• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip vėl sušildyti meilę? (I)  1 

Autorius: Suaugusiems.lt
2011-05-25 13:11:00

Kaip vėl sušildyti meilę? (I)
123rf.com

Net ir labai mylinčiai porai bėgant metams tampa nelengva išlaikyti santykius šiltus, romantiškus, jaudinančius. Dauguma apgavysčių atsiranda būtent dėl to, jog santykiai (romantiniai ir seksualiniai) patenka į nuobodumo spąstus.

 Pateikiame Jums 50 idėjų (čia – tik pirmoji dalis), kaip išlaikyti ar susigrąžinti meilę, aistrą,ryšį ir kaip puoselėti ilgą,šiltą draugystę.

1. Teikite pirmenybę meilei

 Tikriausiai daugelis porų supranta, jog intymumas yra ar bent turėtų būti viena svarbiausių santykių dalių. Kaip bebūtų, dažnai tam skiriama tiesiog 20 minučių dienos pabaigoje – pasibaigus futbolui,atlikus visus namų ruošos darbus, paplepėjus su draugais...  Žinoma, suaugę žmonės turi daugybę reikalų, įsipareigojimų, tačiau atminkite, jog partnerio ir meilužio vaidmuo svarbus ne mažiau nei darbuotojo,tėvo, draugo ir t.t. Bent kartkartėmis skirkite daugiau laiko intymiems santykiams, mėgaukitės vienas kitu ir dalinkitės gera energija.

2. Atgaivinkite pasimatymų žaidimus

 Prisiminkite, kaip ankščiau, prieš gyvenimą drauge, eidavote į pasimatymus, veikdavote kažką malonaus, kalbėdavotės... iš tiesų praleisdavote visą vakarą kartu, skirdami laiką tik vienas kitam.

 Susitarkite su partneriu ir paskirkite pavyzdžiui kiekvieną trečiadienio vakarą buvimui drauge: kalbėkitės, išgerkite taurę vyno,žiūrėkite filmus, kitaip atsipalaiduokite. Beje, seksas po tokio vakaro tikrai neturi būti privalomu, tačiau didelė tikimybė, kad abu mielai užbaigsite jaukų vakarą intymumu.

 Taip pat patariame iš anksto susitarti, jog šio vakaro neatidėsite „jei kažkas atsitiks“, nes tokie atvejai gali būti dažni. O tada, kai iš tiesų dėl rimtos priežasties negalėsite pabūti drauge, paskirkite tam kitą vakarą tą pačią savaitę.

3.Pasinaudokite netikėtumais

 Jei netikėtai supratote, jog abu grįžote anksčiau iš darbo ir namai tik jūsų, nenuspręskite, jog tai puiki proga sutvarkyti virtuvę, išplauti langus ar perdažyti vonią. Šiuos darbus padaryti spėsite bet kada kitu metu. Pasinaudokite proga ir pagyvinkite savo seksualinį gyvenimą!Jei dėl darbo ar šeimos intymumu pasidžiaugti dažniausiai galite tik naktimis tamsoje, seksas dieną paįvairins pojūčius ir leis labiau pasimėgauti vienas kito kūnais.

4. Paįvairinkite aplinką

 Jeigu visada mylitės savo senoje dvigulėje lovoje, nepasitenkinimas rutina gali užklupti anksčiau, nei spėsite vienas kitą paliesti. Paieškokite išeities, pasistenkite paįvairinti savo seksualinius santykius!Jei bent per atostogas ar savaitgalį esate vieni namuose, galite pasimylėti  ant sofos svetainėje, vonioje ir pan. Jeigu privatumas jums – problema, pasinaudokite gana populiaria technika – galine automobilio sėdyne nuošalioje vietoje. Norėdami tikrai rasite išeičių!

5. Išmokite masažo subtilybių

 Rūpestingi prisilietimai – vienas svarbiausių dalykų, kurių trokšta kiekvienas žmogus. Tai reikalinga taip pat kaip maistas ar vanduo. Pasimokykite masažo subtilybių ir pasidalinkite įgūdžiais – nėra geresnės dovanos nei malonus viso kūno masažas. Tai dovanoja didelį fizinį malonumą, atpalaiduoja... Informacijos, kaip padaryti puikš masažą, galite rasti internete bei tikriausiai kiekviename knygyne.Beje, vėl gi, po masažo tikrai neprivalote mylėtis, tačiau kai tai padarysite – įsitikinsite, jog fizinio suartėjimo kokybė be abejonės geresnė, jausitės kažkaip ypatingai.

6. Atskirkite seksą nuo kitų reikalų

 Žinoma, nei vieni santykiai nėra tobuli, visiems tenka įveikti trintį, ginčus. Ypač moterims būdinga tai, jog šios negali net pagalvoti apie intymumą su partneriu, jeigu dėl kažko ant jo pyksta, nerimauja. Be abejo, nederėtų ignoruoti konfliktų, dalykų, dėl kurių pykstatės, tačiau neleiskite nereikšmingiems susierzinimams stoti skersai kelio intymumui, sukurti užburtą pykčio ir keršto ratą.

 Jei tikrai mėgaujatės seksu, ar tikra norite jį praleisti vien dėl to, jog partneris neužrašė atviruko jūsų vestuvių metinių proga ar nespėjo suplauti indų? Vietoj to, verčiau pasakykite, koks jis siaubingas, ir kad už tai turės skirti dar daugiau pastangų jus pamaloninti. Po tokios reakcijos, didelė tikimybė, jog vyras ne tik noriai pasimylės, bet ir pasistengs ištaisyti savo klaidas rytoj (nupirks gėlių ar pan.). Jis tiesiog norės būti jums malonesnis ir atidesnis. Vienu šūviu nušausite du zuikius!

7. Išvykite į kelionę

 Santykių pradžioje poros rodos tik ir stengiasi ištrūkti kažkur savaitgaliui ar šiaip porai dienų – smagiai praleisti laiką, aistringai pasimylėti ir pabūti kartu. Taigi, ir po daugelio santuokos metų pasistenkite bent kartą metuose kažkur drauge išvykti ir kaip įmanoma ilgiau pabūti dviese, maloniai leisti laiką. Nemanykite, jog visą laiką privalote praleisti lovoje – seksualinio gyvenimo kokybei nemažai įtakos turi ir jūsų pokalbiai, dalinimasis mintimis, jausmais, viltimis ir baimėmis. Išmokite dar kartą vienas kitą įvertinti, atitrūkite nuo atsakomybių, darbo, šeiminio gyvenimo.

8. Kartu išsimaudykite duše ar vonioje

 Maudymasis drauge padeda susikurti patogią, atpalaiduojančią atmosferą, intymumą. Neprivalote mylėtis, nors ir tai daryti vonioje gali būti ypač smagu. Galite tiesiog jaukiai pasikalbėti, nutrinti vienas kitam nugarą ar padaryti masažą. Pasimėgaukite artumu.

9. Išsiaiškinkite, kas lemia atšalimą

 Kartais vyras ar žmona išsiugdo įpročius ar bruožus, dėl kurių partneris negali nusiteikti seksualiai.

 Blogas burnos kvapas, riebūs plaukai, nukarę apatiniai ir pan.  – tai gali būti priežastis,dėl kurios partneris vengia sekso ar mylisi be entuziazmo. Tai lemia įtarimus dėl neištikimybės, įtampą,pykčius... Kartais iš tiesų geriau tiesiai šviesiai pasakyti, kas yra negerai. Galite tylėti bijodami užgauti partnerio jausmus, tačiau atminkite: toks elgesys jį skaudina ne mažiau, beje, jus taip pat. Nejaugi jūs nenorėtumėte žinoti tiesos?

10. Pakeiskite sekso pozas

 Dauguma porų turi keletą pozų, kokiomis ir mylisi dažniausiai. Jums nereikia perskaityti sekso enciklopedijos tam, kad galėtumėte paįvairinti seksualinį gyvenimą,pabandykite paprasčiausias naujas variacijas.

 Nors dažniausiai partneriai išsirenka kelias jiems labiausiai tinkančias pozas, tai ilgainiui vis tiek sukuria monotoniją, nepasitenkinimo jausmą.

 Pažadėkite sau ir vienas kitam, jog, pavyzdžiui, bent kartą per mėnesį išbandysite kažką nauja. Juk mūsų kūno ir reakcijos kinta, neverta pernelyg apsistoti!Galbūt tokiu būdu atrasite naujų ypač jaudinančių pozų. O jei ne, būkite tikri: grįžimas prie senųjų, laiko patikrintų, bus dar malonesnis!
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
klik
2012-06-25 11:39:05
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius , http://www.25dollarclick.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!