio iškart šokti į lovą pas žmoną laukiančią jo, apsirengusią nėriniuotais apatiniais.


Geriausias variantas pavargusiam vyrui – tai šilta, atpalaiduojanti vonia, namuose ruošta vakarienė, švarūs marškiniai ir ramus miegas. Vyro pasitikimas gali būti kūrybiškas: galima kambaryje išmėtyti pripūstų balionų, padaryti sienlaikraštį, pasakojantį apie tai, kaip Jūs jo pasiilgote. Galima sugalvoti žaidimą: išdėlioti namuose užrašėlius: kiekviename lapelyje – vadovavimas veiksmui – ką reikia padaryti ir kur jo laukia kitas pasufleravimas. Pavyzdžiui: „išsimaudyk vonioje ir eik į miegamąjį“, o miegamajame „apsivilk chalatą ir ateik pas mane į svetainę“.  Svetainėje – šampano taurė, lengvas užkandis, švelni muzika.


Tradicinis būdas. Kaip žinome – kelias į vyro širdį eina per skrandį. Suruoškite šventinę vakarienę. Gražiai serviruotas stalas, skanus maistas ir malonus pokalbis (tik ne apie darbą).


Žmona – nepažįstamoji. Ir vis dėlto, svarbiausias žmogus, kurį jis nori pamatyti grįžęs į namus – tai Jūs. Seksualūs drabužėliai, peniuaras ar nėriniuoti apatiniai, o gal medicinos seselės įvaizdis – rinktis Jums.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
mmm
2012-11-06 11:45:13
Aciu uz idejas ir gerai nuteikianti straipsni!
svetikas
2011-06-07 21:34:14
mano manymu,moterys namu ruosoje su vaikais,ir buityje daug daugiau pavargsta ,nei vyras komandiruoteje,tad gryzes vyras ne koks ne karalaitis,kad jam dar daryti imantrybiu.tad lai verciasi aukstyn papais,ir stengiasi del savo moters :)
Biruta
2011-05-30 14:07:39
aciu uz idejas