• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip žmonės pasikeičia po santuokos?

Autorius: eli.lt
2013-02-12 18:00:00

Kaip žmonės pasikeičia po santuokos?
Pagal užs. žiniasklaidą, "Gamma" nuotr.
Meilė yra akla, o santuoka - atveria akis. Išgirstame daug panašių klišių ypač, tada, kai tolumoje jau pradeda aidėti vestuvių varpai. Vyrai tvirtina, kad moterys stipriai pasikeičia po santuokos. Tačiau jų problema kita – retas kuris pasikeičia.

Dauguma vyrų paprastai nieko nenori keisti savo gyvensenoje, rutinoje, įpročiuose... Gyvendami kartu žmonės turi derintis prie vienas kito būdo, keistenybių. O štai stiprioji lytis apskritai jaučia, kad bet kokie pasikeitimai iš jų reikalauja pernelyg daug pastangų. Ir visi mieli dalykai buvę iki santuokos dabar tiesiog nervina žmoną. „Mano draugas praleidžia valandą duše todėl jis visada taip skaniai kvepia“ – džiaugdamasi sakydavo mergina. O štai ką sako tapusi žmona: „Mano vyras vonioje pratupi valandų valandas. Jis mane tiesiog varo iš proto“.

Sakoma, jog niekada nepažinsi žmogaus, prieš tai nepagyvenęs su juo nors kurį laiką. Būtent tada išlenda tokios nemalonios smulkmenos kaip šlapių rankšluosčių numetimas ant lovos ar išleidimas viso karšto vandens – kas galiausiai išties pradeda erzinti. Bet jei gyvenate kartu ir sugebate išvengti barnių net labai erzinančiomis akimirkomis bei suprantate, kad vis dar labai mylite savo išrinktąjį - tai yra tikras sėkmingos santuokos ženklas.

Yra toks posakis: „Neskubėk tuoktis ryte, nes nežinai, ką pasitiksi tą naktį“. Tuo norima pasakyti, jog pakeitimai vyksta akimirksniu, ir dažnai ką tik susituokę žmonės nebe atpažįsta savo mylimojo, to, kuris visada buvo ištikimas ir taip stipriai mylėjo. Kas nutiko tam romantiškam vaikinui, kuris būtų galėjęs žiūrėti į tavo akis visą amžinybę? Kas nutiko tam, kuris galėjo šnekučiuotis su tavimi telefonu net pakeltas trečią valandą ryto vien dėl to, jog tau liūdna, ar negali užmigti?

Tas vyras dabar patenkintas, nes yra su moterimi, apie kurią visada svajojo. Atėjo ramybės ir pergalės metas. Moterys dažnai to nesupranta ir į viską žiūri visai kitaip: joms atrodo, kad jų antroji pusė tapo visai abejinga ir jis visai nebesirūpina. Bet taip yra tik todėl, kad jis nebejaučia reikalo parodyti savo meilę taip atvirai kaip anksčiau. Žinoma, yra ir tokių vyrų, kurie yra ir toliau rodo meilę ir nenustoja lepinę. Jeigu taip, tau labai pasisekė. Saugok jį, žinok, tokie vyrai – retenybė.  

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus