• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip vėl sušildyti meilę? II dalis

Autorius: Suaugusiems.lt
2011-06-10 13:18:00

Kaip vėl sušildyti meilę? II dalis
123rf.com
Taigi, tęsiame seriją patarimų, kaip išlaikyti draugystę romantiška, aistringa ir jaudinančia. 
 
11. Atsipalaiduokite drauge

 Poros, gyvenančios šiandieniniame moderniame ir užimtame pasaulyje, negali tikėtis, jog visą dieną ir pavakarę visur skubant, grįžus namo staigiai įsijungs poilsio režimas ir būsite pasiruošę seksui. Skirkite mažiausiai valandą pabuvimui drauge, nusiteikimui. Atsipalaiduokite,  pamirškite dienos rūpesčius, pagalvokite ar net pakalbėkite apie malonumą, kurį patirsite. Laikas kartu ne lovoje – toks pats būtinas intymumui kaip bučiniai,apsikabinimai, prisilietimai. Keista,tačiau dažniausiai šį pasiruošimą praleisti linkę žmonos: po darbo šios nori spėti atlikti kuo daugiau buities darbų. Atsipalaiduokite!

12. Jeigu ginčijatės dėl to, kaip dažnai reikia sekso, ieškokite kompromiso.

 Vienas dažniausiai pasitaikančių seksualinių konfliktų porose – diskusija apie tai, kaip dažnai jie nori mylėtis. Situacija, kai vienas partneris nori mylėtis daug dažniau už kitą ir jie neieško kompromiso – tikra aklavietė. Tokiu būdu vienas asmuo visąlaik laukia sekso, jaučiasi atstumtas ir vis labiau ieško kur patenkinti savo poreikius, kitas – jaučiasi nesuprastas ir intymumo trokšta vis mažiau.

 Išeitis viena – kompromisas.Pavyzdžiui, jei vyras suartėjimo trokšta keturis kartus per savaitę,o moteris – vieną, jie gali nuspręsti mylėtis du kartus. Tikriausiai bejausmiai skamba iš anksto susitarti, kuriomis naktimis tai darysite, tačiau iš tiesų tokiu atveju poros dažniausiai labiau atsipalaiduoja drauge,būna labiau pasiruošę. Vyras žino, kad tarkime šiandien nėra ta naktis ir jis gali pailsėti, išsimiegoti, ir laukti penktadienio. Žmona gali partnerį pabučiuoti, apkabinti ar lengvai paglamonėti trečiadienį bei ketvirtadienį, parodydama, kaip jį myli, be į seksą vedančių pojūčių.

13. Atminkite, kad seksas – tai ne tik lytinis aktas

 Nemanykite, kad seksas visada turi pasibaigti sueitimi. Vienas kito patenkinimas kitais būdas bent kartais sugriauna rutiną. Ypač tai naudinga dažniau nesutariančioms poroms.Vyras, teigiantis, jog yra pernelyg pavargęs ir negali mylėtis nė kartą per savaitę,bus maloniai nustebintas jūsų glamonių jį liečiant. Tai gali padovanoti ne mažesnį nei kitoks seksas malonumą!

14. Neskubėkite

 Jaudulys, susižavėjimas – tai stiprių seksualinių santykių malonumai. Žinoma,laikui bėgant tai neišvengiamai nublanksta, dėl to būkite pasirengę meilei skirti daugiau laiko. Tik tokiu būdu galėsite kompensuoti prarastą ir mėgautis stipresne, intensyvesne aistra.

 Jeigu manote, jog iš jūsų seksualinio gyvenimo dingo jaudulys,pabandykite sulėtinti veiksmą, saugokite ir džiaukitės kiekvienu aistros momentu, kiekvienu prisilietimu ir pastebėsite skirtumą.

15. Nusirenkite – apsirenkite

 Partneris neturi visada būti tikras, kaip atrodysite – tai padeda naujai paskatinti seksualinį geidulį. Pavyzdžiui,jei dažniausiai į lovą ateinate dėvėdama naktinukus, kartą pasirodykite visiškai nuoga. Jeigu dažniausiai miegate nuogi, pabandykite mylėtis dėvėdama,pavyzdžiui, naktinius marškinius. Lietimas per rūbus gali būti nauju pojūčiu. Beje, galite drąsiai eksperimentuoti vilkint aptemptą šilką ar medvilnę. Nebūkite vangūs!

16. Atraskite naują pomėgį

 Tikriausiai dauguma sutinkate, jog seksualinis gyvenimas priklauso nuo to, kaip gerbiate ir mylite vienas kitą ne tik lovoje. Bėgant metams, poros dažnai pastebi, jog juos vienija vos keletas bendrų interesų – šeima, gal dar kažkas. Tai lemia, jog partneriai nebemato vienas kito kaip įdomių asmenybių, su kuriomis norėtų leisti laisvalaikį.

 Pasistenkite surasti įdomią veiklą, kuria mielai drauge užsiimtumėte: eikite plaukioti į baseiną, žaiskite dažasvydį, boulingą, badmintoją, jodinėkite, lankykite kino paskaitas ar pan. Dalinkitės idėjomis!

17. Leiskite vienas kitam pasimėgauti

 Kartais esame tokie užsiėmę svarstydami, ar „užvedame“ partnerį, ar patenkiname pakankamai, taip pat ar patys esame jau susijaudinę, ar viskas vyksta tinkamai, kad...atitrūkstame nuo partnerio reakcijų, nebereaguojame į signalus.

 Bent kartą į mėnesį viską darykite kitaip: lai vienas partnerių malonina, glamonėja ir tenkina kitą, o šis – tiesiog atsipalaiduoja ir mėgaujasi.

 Nesijaudinkite, kai būsite „aktyviojo“ rolėje, pastebėsite, kokia jaudinanti patirtis gali būti susikoncentravimas tik į mylimojo kūną. Kiekvienas jūsų sulauksite vis jautresnių reakcijų bei vis malonesnio atsipalaidavimo.

18. Neatsisakykite sekso telefonu

 Tai neturėtų būti dažnas reikalas, tačiau kartkartėmis,pavyzdžiui, atostogų metu, nustebinkite partnerį bent jau „karšta“ ir aistringa trumpąja žinute.

19. Jeigu kankina nerimas,liūdesys – imkitės veiksmų

 Net lengva depresijos forma lemia seksualinio intereso praradimą. Jeigu jūsų draugystėje trūksta supratimo, pernelyg vargina darbas, trūksta harmonijos – pastebėsite, kaip vis mažiau ir mažiau trokšite sekso.

 Beje, partneris, nežinodamas apie jūsų būklę,gali visai nesuprasti ar net įsižeisti, kad šis jums nebeįdomus ir nebenorite mylėtis.

 Taigi, jei pastebėjote, jog kurį laiką seksas jums – tik pareiga, o tam nėra jokios rimtos priežasties, taip pat jei kankina nerimas, pasikalbėkite su partneriu ir imkitės spręsti problemas. Galite pasikonsultuoti su psichologu ar tiesiog pabandyti daugiau „dirbti“ su savimi – išsiaiškinti nerimo priežastis, motyvuoti save ir pan.

20. Inicijuokite pokyčius

 Bent kartą per savaitę pasistenkite nuskaidrinti santykius, įneškite daugiau šilumos, kartais – prabangos. Nustebinkite partnerį šampanu, kvapniu masažo aliejuku, gėlėmis... Netrukus pastebėsite, jog labiau stengtis ėmė ir antroji pusė!

 Pažvelkite į savo miegamąjį ar kambarį, kuriame dažniausiai mylitės. Galbūt trūksta kokių aistrą keliančių detalių? Jei tik galite sau tai leisti, kartas nuo karto nors menka smulkmena pakeiskite aplinka,rodykite partneriui dėmesį.
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus