• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksualinė detoksikacija“ padės atgaivinti aistras

Autorius: balsas.lt
2010-04-20 14:00:00

Seksualinė detoksikacija“ padės atgaivinti aistras
jupiterimages.com nuotr.

 Deja, bet daugeliui porų iškyla problema, kai po keleto bendro gyvenimo metų, ypač gimus vaikams, seksas atsiduria antroje ar netgi trečioje vietoje.

Šią situaciją galima įvardinti gerai pažįstama fraze „buitis išsunkė“: santykiuose nebelieka to ypatingo artumo ir pikantiškumo jausmo, kuris taip džiugino anksčiau.

Gana originalią išeitį iš šios padėties siūlo knygos „Sex Detox“ autorius Ianas Kerneris. Poroms, išgyvenančioms seksualinį atšalimą, jis rekomenduoja "seksualinės detoksikacijos" programą. Tai yra, tiesiog kuriam laikui visai atsisakyti seksualinių santykių.

„Daugeliui porų laikui bėgant seksas netenka patrauklumo, ir vienintelė išeitis iš šios padėties - viską pradėti iš pradžių“, - tvirtina Kerneris.

Jo teigimu, vietoj to, kad atgaivintų santykius ir sustiprintų partnerių ryšį, seksas tampa nepasitenkinimo priežastimi. Negatyvių jausmų tarp vyro ir moters kartais susikaupia tiek daug, kad visi bandymai atgaivinti intymumą iš anksto pasmerkti nesėkmei.

Todėl Kerneris siūlo optimalų sprendimą porai - nutraukti seksualinius santykius iki tol, kol jie neišsiaiškins savo problemų, nuodijančių bendrą gyvenimą. Jo duomenimis, daugeliu atvejų vieno mėnesio poilsiui vienam nuo kito visiškai užtenka.

Prieš vėl atnaujinant seksualinį bendravimą Kerneris rekomenduoja kiekvienam partneriui atsakyti į keletą klausimų:

Įvardinkite sau tris jūsų mėgstamiausias seksualines fantazijas. Kas kiekvienu atveju jus labiausiai jaudina? Atkreipkite dėmesį, kaip jūsų fantazijos keitėsi bėgant laikui.

Sudarykite ryškiausių erotinių atsiminimų sąrašą. Nebūtinai tai turi būti tiesiogiai susiję su seksu: į sąrašą galite įtraukti netgi iš pirmo žvilgsnio neseksualius dalykus - paveikslus galerijoje ar pasivaikščiojimą lyjant.

Keletą paskutinių dienų (ne mažiau penkias) rašykite dienoraštį, ten užfiksuokite įspūdžius ir pojūčius, kurie padėtų prisiminti sekso teikiamus malonumus ir sukeltų susijaudinimą.

Palyginkite savo užrašus su jūsų partnerio pastebėjimais ir įvardinkite bendrus dalykus, kad galėtumėte geriau suprasti vienas kito poreikius.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus