• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 seksualių įvaizdžių, kurie jam patiks  7 

Autorius: pagal Passion.ru
2012-11-28 01:26:00

10 seksualių įvaizdžių, kurie jam patiks
Jupiterimages nuotr.
Dauguma žmonių nuolat stengiasi paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Bet ką daryti, kai visos jums priimtinos pozos išbandytos, pasimylėta kiekviename patogesniame namų kampelyje, o ieškoti radikalesnių sprendimų nėra laiko ar galimybių? Pasinaudokite proga pasimylėti... nauju įvaizdžiu!

Ir nereikėtų iškart raudonuoti ar numoti ranka, esą tai banalu ir neįdomu. Juk ne veltui erotiniuose filmuose seksualios moters įvaizdžiui skiriama tiek dėmesio.

Taigi pakalbėkime apie tai, kokie moters įvaizdžiai vyrams atrodo patys seksualiausi ir kodėl.

1. Mokinukė arba studentė

Tik neskubėk visų vyrų apkaltinti polinkiu į pedofiliją! Juk kalbama apie įvaizdį, o ne apie realias moksleives.

Visa esmė tame, kad tavo brangusis dar mena paauglystės laikus, kai jo hormonai siautėte siautėjo. Deja, savo bendraklasėms jis nerūpėjo, o jaunesnės mergaičiukės dar apskritai nebuvo subrendusios seksui.

Gamta su žmonėmis tiesiog papokštavo: seksualinė prasme vaikinai „suauga“ anksčiau nei merginos, o intelektualine (šiuo atveju kalbama apie asistavimą ir domėjimąsi, ko iš jo nori mergina), deja vėliau.

Štai ir susiklosto situacija, kad ne kiekvienam pasiseka patirti meilės žaidimus iki 20-tojo gimtadienio. O juk tikrai norėjosi. Tad kodėl nesuteikus jam to prarastosios progos dar kartą, bent jau žaidžiant?

Kita priežastis, kodėl jis svajoja apie tokį tavo įvaizdį – noras grįžti į tuos laikus, kai viskas tik prasidėjo.  

2. Mokytoja ar dėstytoja

Ar nesusimąstei, kodėl bene kas trečiame pornofilme ar erotinėje fotosesijoje moteris paverčiama seksualia, gundančia mokytoja arba dėstytoja?

Ir vėl dėl visko kalta vyrų psichologija. Jauna mokytoja dažnai tampa pirmąja vaikino meile (paprastai be atsako, platoniška). Tačiau noras užsiimti su ja grubiu seksu „kerštaujant“ už parašytą dvejetą – gana dažna vyresniųjų klasių moksleivių fantazija. Tada, mokykliniais metais, tai buvo neįmanoma. O juk dabar tau šią svajonę įgyvendinti taip paprasta!

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
tiesa
2014-03-17 04:35:30
tiesa pasakius kas parase si straipsni to negaleciau labai gerai ivertinti
Viktorija
2014-03-17 04:34:34
norejau pasidalinti savo intymiomis problemomis su visu pasauliu, gyvenu su vyru Londone Hackknyje, norejau visiems papasakoti apie musu lovos problemas, vyrui labai patinka oralinis seksas, jis man daznai buvo neistikimas su kitomis moterims, daznai buna siurkstus ir tikras despotas, nezinau ka daryti...
merginoms
2014-01-04 20:49:26
Merginoms ir moterims apie krutines ir liemeneles tinklalapyje k r u t i n e s taskas lt