• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip priversti vyrą tvarkytis namuose?  2 

Autorius: Eli.lt
2012-07-04 17:06:00

Kaip priversti vyrą tvarkytis namuose?
Freedigitalphotos.net
Moterys patvirtins – kaip tik reikia užsiimti namų ruoša, vyrukai per kelias akimirkas sugalvoja ką jie gali veikti ir be ruošos: paskambino draugas, prasidėjo futbolas, nėra nuotaikos. Tačiau kartais šie pasiteisinimai suerzina tiek, kad norisi pykti ir rėkti.

Tad jei nori prikalbinti vyrą dirbti kartu su tavimi, tau tikrai pravers šie patarimai:

Rodyk pavyzdį. Akivaizdžiai prie vyro pradėk tampyti pačius sunkiausius bute esančius daiktus, kad šis susiprastų, kad darai tą, kas priklauso jam. Net ir labiausiai nenorėdamas, jis tikrai pasielgs džentelmeniškai ir tau padės. 

Susitark. Papirk vyrą maloniu pažadu: „Brangusis, jei padėsi sutvarkyti balkoną, vakare galėsite suvalgyti tavo mėgstamo pyrago.“ Jei tavo vyras tikra saldumynų mėgėjas, tai balkonas bus sutvarkytas per kelias akimirkas. 

Manipuliuok. Jis drybso ant sofutės, o tu siurbi jau trečią kambarį? Nieko nelaukdama išjunk siurblį ir pradėk savo vyrui pasakoti apie savo geriausios draugės vyrą, kuris su malonumu tvarko namus, išveda šunį pasivaikščioti, nugeni medelius sode ir pasirūpina automobiliu. Ar teko girdėti, kad geras pavyzdys – užkrečiantis? 

Pasiūlyk savo draugiją. Aukso vertės patarimas – už namų tvarkymą ir pagalbą namuose, tu su savo vyru ir geriausiais jo draugais šeštadienio vakarą žiūrėsi futbolą arba keliausi į jo mėgstamą stovyklavietę (kad ir kaip to nenori). 

Pasitelk į pagalbą savo iškalbą, meilumą, gudrumą ir seksualumą ir be vargo pasieksi pačių geriausių rezultatų! 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
klik
2012-07-10 10:21:02
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius , http://www.25dollarclick.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!
Pupulka
2012-07-08 12:10:54
jo, kad sie patarimai tikrai veiktu, dazniausiai brangusis drybso, o as galiu kad ir griuti is nusilakstymo, kiloti fotelius, kol nepakeliu skandalo, tol nepajudina ne pirsto, jokie graziuoju neveikia. turbut blogas vyras