• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šeimos darna pagal anatomijos vadovėlį

2008-11-01 00:00:00

Šeimos darna pagal anatomijos vadovėlį
Parengta pagal užsienio žin.

Dažnai draugių būrelyje kvatodamos pasakojame vakarykščio nuotykio detales, smulkiai apibūdiname nakties princo įspūdingus raumenis, švelnias rankas, gražų stotą ir sugebėjimus...Ar prasilenkusios gatvėje su tikru "saldainiuku", ilgai negalime jo išmesti iš galvos...

Tačiau ar kartais neatsitinka taip, kad atsidūrusios su tokiu "misteriu tobulybe" viename kambaryje (ar dar blogiau - vienoje lovoje), neturime apie ką kalbėtis, nespragsi ore kibirkštys arba ( kas visai nepageidaujama) smarkiai nusiviliame jo taip deklaruotais "akrobatiniais triukais".

Kas lemia, kad vieni švenčia deimantines vestuves, o kiti (kaip sako knygos "Meilė trunka trejus metus" autorius F. Beigbeder) ištveria tik 3 metus? Mokslininkai įrodė, kad abipusę trauką ir suderinamumą lemia ne kas kita, kaip vienokie ar kitokie anatominiai dalykai (tarsi mes to pačios nežinotume).

Sociologai padarė išvadas, kad žmonės nepataiko pasirinkti tinkamo partnerio, nes neturi žinių, koks tipas jiems geriausiai tinka. Atidžiai pastudijavus, galima rasti dėsningumų: vieni renkasi tik žemas, tamsiaplaukes storuliukes, o kiti negali ramiai praeiti pro peroksidu dvelkiančias, salotų lapais besimaitinančias gražuoles. Neveltui yra posakis – "visokių yra, visokių reikia". Tačiau tiesa slypi kažkur anapus - t.y. daug giliau, nei tobulas eksterjeras.

Atrodo, kad psichologai pagaliau apibūdino meilę (ko poetai tiek amžių nesugebėjo) - pasak jų, tai ne  daugiau, nei idealus vienas kitam tinkančių partnerių energijos apsikeitimas. Kad atrastum tą idealų partnerį, reikia žinoti pagrindines suderinamumo taisykles (skamba, tarsi buto remonto ir sienų spalvų parinkimo procesas).Čia ne paskutiniu smuiku groja fizinės antrosios pusės savybės (šiuo atveju kalbama  tikrai ne apie ilgas kojas ar tvirtus raumenis).


Akys

Žmogaus smegenų vingių tyrinėtojai seniai pastebėjo, kad akių spalva nulemia charakterį ir spinduliuojamą energiją. Pagal šią teoriją, rudaakiai - imtuvai, o šviesiaakiai - siųstuvai. Pirmųjų savininkai stengiasi kuo daugiau paimti, o antrieji -išsilaisvinti iš energijos pertekliaus. Norėdami susieti savo gyvenimą su kitu žmogumi, žvilgtelėkite į jo akių rainelės spalvą - taip suprasite, ar būsite donoras, ar dar viena energetinio vampyro auka.(Aišku, jei jūsų nusižiūrėtas princas nenešioja spalvotų  kontaktinių lęšių.) Jei akys mišrios spalvos - energijos srautai nepastovūs, todėl tokią sąjungą sunkiau nuspėti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus