• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 geriausių sekso žaisliukų  2 

Autorius: Pagal independent.co.uk parengė Gerda Z.
2013-11-06 18:00:00

10 geriausių sekso žaisliukų
independent.co.uk

Jei išgirdus temą apie sekso žaisliukus, galvoje sukasi idėjos, tik apie pūkuotus antrankius, laikas perskaityti šį straipsnį, kuris pasiūlys kur kas daugiau įmantrių daikčiukų, su kuriais galėsite praskaidrinti savo seksualinį gyvenimą. Juk kiekvieno namuose, nakčia užgesinamos šviesos. Liekate tik jus ir jūsų partneris. Ką žadate veikti ateinančią naktį? Išseko fantazija? Ilgainiui darosi nuobodu? Susipažinkite su naujovėmis, kurias siūlo pasaulis.

Ši švelni, smėlio spalvos juosta padės surišti partnerio rankas, o tada galėsite su savo belaisviu daryti ką tik norite.

Rimbai per daug žiauru? Pasitelkite į pagalbą dar karalienės Viktorijos laikais naudojamas priemones - švelnias bei dailiai siuvinėtas menteles, kurios sužadins dar daugiau geidulių.


Žiedas su perlais. Kas gali būti geriau už masažą? Tik čia nepakaks kvepiančių aliejų bei žvakių šviesos. Suteikite partneriui didžiausią malonumą masažuodamos jį perlais.Jaukumo bei romantikos judviejų vakarui suteiks aromatinės žvakės.Vibratorius. Atrodo, nieko originalaus? Klystate! Šis žaisliukas buvo sukurtas pasitelkiant dizainerius ir yra ypatingai gražus. Taip pat, iš vienos pusės, kaip galite matyti, jis užkemšamas kamščiu, kurį atidarius, galima pripildyti žaisliuką šiltu arba šaltu vandeniu. Priklausomai nuo to, kokių pojūčių pageidaujate.Be jokio vargo ant savo partnerio kūno galite nupiešti pačius įvairiausius piešinius, pasitelkiant į pagalbą valgomuosius dažus - kremus. Jų yra pačių įvairiausių skonių, pradedant šokoladu, baigiant egzotiškiausiais vaisiais.Naktiniai skaitiniai. Tai knyga, kupina fotografo Marc Lagrange vaizdų, kurie yra skirti suaugusiems ir norintiems patirti aštresnių pojūčių.Segtukai, kuriais galite pasipuošti bei, glamonėdama partnerį, jais jį kutenti. Poveikis, kurį suteikia švelni, oda slystanti medžiaga, garantuotas.Stringai. Juos ypatingai mėgo sekso ekspertė Samanta iš mylimojo serialo "Seksas ir miestas". Tokie stringai turi keletą spalvų ir yra ypatingai seksualūs bei atviri.


Užtikrinti patogumo bei komfortabilumo jausmą, jums padės ši pagalvėlė,kuri puikiai prisitaiko prie jūsų bei jūsų partnerio kūno formų. Pagrindinis korpusas nuimamas, taip pat ji lengvai plaunama. Galima naudoti kaip daiktą, skirtą kojoms pasidėti, atsiremti ar atsisėsti.Tai tokias žinias mums praneša pasaulis. Mums telieka spręsti patiems ar įsileisti naujoves į miegamąjį ar pakanka mėgautis tuo, ką turėjome ligi šiol.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
pensininkas
2012-12-01 19:18:45
Minedui traukinys jau nuvažiavo,nes jam reikėjo suskubt kol dar konservatoriai buvo valdžioj,juk tada jie būtų buvę bendraminčiai,krizė būtų nugalėję,juk su tokiu lakštingalos balsu pinigėliai būtų pasipyle kaip iš gausybės rago,premjero gaumai irgi ne ka mažesniir pas liberalus būtų sukirtęs ranką,juk tokie susipažista grieit,bet kas įvyko,įvyko,,juk laiko nebeatsuksi .Išeitis laukt kitų rinkimų,gal pasiseks žmones vėl išdurt.
Sandra
2012-10-30 12:40:54
Nuo kada straipsniuose vartojamas zodis "stringai"? nei vienas is siu daiktu nesudomino, o ir straipsnis labai parstos kokybes...