• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vedybinis seksas, padaryk jį geresnį  2 

Autorius: ERONEWS
2010-09-13 14:00:00

Vedybinis seksas, padaryk jį geresnį
Jupiterimages.com

Dauguma žmonių tikisi, kad jų lytinio gyvenimo intensyvumas išnyks po vestuvių. Kai kurie vaikinai net atsisako gero sekso nusprendę praleisti likusį gyvenimą su viena moterimi. Tačiau tai neturi būti privalu. Santuoka, nebūtinai reiškia karšto sekso mirtį, bet reikia įdėti šiek tiek pastangų.  Štai keletas patarimų, kaip išlaikyti aistrą ir po santuokos.

Užsiimkite seksu, kad išsklaidytumėte rutiną šeimoje

Bus laikas, kai jūsų santuoka, karjera, šeima, vaikai, draugai, pomėgiai ir kitos svarbios užduotys taps rutina, siekiant išlaikyti gerus santykius. Bus laikotarpiai, kai judu bendrausite šaltai ir neatrodys, kad esate skirti vienas kitam. Kai pajusite šiuos savo santykių proveržius, neleiskite partneriui eiti ieškoti paguodos kitos (-o) glėbyje. Naudokitės savo protu ir kūnu. Jeigu jūsų santuoka išgyvena krizę, užuot nuslopinę aistrą miegamajame, sukelkite ją.
 
Nustokite žiūrėti į partnerį, kaip į sutuoktinį

Taip, ji (jis) yra tavo gyvenimo meilę – moteris, kurią pasirinkote  būti jūsų vaikų motiną ir praleisti su ją likusį gyvenimą. Vyras – kuris rūpinasi jumis, gina ir saugo. Tačiau nereikia užmiršti moters ir vyro pareigų šeimoje. Siekiant, kad vedybinis seksas taptų geresnis, pabandykite nustoti galvoti apie ją kaip savo žmoną, o moterys kaip apie sutuoktinį. Leiskite savo vaizduotei veikti. Kartais pamiršti, kad esate vyras ir žmona.
 
Padarykite savo kambarį zona be vaikų

Atsižvelgdami į seksualinį gyvenimą su savo žmona (vyru) reikalaukite, kad jūs atitrūktumėte nuo rutinos ir sutelktumėte dėmesį vienas į kitą. Jei esate tėvai, tai reiškia, kad jūs turite paskirti šiek tiek erdvės namuose tik suaugusiųjų veiklai. Siekiant šio tikslo, apsvarstyti galimybę į savo miegamąjį neleisti vaikų be leidimo. Vaikams paprastai viskas leidžiama, tačiau sukurkite ribą, kad vaikai tiksliai suvoktų, kur mamos ir tėčio kambarys. Taip užtikrinsite, kad jūsų miegamasis taps privačia erdve, kurioje viskas suksis tik apie jus du.
 
Gairės: seksas, vedybos, rutina


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
vidmantas
2011-01-18 16:26:02
cia tikrai daug tiesos tik reiketu paieskoti kaip tai padaryti su tais vaikai jei jie ne tokie jau mazitarp 2-5 jis dar nieko nesupranta kur tevu ar visu valda .gal klystu
Greta
2010-09-14 12:13:52
Tikra tiesa ,tėvų kambarys yra šventas dalykas ,vaikai turi žinot savo vietą.Kai tėvai nori pasimylėt ,vaikams nevalia ten eiti .