• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Penki dalykai, kuriuos reikėtų kasdien pasakyti savo sutuoktiniui  7 

Autorius: Dalia Mickevičiūtė
2010-07-11 08:00:00

Penki dalykai, kuriuos reikėtų kasdien pasakyti savo sutuoktiniui
Jupiterimages.com nuotr.

Kasdien bendraujant su žmogumi, į kurį kadaise žiūrėjome susižavėjusiomis akimis, į santykius ima skverbtis rutina ir kasdienybė, ir taip po truputį pamirštame visus švelnius ir gražius žodelius, imame kalbėtis buitiškai ir dalykiškai. Iš kitos pusės, ir patys patiriame kur kas mažiau romantikos ir gauname mažiau įrodymų, jog vis dar esame svarbūs. Pabandykite kasdien ištarti bent kelis svarbiausius dalykus, ir švelnumas, kurį parodysite savo sutuoktiniui ar sutuoktinei, praskaidrins jūsų kasdienybę.

1. Aš tave myliu. Tai svarbiausi kiekvieno žmogaus žodžiai, paprastas, tiesioginis, veiksmingas ir labai prasmingas sakinys. Nesakykite: “Man tikrai to nereikia kartoti, nes jis (ar ji) ir taip žino”. Tai netiesa! Šiuos žodžius girdėti niekam nepabosta, kiek kartų bekartotumėte, taigi sakykite šiuos žodžius savo brangiems žmonėms daugybę kartų kiekvieną dieną.

2. Man taip pasisekė, kad tu esi mano vyras (arba žmona)! Jeigu norite paliesti jautriausias savo mylimo žmogaus širdies stygas, pasakykite tai. Įsivaizduokite, kaip būtų malonu, jeigu jums kasdien jūsų antroji pusė kartotų, kad jam esate Dievo dovana.

3. Gražiai atrodai! Pastebėta, kad ilgus metus laimingai kartu pragyvenę sutuoktiniai vienas kitam atrodo labai patrauklūs. Ir tai yra greičiausiai todėl, kad kiekvienas iš jų antrajame mato daugiau teigiamų savybių, nei neigiamų, tiek psichologine prasme, tiek fizine. Kasdien kartojami šie žodžiai yra galingas meilės įrodymas.

4. Man svarbi tavo nuomonė ir aš ją vertinu. Sėkmingai susituokusios poros vienas kitu žavisi ir gerbia bei vertina vienas kito nuomonę. Patikimiausias patarėjas yra sutuoktinis. Klausdami savo sutuoktinio nuomonės apie įvairius dalykus ir pripažindami jo išmintį, jūs kuriate stiprų tarpusavio ryšį.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
lialka
2010-07-16 12:46:29
siaip neblogi patarimai.. nes kartu gyvendami turbut visi daznai pamirstame pasakyti siuos paprastus bet tikrai mielus dalykus sirdziai ir ausiai.. tik nemanau kad kasdien tai reiketu priminti nes tikrai pabos.. : )
mija
2010-07-14 16:18:17
www.AWSurveys.com
Darbas internetu, 27 $ per diena
Pakanka tik prisiregistruoti ir Jums už šią registraciją bus priskaičiuoti 6$. Taigi, net jei Jūs nuspręsite, kad šis darbas ne Jums, jus nieko neprarandate - visgi 6 doleriai lieka Jūsų kišenėje!
Kompanija AWSurveys atlieka apklausą ir moka pinigus uz Jūsų paliktus trumpus atsiliepimus apie interneto svetaines.

Toks puslapių įvertinimas internete - 27$ per dieną. Mokama per Alert Pay stabiliai ir visada laiku. Jums tereikia atidaryti šį puslapį ir prisiregistruoti:

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=edziux


O tai padaryti labai paprasta, o svarbiausia NEMOKAMAI:

• Spausti CREATE A FREE ACCOUNT; toliau pildyti USER NAME – vartotojo vardas ir PASSWORD - slaptažodis is 7-15 zenklų, FIRST NAME - vardas, LAST NAME – pavardė (vėliau galima pakeisti), EMAIL ADDRESS – el.pašto adresas. Toliau įvesti raideles ar skaičiukus ir spausti "CREATE A FREE ACCOUNT". Registracija baigta!
• Toliau matosi tekstas, o dar žemiau tokia lentelė: The Following Surveys are Available: Welcome Survey A $6. 00 Website Evaluation is Available. A 4.00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A September (čia paprastai einamo mėnesio pavadinimas) Bonus Website Evaluation is Available.
• Spausti vieną eilutę iš šių saitų ir eiti į sekantį puslapį (čia mums praneša, kad sumokės 6 dolerius) ir spausti "START SURVEY NOW"
• Čia 2 saitai (būtinai reikia atidaryti) ir 2 tušti laukai (eilutės), kuriuose reikia parašyti atsiliepimą apie puslapį anglų kalba. Galima nukopijuoti šiuos pavyzdžius arba parašyti kitaip: It is an excellent site! Arba - It is a good site. The Website is very unique! Ir panašiai.
• Spausti apačioje "Click to submit . . . ". Tada gaunamas pranešimas, kad į Jūsų balansą įskaityti 6 doleriai. Spaudžiam "Click Here to go Home and. . . "
• Pinigų gavimui reikia spausti "Redeem Money" , kuris yra puslapio apačioje. Viena diena - darbas internetu - 27 doleriai per 10 min be problemų!

Kad parsisiųsti pinigėlius naudoju :
www.paypal.com. Čia reikia užsiregistruoti ir atsidaryti asmeninę sąskaitą, kuri susiejama su jūsų debetine ar kreditine kortele. Pinigėlius perveda per 5 dienas.

P.S. Patarčiau nebandyti registruotis tuo pačiu IP adresu skirtingais vardais ar e'mail adresais, nes čia labai greitai visa tai išaiškėja ir tokiu atveju pinigėliai būna anuliuojami.


Sėkmės!
Tetulytė
2010-07-14 12:52:16
Manau, kad tai kvaila. Sakydavau visus šiuos dalykus. Kai sakiau "aš tave beprotiškai myliu" keliskart per savaitę, jis ėmė priekaištauti, kad jam nusibodo tai girdėti. Tai nuvalkiota frazė. Jis tikrai nebuvo kompleksuotas, kaip tik labai pasitikintis savimi, tačiau kai jam sakiau koks tu gražus, kaip gerai atrodai ir pan... jis nuolat sakydavo, kad jam nė motais kaip jis atrodo. Žinoma jis mokėjo mane nustebinti... iš pradžių. paskui kai aš jam rodžiau daugiau dėmesio, neberodė man. Kai aš jam neberodydavau, rodydavo man... Tikrai esu savimi pasitikinti moteris... Sulaukiu daug dėmesio iš vyrų. Tačiau savo vyrą palikau, nes pabodo toks gyvenimas... Taigi mielosios ir mielieji, būkit originalesni. Frazė aš tave myliu, arba, kaip siandien tu graziai atrodai, santuokos neišgelbės. Ir net nevisada padės sukurti romantiška nuotaika ir pan.