• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Penki dalykai, kuriuos reikėtų kasdien pasakyti savo sutuoktiniui  6 

Autorius: Dalia Mickevičiūtė
2010-07-11 08:00:00

Penki dalykai, kuriuos reikėtų kasdien pasakyti savo sutuoktiniui
Jupiterimages.com nuotr.

Kasdien bendraujant su žmogumi, į kurį kadaise žiūrėjome susižavėjusiomis akimis, į santykius ima skverbtis rutina ir kasdienybė, ir taip po truputį pamirštame visus švelnius ir gražius žodelius, imame kalbėtis buitiškai ir dalykiškai. Iš kitos pusės, ir patys patiriame kur kas mažiau romantikos ir gauname mažiau įrodymų, jog vis dar esame svarbūs. Pabandykite kasdien ištarti bent kelis svarbiausius dalykus, ir švelnumas, kurį parodysite savo sutuoktiniui ar sutuoktinei, praskaidrins jūsų kasdienybę.

1. Aš tave myliu. Tai svarbiausi kiekvieno žmogaus žodžiai, paprastas, tiesioginis, veiksmingas ir labai prasmingas sakinys. Nesakykite: “Man tikrai to nereikia kartoti, nes jis (ar ji) ir taip žino”. Tai netiesa! Šiuos žodžius girdėti niekam nepabosta, kiek kartų bekartotumėte, taigi sakykite šiuos žodžius savo brangiems žmonėms daugybę kartų kiekvieną dieną.

2. Man taip pasisekė, kad tu esi mano vyras (arba žmona)! Jeigu norite paliesti jautriausias savo mylimo žmogaus širdies stygas, pasakykite tai. Įsivaizduokite, kaip būtų malonu, jeigu jums kasdien jūsų antroji pusė kartotų, kad jam esate Dievo dovana.

3. Gražiai atrodai! Pastebėta, kad ilgus metus laimingai kartu pragyvenę sutuoktiniai vienas kitam atrodo labai patrauklūs. Ir tai yra greičiausiai todėl, kad kiekvienas iš jų antrajame mato daugiau teigiamų savybių, nei neigiamų, tiek psichologine prasme, tiek fizine. Kasdien kartojami šie žodžiai yra galingas meilės įrodymas.

4. Man svarbi tavo nuomonė ir aš ją vertinu. Sėkmingai susituokusios poros vienas kitu žavisi ir gerbia bei vertina vienas kito nuomonę. Patikimiausias patarėjas yra sutuoktinis. Klausdami savo sutuoktinio nuomonės apie įvairius dalykus ir pripažindami jo išmintį, jūs kuriate stiprų tarpusavio ryšį.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
lialka
2010-07-16 12:46:29
siaip neblogi patarimai.. nes kartu gyvendami turbut visi daznai pamirstame pasakyti siuos paprastus bet tikrai mielus dalykus sirdziai ir ausiai.. tik nemanau kad kasdien tai reiketu priminti nes tikrai pabos.. : )
Tetulytė
2010-07-14 12:52:16
Manau, kad tai kvaila. Sakydavau visus šiuos dalykus. Kai sakiau "aš tave beprotiškai myliu" keliskart per savaitę, jis ėmė priekaištauti, kad jam nusibodo tai girdėti. Tai nuvalkiota frazė. Jis tikrai nebuvo kompleksuotas, kaip tik labai pasitikintis savimi, tačiau kai jam sakiau koks tu gražus, kaip gerai atrodai ir pan... jis nuolat sakydavo, kad jam nė motais kaip jis atrodo. Žinoma jis mokėjo mane nustebinti... iš pradžių. paskui kai aš jam rodžiau daugiau dėmesio, neberodė man. Kai aš jam neberodydavau, rodydavo man... Tikrai esu savimi pasitikinti moteris... Sulaukiu daug dėmesio iš vyrų. Tačiau savo vyrą palikau, nes pabodo toks gyvenimas... Taigi mielosios ir mielieji, būkit originalesni. Frazė aš tave myliu, arba, kaip siandien tu graziai atrodai, santuokos neišgelbės. Ir net nevisada padės sukurti romantiška nuotaika ir pan.
kardas
2010-07-12 19:23:45
ash visa tai sakau,o jis man nesako.cha cha ! ir skyrybu neduoda,o manau,kad jau reiketu,nes jis NIEKO netaiso... meiles nekursto,romantikos neliko