• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 blogybių, žlugdančių seksą

Autorius: Eglė Zubkauskaitė; Ieva.lt
2009-06-05 16:35:00

10 blogybių, žlugdančių seksą
Jupiterimages nuotr.

Tau pasisekė, jeigu žinai, koks turi būti GERAS SEKSAS. Jeigu dar nežinai, tau pasisekė, nes gali sužinoti, ko reikėtų vengti norint, kad seksas nebūtų blogas...

Iš kuklumo – (ne)numirsi

Kuklumas kartais puošia, tarkim, užkandžiaujant prie švediško stalo kviestiniame vakarėlyje, kai viešai paskelbtas startas pasistiprinti ne savo sąskaita nuvilnija lėkščių tarškesiu ir entuziastingu maisto gėrybių krovimu į savo lėkštę. Visai kas kita, kai perdėtas kuklumas pasireiškia kitose sferose, tarkim, lovoje. Ir frazė „iš kuklumo nemirsi“ čia įgyja kitą atspalvį – „iš kuklumo“ gali būti numarintos pačios erotiškiausios ir šelmiškiausios tavo fantazijos, kurios kartais gali tituluoti tave gyvenimo moterimi, verta ne tik „grieko“, bet ir žygdarbių, besitęsiančių visą gyvenimą.

Būna, kad norisi imtis iniciatyvos, bet vidiniai pančiai sukausto ir paverčia nedrąsia tylene, išgąstingai mirksinčia blakstienomis mėnesienoje. Lygiai tokie patys nemalonumai užklumpa ir vyrus. Ir tuomet teks pasistengti abiem – kalbėtis kalbėtis, kol ... prisikalbėsit. Pradėjus nuo kalbų, daug lengviau pereiti prie darbų. Nors terminas „darbas“ šiuo atveju taip pat netoleruotinas...

Greitukui – „NE?!“

Nuolatiniai postringavimai apie ilgų meilės preliudijų naudą kartais ima ir pridaro žalos, nes skaitinėjant psichologų patarimus, skirtus poroms, kurios susiduria su įvairaus plauko problemomis lovoje, susidaro iškreiptas vaizdas. Vos ne auksine taisykle tapo teorija, kad moteris be vyro giesmių giedojimo, kojų pėdų masažo seanso, žvakių degiojimo proceso ir maudynių šampano voniose lūpoms draugiškai gaudant braškes, niekaip nesusijaudina ir nepatiria orgazmo. Įvairaus plauko bėdos dažnai visai nepriklauso nuo plaukų spalvos ir nuo preliudijų ilgumo. Kad ir kaip tai būtų akcentuojama – dažna moteris savo slapčiausiose vizijose skęsta staigaus, šiek tiek šiurkštoko ir žaibiško sekso svajose, kai aistra nukunkuliuoja užputodama, dar nespėjus suvokti, kas buvo. Dėl to laikas reabilituoti į kampą nustumtus „greitukus“, įspraudžiant į kampą savo sutuoktinį, kai tik gimsta tokia idėja. „Greitukui“ – „taip“, kai tik kas ne taip ir kitaip nesinori.

O, mimoza, vis ta pačia poza…

Viena ir ta pati poza, išbandyta laiko, naudojama be saiko? Neįdomu. Toks scenarijus, išmoktas mintinai ir jau įaugęs į kraują, sekso fantazijų nežadina ir tavęs nejaudina. Perpetuum mobile pasiteisintų nebent nemokamai gaminant elektros energiją, bet tik ne svaigstant mylimojo glėbyje. Tai neturėtų būti rutina ir darbas. Tai galėtų būti nauji atradimai ir šviežios emocijos. Pasitelkus fantaziją ir pasiskaičius literatūros, galima būtų paimprovizuoti, ne tik keičiant rakursą, bet ir vietą, kol partneris neiškeitė tavęs į kitą.

Punkteliai kryželiai…

Jeigu bent mintyse dėlioji meilės žaidimų laiką, numeruodama veiksmų punktelius ir dėliodama akcijų kryželius – nieko gero iš to nebus kaip tik plano įvykdymas ar neįvykdymas. O kur visi romantiški nuslydimai nestandartinėse vietose nesuredaguotu laiku? Varvinti seilę stebint tokio neplanuoto ir labai aistringo sekso scenas kino filmuose – tavo dalia dalužė, net jeigu nuo spaudimo tau ausyse ūžia, o jam – kitose vietose. Atsipalaiduok ir neplanuok. Improvizuok. Ir nuūžus, nuvilnijus aistrai gulėsi tarsi nukryžiuota, bet laiminga laiminga.

O tu ponia, šventam fone arba aktorė iš sudegusio teatro...

Taip ilgesingai grąžomos rankos, mylimasis, skandinamas plaukų sruogų gijose,  aikčiojimai ir šūkčiojimai, susiliejantys į vieną, kažkokiame spektaklyje matytą femme fatale personažą? Tik nepersistenk, nes meilės deivės kaukė – tai tik kaukė, o tu, įpratinusi savo išrinktąjį turėti tokią prima baleriną lovoje, niekuomet negalėsi atsipalaiduoti ir pasimylėti šiaip – ūkiškai, kas kartais taip pat būna labai malonu ir jauku. Kaip paprastai ir meiliai susisukame vyro pažastyje po gero sekso, įšokusios į minkštutėlę pižamą be jokių ten nėrinių. Femme fatale, prima balerina iš sudegusio teatro to niekuomet negalėtų sau leisti…

Kas pirmesnis, tas gudresnis…

Nori suvaldyti pasaulį, bet lauki, kol jį įteiks į tavo rankas jis pats? Iniciatyva – tai ne tik vyrų ginklas, bet ir moteriškas vyro nuginklavimas. Šį procesą gerai įvaldžiusi, blogai nepasijusi, nes, tikėtina, sulauksi geros atomazgos. Šiek tiek pasiskolinusi emancipacijos iš darbinės sferos, padarysi gerą darbą jūsų meilės žaidimams. Nes vyrai, kokie bebūtų stiprūs ir savarankiški, visuomet lieka šiek tiek vaikai, kuriems kartais reikia nušluostyti nosį – ne tuomet kai sloguoja, o tuomet, kai streikuoja… jų iniciatyva lovoje…

Rimtai, rimtų rimčiausiai…

Juoktis lovoje galima ne tik tuomet, kai kas nors kuriam nors nesiseka. Būtent tuomet juoktis nederėtų. Tačiau visais kitais atvejais – smagiai šviečiančios akys, šelmiška šypsena ar atviras ir nuoširdus juokas sukuria šiltą atmosferą, nepaisant visų išorinių atmosferos pokyčių. Linksmųjų ir išradingųjų klubas pataluose – sekso žaidimai su vėjeliu ir juokeliu. Ir rimtos, rimtų rimčiausios problemos gali išsispręsti.

Erotinių filmų draugija…

Erotiniai vaizdeliai ir tavo mieliausiojo išsiplėtę vyzdžiai – ne neištikimybės ženklas. Nors ir sunku suvokti, kad toji didžiakrūtė fėja, besiranganti unguriais, televizoriaus ekrane nenukonkuruos tavęs, pasistenk likti rami ir…įžvelgti gerąją šio reikalo pusę. Ji – ten už ekrano, o tu čia, šalia jo. Tokio pasiruošusio ir susijaudinusio… Kita vertus, pasirinkite tokį filmą, kur bus į ką pasižiūrėti jums abiem… Tuomet, kaip sakoma – fifty fifty (angl. po lygiai), o malonumas garantuotas abiem šimtu procentų.

Nebyli auksinė žuvelė...

Kur jau kur, o lovoje tik žiopčioti kaip auksinei žuvelei, ištrauktai į krantą, netinka. Nors, auksinė žuvelė dar ir norus pildo, galėtum drąsiai kuždėti komplimentus ir visus pagiriamuosius skatinamuosius žodelius tiesiai partneriui į ausį, kad net ausys užraudonuotų. Tuomet, tikėtina, tavo norus mielai pildys jis, nes ne tik mes, moterys, mylime ausimis… Ausis turi ir vyrai.

Mylėk save, kad mylėtų tave...

„Sado-mazo“ mintys apie celiulitą ar atsikišusį pilvuką yra sveikintinos prieš sėdant vėlyvos vakarienės, bet tik ne prieš gulant į lovą vėlų ar ne vėlų vakarą. Pasistenk pamiršti visus galvos skausmus ir savo neįvykdytus planus link tobulybės. Būk dabar Pati Geidžiamiausia Moteris. Be jokių celiulitų mintyse, bet su šviečiančiomis žvaigždėmis akyse.

Atsikračiusi visų  prastų įpročių, trukdančių geram seksui, turi šansų tapti Pačia Pačiausia Gyvenimo Moterimi… Laiminga, o ne tik galvojančia, kaip  kitam laimės suteikti.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus